Views (for Drupal 7) (7.x-3.23) - en to nl translation catalogue (1898 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: delete
nl: verwijderen

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: approve
nl: goedkeuren

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Group
nl: Groep

en: Author
nl: Auteur

en: Replies
nl: Antwoorden

en: Last Post
nl: Laatste bericht

en: Closed
nl: Gesloten

en: List
nl: Lijst

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Last comment
nl: Laatste reactie

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: more
nl: meer

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: footer
nl: voet

en: Comments
nl: Reacties

en: More
nl: Meer

en: On
nl: Aan

en: For
nl: Voor

en: Tags
nl: Labels

en: Block title
nl: Bloktitel

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Version
nl: Versie

en: view
nl: weergeven

en: File
nl: Bestand

en: Tag
nl: Label

en: Edit
nl: Bewerken

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: Use count
nl: Gebruiksfrequentie

en: Block settings
nl: Blokinstellingen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Hierarchy
nl: Hiërarchie

en: Required
nl: Verplicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Depth
nl: Diepte

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Book
nl: Boek

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Description field
nl: Beschrijvingsveld

en: settings
nl: instellingen

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Field
nl: Veld

en: header
nl: kop

en: Save
nl: Opslaan

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Default
nl: Standaard

en: Core
nl: Kern

en: Add new
nl: Nieuwe toevoegen

en: Views
nl: Overzichten

en: Access
nl: Toegang

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Format
nl: Opmaak

en: Path
nl: Pad

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Display
nl: Weergeven

en: Text
nl: Tekst

en: Theme
nl: Thema

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Promoted
nl: Aangeraden

en: User
nl: Gebruiker

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Files
nl: Bestanden

en: Error
nl: Fout

en: Options
nl: Opties

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: All
nl: Alle

en: Access log
nl: Toegangslog

en: Active
nl: Actief

en: Year
nl: Jaar

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Override title
nl: Titel overschrijven

en: CSS class
nl: CSS-klassen

en: Display links
nl: Links tonen

en: Page
nl: Pagina

en: Pager ID
nl: Paginering-ID

en: Taxonomy terms
nl: Taxonomietermen

en: Off
nl: Uit

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Selected
nl: Geselecteerd

en: Aggregator category
nl: Aggregatorcategorie

en: Aggregator feed
nl: Aggregator-feed

en: Aggregator item
nl: Aggregator-item

en: Custom
nl: Aangepast

en: Roles
nl: Rollen

en: Comment
nl: Reactie

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Location
nl: Locatie

en: Log message
nl: Logbericht

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Vocabulary ID
nl: Woordenlijst-ID

en: Term ID
nl: Term-ID

en: Term name
nl: Termnaam

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Last login
nl: Laatste login

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Fields
nl: Velden

en: Widget type
nl: Widgettype

en: Contains
nl: Bevat

en: Does not contain
nl: Bevat niet

en: Is less than
nl: Is kleiner dan

en: Is less than or equal to
nl: Is kleiner dan of gelijk aan

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is greater than or equal to
nl: Is groter dan of gelijk aan

en: Is greater than
nl: Is groter dan

en: Is not equal to
nl: Is niet gelijk aan

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Count
nl: Aantal

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Normal
nl: Normaal

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: %time ago
nl: %time geleden

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Sortable
nl: Sorteerbaar

en: Month
nl: Maand

en: System
nl: Systeem

en: Current
nl: Huidige

en: Desc
nl: Aflopend

en: OR
nl: OF

en: Recent posts
nl: Recente berichten

en: Recent posts for %1
nl: Recente berichten voor %1

en: Day
nl: Dag

en: Table
nl: Tabel

en: Other
nl: Andere

en: Align
nl: Uitlijning

en: Basic
nl: Basis

en: List type
nl: Lijsttype

en: Role
nl: Rol

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Link text
nl: Linktekst

en: Case
nl: Hoofdlettergebruik

en: Users
nl: Gebruikers

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: Both
nl: Beide

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Edit view
nl: Overzicht bewerken

en: Administer views
nl: Overzichten beheren

en: Existing Views
nl: Bestaande overzichten

en: Default Views
nl: Standaardoverzichten

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Normal menu item
nl: Normaal menu-item

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Optional
nl: Optioneel

en: Exposed Filters
nl: Zichtbare filters

en: Order
nl: Volgorde

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
nl: Naam van het overzicht mag letters, cijfers of onderstrepingstekens bevatten.

en: Views UI
nl: Views-UI

en: Recent comments
nl: Recente reacties

en: Random
nl: Willekeurig

en: Uncategorized
nl: Zonder categorie

en: Position
nl: Positie

en: Last checked
nl: Laatst gecontroleerd

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: Profile
nl: Profiel

en: Term description
nl: Omschrijving van term

en: fields
nl: velden

en: Operation
nl: Bewerking

en: reply
nl: beantwoorden

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: with comments
nl: met reacties

en: without comments
nl: zonder reacties

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: comments
nl: reacties

en: Full
nl: Volledig

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Show
nl: Weergeven

en: Other queries
nl: Andere query's

en: Link to content
nl: Link naar inhoud

en: Messages
nl: Berichten

en: Full text
nl: Volledige tekst

en: Feed settings
nl: Feedinstellingen

en: Source
nl: Bron

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: Block name
nl: Bloknaam

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Second
nl: Seconde

en: Granularity
nl: Nauwkeurigheid

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Link label
nl: Linklabel

en: author
nl: auteur

en: AND
nl: EN

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: What links here
nl: Wat hiernaar verwijst

