Views (7.x-3.23) - en to kk translation catalogue (130 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: enabled
kk: қосулы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: approve
kk: қабылдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Replies
kk: Жауаптар

en: Closed
kk: Жабық

en: List
kk: Көрсету

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Block title
kk: Атауы

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Version
kk: Нұсқа

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Center
kk: Орта

en: Required
kk: Қажетті

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Book
kk: Кітап

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Menu
kk: Мәзір

en: Text
kk: Текст

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Picture
kk: Сүрет

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Error
kk: Қате

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Selected
kk: Тандалған

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Published
kk: Жарияланған

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: Vocabulary ID
kk: Сөздіктің ID

en: Term name
kk: Термин аты

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Fields
kk: Өрістер

en: Count
kk: Саны

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: System
kk: Системасы

en: Recent posts
kk: Соңғы жазбалар

en: Table
kk: Кесте

en: Other
kk: Басқа

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Recent comments
kk: Соңғы пікірлер

en: Profile
kk: Профиль

en: Operation
kk: Операция

en: reply
kk: жауап беру

en: Tracker
kk: Трекер

en: Messages
kk: Хаттар

en: Full text
kk: Толық мәтін

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Enter the terms you wish to search for.
kk: Іздейтін терминдерді енгізіңіз.

en: Permission
kk: Құқық

en: @user's picture
kk: @user'ның сүреті

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: Rearrange
kk: Қайта реттеу

en: Aggregator
kk: Агрегатор

en: Taxonomy vocabulary
kk: Таксономиялық сөздігі

en: Default order
kk: Әдепкі рет

en: Or
kk: немесе

en: sort by @s
kk: @s бойынша сұрыпта

en: and
kk: және

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: No fields available.
kk: Қатынаулы өрістер жоқ.

en: The title of the comment.
kk: Пікір тақырыбы

en: Comment count
kk: Пікір санау

en: Poll
kk: Дауыс беру

en: Search Terms
kk: Іздестіру шарттары

en: contact
kk: Контакттар

en: Popular content
kk: Әйгiлi контент

en: Content translation
kk: Контент аудармасы
