Views (7.x-3.20) - en to af translation catalogue (151 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: enabled
af: geaktiveer

en: delete
af: verwyder

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: approve
af: keur goed

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Replies
af: Antwoorde

en: Last Post
af: Nuutste Posstuk

en: Closed
af: Gesluit

en: List
af: Lys

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: footer
af: onderskrif

en: Comments
af: Kommentaar

en: More
af: Meer

en: On
af: Op

en: For
af: Vir

en: Tags
af: Etikette

en: Block title
af: Bloktitel

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Version
af: Weergawe

en: view
af: bekyk

en: File
af: Lêer

en: Tag
af: Etiket

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Center
af: Senter

en: Hierarchy
af: Hiërargie

en: Required
af: Verplig

en: Parent
af: Voorganger

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Book
af: Boek

en: settings
af: verstellings

en: header
af: opskrif

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Unknown
af: Onbekend

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: Picture
af: Prentjie

en: Mail
af: E-pos

en: User
af: Gebruiker

en: Continue
af: Gaan voort

en: Error
af: Fout

en: Options
af: Opsies

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Selected
af: Geselekteer

en: Roles
af: Rolle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Score
af: Punt

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Signature
af: Handtekening

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Log message
af: Logboodskap

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Term name
af: Termnaam

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Overridden
af: Oorheers

en: Watchdog
af: Waghond

en: Normal
af: Normaal

en: Last update
af: Laste opdatering

en: %time ago
af: %time gelede

en: System
af: Stelsel

en: Recent posts
af: Onlangse posstukke

en: Table
af: Tabel

en: Other
af: Ander

en: Role
af: Rol

en: Users
af: Gebruikers

en: Referrer
af: Verwyser

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Administer views
af: Administreer views

en: Optional
af: Opsioneel

en: Order
af: Bestelling

en: Recent comments
af: onlangse kommentaar

en: Profile
af: Profiel

en: Operation
af: Operasie

en: reply
af: beantwoord

en: comments
af: kommentaar

en: Show
af: Vertoon

en: Full text
af: Volledige teks

en: Source
af: Bron

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Parent term
af: Voorgangerterm

en: revert
af: rol terug

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: Unformatted
af: Ongeformatteerde

en: Translations
af: Vertalings

en: Apply
af: Pas toe

en: Enter the terms you wish to search for.
af: Verskaf die items waarvoor u wil soek.

en: Permission
af: Permissie

en: @user's picture
af: @user se prentjie

en: Rearrange
af: Herrangskik

en: Identifier
af: Identifiseerder

en: Default order
af: Verstekorde

en: sort by @s
af: sorteer volgens @s

en: and
af: en

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
af: Toegang sal verleen word aan gebruikers met die gespesifiseerde toestemmingstring.

en: Localization
af: Lokalisasie

en: No fields available.
af: Geen velde beskikbaar nie.

en: Broken handler @table.@field
af: Gebreekte hanteerder @table.@field

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
af: Toegang sal aan gebruikers met eenige van die gespesifiseerde rolle verleen word.

en: sort criteria
af: sorteer kriteria

en: Poll
af: Stembus

en: contact
af: kontak

en: Mini
af: Klein

en: - All -
af: - Alle -

en: Popular content
af: Gewilde inhoud

en: Bypass access control when accessing views.
af: Omseil toegangsbeheer wanneer views bereik word.

en: Master
af: Meester