en: Seconds
nl: Seconden

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: or
nl: of

en: Parent term
nl: Bovenliggende term

en: revert
nl: terugzetten

en: All tags
nl: Alle labels

en: Last modified
nl: Laatst gewijzigd

en: Reversed
nl: Omgekeerd

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Unformatted
nl: Onopgemaakt

en: RSS Feed
nl: RSS-feed

en: New comments
nl: Nieuwe reacties

en: Relationships
nl: Relaties

en: Plural
nl: Meervoud

en: Relationship
nl: Relatie

en: relationships
nl: relaties

en: Oldest first
nl: Oudste eerst

en: Sort criteria
nl: Sorteercriteria

en: Base path
nl: Basispad

en: Parent menu item
nl: Bovenliggend menu-item

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Output format
nl: Weergaveformaat

en: Storage
nl: Opslag

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Apply
nl: Toepassen

en: Select
nl: Selecteren

en: Enter the terms you wish to search for.
nl: Geef de woorden op waarnaar u wilt zoeken.

en: Information
nl: Informatie

en: PHP Code
nl: PHP-code

en: Translation
nl: Vertaling

en: Translation status
nl: Vertalingsstatus

en: @min and @max
nl: @min en @max

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Text area
nl: Tekstveld

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Precision
nl: Precisie

en: Exceptions
nl: Uitzonderingen

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Grid
nl: Raster

en: Global
nl: Algemeen

en: Image gallery
nl: Afbeeldingenalbum

en: Thread
nl: Vertakking

en: @user's picture
nl: afbeelding van @user

en: Title text
nl: Titeltekst

en: Extension
nl: Extensie

en: Space
nl: Spatie

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Provided by
nl: Aangeboden door

en: Aggregate
nl: Samenvoegen

en: <Any>
nl: -Elke-

en: Rearrange
nl: Herschikken

en: empty
nl: leeg

en: All types
nl: Alle typen

en: Attach to
nl: Bijvoegen bij

en: Pager
nl: Paginering

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: Taxonomy vocabulary
nl: Taxonomiewoordenlijst

en: Remove this item
nl: Item verwijderen

en: Page settings
nl: Pagina-instellingen

en: Use pager
nl: Paginering gebruiken

en: Items to display
nl: Weer te geven items

en: More link
nl: 'Meer'-link

en: More link text
nl: Tekst 'meer'-link

en: Book parent
nl: Bovenliggend boek

en: Top level book
nl: Hoofdniveau van het boek

en: contains
nl: bevat

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Data
nl: Gegevens

en: Selection type
nl: Selectietype

en: No name
nl: Geen naam

en: Default order
nl: Standaardvolgorde

en: Or
nl: Of

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: About
nl: Over

en: Link class
nl: Linkklasse

en: Column
nl: Kolom

en: Default sort
nl: Standaardsortering

en: sort by @s
nl: op @s sorteren

en: and
nl: en

en: Add @type
nl: @type toevoegen

en: Not promoted
nl: Niet aangeraden

en: Not sticky
nl: Niet vastgeplakt

en: Parent comment
nl: Bovenliggende reactie

en: The parent comment.
nl: De bovenliggende reactie.

en: Author's website
nl: Website van de auteur

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
nl: Diepte van de reactie laten zien als deze vertakt is.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
nl: Sorteer op vertakkingsvolgorde. Dit houdt boven- en onderliggende reacties bijeen.

en: Provide a simple link to reply to the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om op de reactie te reageren.

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Link this field to its user or an author's homepage
nl: Dit veld aan de gebruiker of website van de gebruiker linken

en: Newest first
nl: Nieuwste eerst

en: field
nl: veld

en: Formatter
nl: Opmaakhulpmiddel

en: Target
nl: Doel

en: Time ago
nl: Tijd geleden

en: The taxonomy vocabulary ID
nl: De taxonomiewoordenlijst-ID

en: Radios
nl: Keuzerondjes

en: starting from @count
nl: beginnend vanaf @count

en: Embed
nl: Inbedden

en: The language the content is in.
nl: De taal waarin de inhoud is geschreven.

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: User roles
nl: Gebruikersrollen

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: More link path
nl: Pad voor link 'Meer'

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Title only
nl: Alleen de titel

en: Not defined
nl: Niet gedefinieerd

en: Validator
nl: Validatiemiddel

en: Debugging
nl: Debuggen

en: Inherit
nl: Overnemen

en: Mime type
nl: Mime-type

en: Display format
nl: Weergaveformaat

en: The date the node was last updated.
nl: De datum waarop de node voor het laatst is bijgewerkt.

en: Category ID
nl: Categorie-ID

en: Invalid display id @display
nl: Ongeldige weergave-id @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
nl: Fout: verwerker voor @table > @field bestaat niet!

en: Do not use a relationship
nl: Geen relatie gebruiken

en: Display type
nl: Weergavetype

en: The cache has been cleared.
nl: De cache is geleegd.

en: of
nl: van

en: Title field
nl: Titelveld

en: translate
nl: vertalen

en: No link
nl: Geen link

en: Is not one of
nl: Is niet een van

en: Starts with
nl: Begint met

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: Custom date format
nl: Aangepaste datumnotatie

en: Hide submit button
nl: De 'Toepassen'-knop verbergen

en: Is one of
nl: Is een van

en: Expression
nl: Expressie

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
nl: Gebruikers met de opgegeven toegangstekst krijgen toegang.

en: Comma
nl: Komma

en: Show All
nl: Alles weergeven

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Comments are responses to node content.
nl: Reacties zijn opmerkingen op de inhoud van een node.

en: Users who have created accounts on your site.
nl: Gebruikers die een account hebben aangemaakt op de website.

en: Is empty (NULL)
nl: Is leeg (NULL)

en: not empty
nl: niet leeg

en: Theming information
nl: Informatie voor thema-ontwikkeling

en: Ends with
nl: Eindigt met

en: Upload date
nl: Uploaddatum

en: Do not cache
nl: Niet cachen

en: Link this field to its user
nl: Dit veld aan de bijbehorende gebruiker koppelen

en: This will override any other link you have set.
nl: Dit zal alle bestaande koppelingen overschrijven.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
nl: Overschrijf de weer te geven waarde voor anonieme gebruikers

en: Text to display for anonymous users
nl: Weer te geven tekst voor anonieme gebruikers

en: Use default RSS settings
nl: Standaard-RSS-instellingen gebruiken

en: Title plus teaser
nl: Titel en teaser

en: Front page feed
nl: Voorpagina-feed

en: The node ID of the node.
nl: De ID van de node.

en: Tab weight
nl: Tabgewicht

en: No role
nl: Geen rol

en: The size of the file.
nl: De grootte van het bestand.

en: Link this field
nl: Dit veld linken

en: Filter the view to the currently logged in user.
nl: Filter het overzicht voor de gebruiker die op dit moment is ingelogd.

en: Localization
nl: Lokalisatie

en: Cache once for everything (global)
nl: Eén keer cachen voor alles (globaal)

en: Per page
nl: Per pagina

en: Per role
nl: Per rol

en: Per role per page
nl: Per rol per pagina

en: Per user
nl: Per gebruiker

en: Per user per page
nl: Per gebruiker per pagina

en: Has Avatar
nl: Heeft een avatar

en: Capitalize first letter
nl: Eerste letter hoofdletter maken

en: Custom text
nl: Aangepaste tekst

en: Sum
nl: Som

en: Show title
nl: Titel tonen

en: sorted by
nl: gesorteerd volgens

en: Not Approved
nl: Niet goedgekeurd

en: Remove group
nl: Groep verwijderen

en: No fields available.
nl: Geen velden beschikbaar.

en: Content author
nl: Auteur van inhoud

en: Numeric
nl: Numeriek

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: Submit button text
nl: Tekst voor verzendknop

en: Add comment link
nl: Reactielink toevoegen

en: Broken handler @table.@field
nl: Defecte verwerker @table.@field

en: Skipping broken view @view
nl: Kapot overzicht @view aan het overslaan

en: Ajax callback for view loading.
nl: AJAX-callback voor het laden van overzichten.

en: Changes cannot be made to a locked view.
nl: Een vergrendeld overzicht kan niet worden gewijzigd.

en: Create customized lists and queries from your database.
nl: Aangepaste lijsten en query's vanuit de database creëeren.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
nl: Administratie-interface voor overzichten. Zonder deze module kunt u geen overzichten aanmaken of wijzigen.

en: Broken/missing handler
nl: Verwerker defect of ontbreekt

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
nl: De verwerker voor dit item is defect of ontbreekt en kan niet worden gebruikt. Als de verwerker door een module geleverd is en de module is uitgeschakeld, dan kan het inschakelen van de module deze fout oplossen. Zo niet, dan dient u dit item te verwijderen.

en: Current date
nl: Huidige datum

en: Current node's creation time
nl: Tijdstip waarop deze node is aangemaakt

en: Current node's update time
nl: Tijdstip waarop deze node is bijgewerkt

en: Do not display items with no value in summary
nl: Geef items zonder waarde niet weer in samenvatting

en: Invalid input
nl: Ongeldige invoer

en: Fail basic validation if any argument is given
nl: Basisvalidatie laten mislukken als er een argument is gegeven

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
nl: Het aanvinken van dit veld zorgt ervoor dat overzichten met overbodige argumenten niet valideren.

en: Glossary mode
nl: Woordenlijst-modus

en: Character limit
nl: Tekenlimiet

en: No transform
nl: Niet omzetten

en: Upper case
nl: Hoofdletters

en: Lower case
nl: Kleine letters

en: Capitalize each word
nl: Eerste letter van elk woord hoofdletter maken

en: Case in path
nl: Hoofdlettergebruik in het pad

en: Transform spaces to dashes in URL
nl: Spaties in de URL naar koppeltekens omzetten

en: Exclude from display
nl: Uitsluiten van weergave

en: Rewrite the output of this field
nl: Uitvoer van dit veld herschrijven

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
nl: Tekst om bij dit veld weer te geven. HTML gebruiken mag. U kunt data uit dit overzicht gebruiken met behulp van de vervangingspatronen zoals hieronder getoond.

en: Output this field as a link
nl: Dit veld als een link weergeven

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
nl: Toon dit veld als een link. Geef de bestemming hieronder aan.

en: Link path
nl: Linkpad

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
nl: Het Drupal-pad of de absolute URL voor deze link. U kunt gegevens uit de weergave gebruiken met behulp van de vervangingspatronen zoals hieronder getoond.

en: The CSS class to apply to the link.
nl: De op deze link toe te passen CSS-klassen.

en: Prefix text
nl: Voorvoegsel

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
nl: Tekst om voor de link te plaatsen. HTML toegelaten.

en: Suffix text
nl: Achtervoegsel

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
nl: Tekst om achter de link te plaatsen. HTML toegelaten.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
nl: <p>Voeg enkele extra velden aan de weergave toe om dit veld te gebruiken. Deze extra velden kunt u indien gewenst markeren met <em>Uitsluiten van weergave</em>. Let op dat vanwege de verwerkingsvolgorde velden die na dit veld opgenomen worden, niet gebruikt kunnen worden. Plaats velden die nodig zijn, vóór dit veld.</p>

en: Trim this field to a maximum length
nl: Dit veld inkorten tot een maximumlengte

en: Trim only on a word boundary
nl: Alleen inkorten na een heel woord

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
nl: Dit veld alleen inkorten na een heel woord. Er worden nooit meer dan het maximum opgegeven tekens gebruikt. Als er geen woordgrenzen zijn binnen het maximum aantal tekens, wordt er mogelijk niets getoond.

en: Add an ellipsis
nl: Ellipsis toevoegen

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
nl: Indien aangevinkt zal een '...' worden toegevoegd als een veld ingekort is.

en: Strip HTML tags
nl: HTML-elementen verwijderen

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
nl: Indien aangevinkt worden alle HTML-elementen verwijderd.

en: Field can contain HTML
nl: Veld mag HTML bevatten

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
nl: Indien aangevinkt wordt HTML-correctie toegepast om te zorgen dat elementen na het inkorten juist worden afgesloten.

en: File size display
nl: Bestandsgrootte-weergave

en: Formatted (in KB or MB)
nl: Opgemaakt (in kB of MB)

en: Raw bytes
nl: Onbewerkte bytes

en: If checked, true will be displayed as false.
nl: Indien aangevinkt zal 'waar' worden weergegeven als 'onwaar'.

en: Time ago (with "ago" appended)
nl: Tijd geleden (met 'geleden' toegevoegd)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
nl: Tijdsduur (met 'geleden/over' toegevoegd)

en: Round
nl: Afronden

en: If checked, the number will be rounded.
nl: Indien aangevinkt, zal het getal afgerond worden.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
nl: Geef aan hoeveel decimalen er achter de komma weergegeven moeten worden.

en: What single character to use as a decimal point.
nl: Welk teken gebruikt wordt als decimaalteken.

en: What single character to use as the thousands separator.
nl: Welk teken gebruikt wordt om duizendtallen te scheiden.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
nl: Tekst die voor het getal getoond wordt, zoals een valutasymbool.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
nl: Tekst die na het getal getoond wordt, zoals een valutasymbool.

en: Simple separator
nl: Simpel scheidingsteken

en: Display as link
nl: Als link weergeven

en: When checked, the operator will be exposed to the user
nl: Indien aangevinkt zal de operator worden tentoongesteld aan de gebruiker.

en: Operator identifier
nl: Operator-identificatie

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
nl: Dit zal in de URL voorkomen na de ? om de operator te herkennen.

en: Filter identifier
nl: Filter-ID

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
nl: Toon dit na de ? in de URL om dit filter te identificeren. Mag niet leeg zijn.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
nl: Het zichtbare filter is optioneel en heeft toegevoegde opties die het toestaan om niet ingesteld te worden.

en: Remember
nl: Onthouden

en: Remember the last setting the user gave this filter.
nl: Onthoud de laatste instelling die de gebruiker aan dit filter gegeven heeft.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
nl: De identifier is verplicht als het filter zichtbaar is.

en: This identifier is not allowed.
nl: Deze identifier is niet toegestaan.

en: - Any -
nl: - Elk -

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Value type
nl: Waardetype

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
nl: Datum in een systeemleesbare notatie. Voorkeur voor CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
nl: Ongeldige datumnotatie.

en: Limit list to selected items
nl: Lijst beperken tot geselecteerde items

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
nl: Wanneer aangevinkt, zullen de items die hier geselecteerd zijn als enige aan de gebruiker gepresenteerd worden.

en: not in
nl: niet in

en: Is all of
nl: Al deze

en: Is none of
nl: Is geen van

en: not
nl: niet

en: Is between
nl: Ligt tussen

en: between
nl: tussen

en: Is not between
nl: Ligt niet tussen

en: not between
nl: niet tussen

en: Min
nl: Minimaal

en: And max
nl: En maximaal

en: And
nl: En

en: Contains any word
nl: Bevat een van de woorden

en: has word
nl: bevat het woord

en: Contains all words
nl: Bevat alle woorden

en: has all
nl: bevat alle

en: begins
nl: begint

en: ends
nl: eindigt

en: Require this relationship
nl: Deze relatie verplicht maken

en: asc
nl: oplopend

en: desc
nl: aflopend

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
nl: De nauwkeurigheid is de kleinste eenheid bij het bepalen of twee data dezelfde zijn. Bijvoorbeeld: als de nauwkeurigheid 'jaar' is dan zullen alle data in 1999, ongeacht wanneer ze in 1999 vallen, als dezelfde datum worden behandeld.

en: Broken
nl: Defect

en: Displays
nl: Weergaven

en: These queries were run during view rendering:
nl: Deze query's zijn uitgevoerd tijdens het weergeven van dit overzicht:

en: This display has no path.
nl: Deze weergave heeft geen pad.

en: Query build time
nl: Opbouwtijd van de query

en: Query execute time
nl: Uitvoeringstijd van de query

en: View render time
nl: Rendertijd van het overzicht

en: No query was run
nl: Er is geen query uitgevoerd

en: Unable to preview due to validation errors.
nl: Door validatiefouten is een preview niet mogelijk.

en: View name
nl: Overzichtsnaam

en: View description
nl: Overzichtsomschrijving

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
nl: Deze beschrijving zal verschijnen op de administratieve pagina voor de overzichten om aan te geven waar dit overzicht voor bedoeld is.

en: View tag
nl: View-label

en: The view has been deleted.
nl: Het overzicht is verwijderd.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
nl: Weet u zeker dat u de vergrendeling op overzicht @name wilt verbreken?

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
nl: Door deze vergrendeling te breken, zullen niet-opgeslagen wijzigingen door gebruiker !user verloren gaan!

en: Break lock
nl: Ontgrendelen

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
nl: De vergrendeling is verbroken en u kan dit overzicht nu bewerken.

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
nl: Voer de naam van het overzicht in indien deze verschilt van het oorspronkelijke overzicht. Laat leeg om de naam van het overzicht te gebruiken.

en: Paste view code here
nl: Code voor het overzicht hier plakken

en: Unable to interpret view code.
nl: Kan de code voor het overzicht niet interpreteren.

en: A view by that name already exists; please choose a different name
nl: Er bestaat al een overzicht met deze naam, geeft u alstublieft een andere naam op

en: Display plugin @plugin is not available.
nl: Weergave-plugin @plugin is niet beschikbaar.

en: Style plugin @plugin is not available.
nl: Stijl-plugin @plugin is niet beschikbaar.

en: Row plugin @plugin is not available.
nl: Rij-plugin @plugin is niet beschikbaar.

en: @type handler @table.@field is not available.
nl: @type-verwerker @table.@field is niet beschikbaar.

en: Unable to import view.
nl: Overzicht importeren niet mogelijk.

en: Click on an item to edit that item's details.
nl: Klik op een item om de details ervan te wijzigen.

en: Go to the real page for this display
nl: Ga naar de echte pagina voor deze weergave

en: Invalid
nl: Ongeldig

en: Missing style plugin
nl: Plug-in voor stijl ontbreekt

en: Change settings for this style
nl: Instellingen voor deze stijl wijzigen

en: View analysis
nl: Analyse weergeven

en: Configure @type
nl: @type instellen

en: Rearrange @type
nl: @type herschikken

en: Broken field @id
nl: Veld-@id defect

en: There are no @types available to add.
nl: Er zijn geen @types beschikbaar om toe te voegen.

en: Configure extra settings for @type %item
nl: Extra instellingen voor @type %item instellen

en: Configure summary style for @type %item
nl: Configureer samenvattingstijl voor @type %item

en: Clear Views' cache
nl: Cache van Views leegmaken

en: Add Views signature to all SQL queries
nl: Views-ondertekening aan alle SQL-query's toevoegen

en: Disable views data caching
nl: Views datacaching uitschakelen

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
nl: Views cachet gegevens van tabellen, modules en weergaven. Met deze selectie zal Views deze cache overslaan en indien nodig de data opnieuw opbouwen. Dit kan een belangrijk effect op de  prestaties van de site hebben.

en: Show other queries run during render during live preview
nl: Andere query's tonen die gedurende het opbouwen van de live voorbeeldweergave worden uitgevoerd

en: Drupal has the potential to run many queries while a view is being rendered. Checking this box will display every query run during view render as part of the live preview.
nl: Drupal kan bij het opbouwen van een overzicht veel query's uitvoeren. Met deze selectie wordt bij het opbouwen van een overzicht, als deel van de live-voorbeeldweergave, iedere uitgevoerde query getoond.

en: Error: missing @component
nl: Fout: @component ontbreekt

en: View analysis can find nothing to report.
nl: View-analyse kan niets vinden om te rapporteren.

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
nl: Dit overzicht heeft alleen een standaardweergave en zal daarom niet ergens op de site geplaatst kunnen worden. Misschien wilt u een pagina of blok weergave toevoegen.

en: Reduce duplicates
nl: Ontdubbelen

en: Default settings for this view.
nl: Standaardinstellingen voor dit overzicht.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
nl: Toon het overzicht als een pagina, met een URL en menulinks.

en: Display the view as a block.
nl: Het overzicht als een blok weergeven.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
nl: Bijlagen toegevoegd aan andere weergaven om meerdere overzichten in hetzelfde overzicht te kunnen gebruiken.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
nl: Het overzicht als een feed weergeven, zoals een RSS feed.

en: Displays rows one after another.
nl: Toont de rijen achter elkaar.

en: Displays rows as an HTML list.
nl: Toont de rijen als een HTML-lijst.

en: Displays rows in a grid.
nl: Toont de rijen in een raster.

en: Displays rows in a table.
nl: Toont de rijen in een tabel.

en: Displays the default summary as a list.
nl: Toont de standaardsamenvatting als een lijst.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
nl: Toont de samenvatting onopgemaakt, met optie voor na elkaar of inline.

en: Generates an RSS feed from a view.
nl: Genereert een RSS-feed van dit overzicht.

en: Displays the fields with an optional template.
nl: Toont de velden met een optioneel thema.

en: Will be available to all users.
nl: Zal beschikbaar zijn voor alle gebruikers.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
nl: Er wordt toegang verleend aan gebruikers met een van de opgegeven rollen.

en: No caching of Views data.
nl: Views-data niet cachen.

en: Time-based
nl: Op tijd gebaseerd

en: Simple time-based caching of data.
nl: Op tijd gebaseerde eenvoudige caching van data.

en: sort criteria
nl: sorteercriteria

en: Sort criterion
nl: Sorteercriterium

en: sort criterion
nl: sorteercriterium

en: Aggregator items are imported from external RSS and Atom news feeds.
nl: Aggregator items zijn geïmporteerd uit externe RSS- en Atom- nieuwsfeeds.

en: The title of the aggregator item.
nl: De titel van het aggregator-item.

en: The link to the original source URL of the item.
nl: De link naar de originele bron-URL van het item.

en: The author of the original imported item.
nl: De auteur van het oorspronkelijk geïmporteerde item.

en: The actual content of the imported item.
nl: De feitelijke inhoud van het geïmporteerde item.

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
nl: De datum waarop het oorspronkelijk feed-item werd ingediend. (Met sommige feeds wordt dit de datum waarop werd geïmporteerd.)

en: Feed ID
nl: Feed-ID

en: The unique ID of the aggregator feed.
nl: De unieke ID van de aggregator-feed.

en: The title of the aggregator feed.
nl: De titel van de aggregator-feed.

en: The link to the source URL of the feed.
nl: De link naar de bron-URL van de feed.

en: The date the feed was last checked for new content.
nl: De datum waarop de feed voor het laatst werd gecontroleerd op nieuwe inhoud.

en: The description of the aggregator feed.
nl: De beschrijving van de aggregator-feed.

en: The unique ID of the aggregator category.
nl: De unieke ID van de aggregatorcategorie.

en: The title of the aggregator category.
nl: De titel van de aggregatorcategorie.

en: Display the aggregator item using the data from the original source.
nl: Weergave van het aggregatoritem met gebruikmaking van de originele bron.

en: The book the node is in.
nl: Het boek waarin deze node zich bevindt.

en: The weight of the book page.
nl: Het gewicht van de boekpagina.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
nl: De diepte van de boek pagina in de hiërarchie. Het topniveau heeft een diepte van 1.

en: The parent book node.
nl: De bovenliggende boek-node.

en: The title of the comment.
nl: De titel van de reactie.

en: The comment ID of the field
nl: De reactie-ID van het veld

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
nl: De naam van auteur van de reactie. Kan getoond worden als een link naar de website van de auteur.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
nl: De website van auteur van de reactie. Kan getoond worden als een link. Dit is leeg als de auteur een geregistreerde gebruiker is.

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Provide a simple link to view the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te bekijken.

en: Provide a simple link to edit the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te bewerken.

en: Provide a simple link to delete the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te verwijderen.

en: The User ID of the comment's author.
nl: De gebruikers-ID van de auteur van de reactie.

en: Parent CID
nl: Bovenliggend CID

en: The Comment ID of the parent comment.
nl: De reactie-ID van de bovenliggende reactie.

en: Last comment time
nl: Tijd van de laatste reactie

en: Date and time of when the last comment was posted.
nl: Datum en tijd toen de laatste reactie geplaatst werd.

en: Last comment author
nl: Auteur van de laatste reactie

en: The name of the author of the last posted comment.
nl: De naam van de auteur van de laatst geplaatste reactie.

en: Comment count
nl: Aantal reacties

en: The number of comments a node has.
nl: Het aantal reacties dat de node heeft.

en: Updated/commented date
nl: Bijgewerkte/laatste reactiedatum

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
nl: De meest recente tijd van de laatste reactie of van de bijgewerkte node.

en: The number of new comments on the node.
nl: Het aantal nieuwe reacties op de node.

en: Comment status
nl: Reactiestatus

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
nl: Zijn reacties op de node wel of niet toegelaten.

en: User posted or commented
nl: Geplaatst of gereageerd door de gebruiker

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
nl: Alleen nodes weergeven die een gebruiker geplaatst heeft of waarop de gebruiker gereageerd heeft.

en: Display the comment with standard comment view.
nl: Toon de reactie met standaard reactie view.

en: Display the comment as RSS.
nl: Toon de reactie als RSS.

en: Link to contact page
nl: Link naar contactpagina

en: Provide a simple link to the user contact page.
nl: Levert een eenvoudige link naar de contactpagina van de gebruiker.

en: Locale source
nl: Brontekst

en: A source string for translation, in English or the default site language.
nl: Een brontekenreeks voor vertaling, in het Engels of in de standaardwebsitetaal.

en: The ID of the source string.
nl: De ID van een brontekst.

en: A description of the location or context of the string.
nl: Een beschrijving van de locatie of de context van een tekenreeks.

en: The group the translation is in.
nl: De groep waar de vertaling deel van uitmaakt.

en: The full original string.
nl: De volledige, originele tekenreeks.

en: The version of Drupal core that this string is for.
nl: De versie van Drupal-core waar deze tekst voor is.

en: Provide a simple link to edit the translations.
nl: Levert een eenvoudige link om de vertalingen te bewerken.

en: Locale target
nl: Vertaling

en: The full translation string.
nl: De volledig vertaling.

en: The language this translation is in.
nl: De taal waarin de vertaling is.

en: Singular LID
nl: Enkelvoudige LID

en: The ID of the parent translation.
nl: De ID van de bovenliggende vertaling.

en: Whether or not the translation is plural.
nl: Of de vertaling meervoudig is.

en: Whether or not the node is published.
nl: Of de node wel of niet is gepubliceerd.

en: Created year + month
nl: Aangemaakt jaar + maand

en: Created year
nl: Jaar van aanmaak

en: Created month
nl: Maand van aanmaak

en: Created day
nl: Dag van aanmaak

en: Created week
nl: Week van aanmaak

en: Updated year + month
nl: Jaar en maand van wijziging

en: Updated year
nl: Jaar van wijziging

en: Updated month
nl: Maand van wijziging

en: Updated day
nl: Dag van wijziging

en: Updated week
nl: Week van wijziging

en: The log message entered when the revision was created.
nl: Het logbericht dat ingevoerd is toen de revisie werd gemaakt.

en: Provide a simple link to revert to the revision.
nl: Levert een eenvoudige link om de revisie terug te zetten.

en: Filter by access.
nl: Op toegang filteren.

en: Has new content
nl: Heeft nieuwe inhoud

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
nl: Weergave %display heeft geen toegangscontrole maar heeft ook geen filter voor gepubliceerde nodes.

en: Poll
nl: Enquête

en: Whether the poll is open for voting.
nl: Of de enquête open is om te stemmen.

en: Profile textfield
nl: Profieltekstveld

en: Profile textarea
nl: Profieltekstveld (meerdere regels)

en: Profile checkbox
nl: Profielkeuzevakje

en: Profile URL
nl: Profiel-URL

en: Profile selection
nl: Profielkeuze

en: Profile freeform list %field-name.
nl: Profiellijst (vrij) %field-name.

en: Profile date %field-name.
nl: Profieldatum %field-name.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
nl: De score van het zoekitem. Dit wordt alleen gebruikt als het zoekfilter ook aanwezig is.

en: Links from
nl: Verwijzingen van

en: Other nodes that are linked from the node.
nl: Andere nodes waarnaar deze node verwijst.

en: Links to
nl: Verwijzingen naar

en: Other nodes that link to the node.
nl: Andere nodes die naar deze node verwijzen.

en: Search Terms
nl: Zoektermen

en: The terms to search for.
nl: De termen om naar te zoeken.

en: Display the results with standard search view.
nl: Toon resultaten met de standaard zoekweergave.

en: Total views
nl: Aantal keren bekeken

en: The total number of times the node has been viewed.
nl: Het aantal keren dat de node bekeken is.

en: Views today
nl: Weergaves van vandaag

en: The total number of times the node has been viewed today.
nl: Het aantal keren dat de node vandaag bekeken is.

en: Most recent view
nl: Meest recente weergave

en: The most recent time the node has been viewed.
nl: Het laatste tijdstip waarop de node bekeken is.

en: Stores site access information.
nl: Bewaart toegangsinformatie van de website.

en: Browser session ID of user that visited page.
nl: Browsersessie-ID van de gebruiker die de pagina bezocht.

en: Title of page visited.
nl: Titel van de bezochte pagina.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
nl: Het interne pad naar de bezochte pagina (relatief aan Drupal-root).

en: Referrer URI.
nl: URI van verwijzer.

en: Hostname of user that visited the page.
nl: Hostnaam van de gebruiker die de pagina bezocht.

en: The user who visited the site.
nl: De gebruiker die de site bezocht.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
nl: Laadtijd van de pagina in milliseconden.

en: Timestamp of when the page was visited.
nl: Tijdstip waarop de pagina bezocht is.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
nl: Bestanden door Drupal en diverse modules onderhouden.

en: The ID of the file.
nl: De ID van het bestand.

en: The name of the file.
nl: De naam van het bestand.

en: The path of the file.
nl: Het pad van het bestand.

en: The mime type of the file.
nl: Het MIME-type van het bestand.

en: The status of the file.
nl: De status van het bestand.

en: The date the file was uploaded.
nl: De datum waarop het bestand geüpload is.

en: Name of the vocabulary a term is a member of. This will be the vocabulary that whichever term the "Taxonomy: Term" field is; and can similarly cause duplicates.
nl: Naam van de woordenlijst waar de term bij hoort. Hiervoor wordt de term uit het veld 'Taxonomie: Term' gebruikt. Dit kan  dubbele inhoud veroorzaken.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
nl: Taxonomietermen zijn gekoppeld aan nodes.

en: Taxonomy term name.
nl: Taxonomietermnaam

en: The term weight field
nl: Het gewicht van de term

en: The description associated with a taxonomy term.
nl: De beschrijving van de taxonomieterm.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
nl: Filter de resultaten van 'Taxonomie:Term' uit een specifieke woordenlijst.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
nl: Alle taxonomietermen van de geselecteerde woordenlijsten weergeven die in een node zijn gebruikt.

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
nl: De bovenliggende term. Dit kan leiden tot dubbele gegevens als  een woordenlijst wordt gebruikt waarin meerdere bovenliggende items zijn toegestaan.

en: The parent term of the term.
nl: De bovenliggende term van de term.

en: Node translation
nl: Node-vertaling

en: Translation set node ID
nl: Vertalingset node-ID

en: The ID of the translation set the content belongs to.
nl: De ID van de vertalingset waar de inhoud toe behoort.

en: Source translation
nl: Bronvertaling

en: The source that this content was translated from.
nl: De brontekst waarvan deze inhoud de vertaling is.

en: Versions of content in different languages.
nl: Versies van de inhoud in verschillende talen.

en: Child translation
nl: Onderliggende vertaling

en: Outdated
nl: Gedateerd

en: The user ID
nl: De gebruikers-ID

en: The user or author name.
nl: De gebruikers- of auteursnaam.

en: Language of the user
nl: Taal van de gebruiker

en: The user's picture, if allowed.
nl: De afbeelding van de gebruiker (indien toegestaan).

en: The date the user was created.
nl: De aanmaakdatum van de gebruiker.

en: The user's last access date.
nl: De laatste toegangsdatum van de gebruiker.

en: The user's last login date.
nl: De laatste inlogdatum van de gebruiker.

en: Whether a user is active or blocked.
nl: Of een gebruiker actief of geblokkeerd is.

en: The user's signature.
nl: De handtekening van de gebruiker.

en: Provide a simple link to edit the user.
nl: Levert een eenvoudige link om de gebruiker te bewerken.

en: Roles that a user belongs to.
nl: Aan een gebruiker toegekende rollen.

en: User ID from URL
nl: Gebruikers-ID uit de URL

en: User ID from logged in user
nl: Gebruikers-ID van ingelogde gebruiker

en: Randomize the display order.
nl: De weergavevolgorde willekeurig maken.

en: Provide custom text or link.
nl: Aangepaste tekst of een link invullen.

en: View result counter
nl: Resultatenteller

en: Displays the actual position of the view result
nl: Toont de actuele positie van het overzichtsresultaat

en: Link this field to its aggregator category page
nl: Koppel dit veld aan de aggregator-categorie pagina

en: No user
nl: Geen gebruiker

en: Link this field to its comment
nl: Dit veld naar zijn reacties linken

en: Show teaser-style link
nl: Teaser-stijl link weergeven

en: Link this field to new comments
nl: Dit veld aan nieuwe reacties linken

en: Contact %user
nl: Contact opnemen met %user

en: Unknown group
nl: Onbekende groep

en: Unknown language
nl: Onbekende taal

en: Current user's language
nl: Taal van huidige gebruiker

en: Default site language
nl: Standaardtaal van de website

en: No language
nl: Geen taal

en: Current installed version
nl: Momenteel geïnstalleerde versie

en: Check for new comments as well
nl: Controleer ook op nieuwe reacties

en: Node IDs separated by , or +
nl: Node ID's gescheiden door , of +

en: No alternate
nl: Geen alternatief

en: Alternative sort
nl: Alternatieve sortering

en: Alternate sort order
nl: Alternatieve sorteervolgorde

en: On empty input
nl: Zonder invoer

en: Show None
nl: Niets weergeven

en: Display score
nl: Score tonen

en: Link this field to download the file
nl: Dit veld aan de bestandsdownload linken

en: Set the breadcrumb for the term parents
nl: Het broodkruimelpad voor de bovenliggende term instellen

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
nl: Wanneer gesecteerd zal het broodkruimelpad alle bovenliggende termen bevatten, elk met een link naar deze view. Merk op dat dit alleen werkt als maar eén term is ontvangen.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
nl: De diepte paart de nodes die gemarkeerd zijn met termen in de hiërarchie. Bijvoorbeeld, als u een term 'fruit' hebt en een onderliggende term 'appel', met een diepte van 1 (of hoger), dan zal een filtering op de term 'fruit' nodes ophalen die gemarkeerd zijn met 'appel' en 'fruit'. Wanneer het negatief is, is het omgekeerde waar; zoeken op 'appels' zal ook nodes ophalen gemarkeerd met 'fruit' als de diepte -1 is (of lager).

en: No vocabulary
nl: Geen woordenlijst

en: Link this field to its taxonomy term page
nl: Dit veld aan zijn taxonomietermpagina linken

en: Link this field to its term page
nl: Dit veld koppelen aan bijbehorende termenpagina

en: Limit terms by vocabulary
nl: Termen per woordenlijst beperken

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
nl: Selecteer van welke woordenlijst termen worden weergegeven in de reguliere opties.

en: Dropdown
nl: Keuzelijst

en: Show hierarchy in dropdown
nl: De hiërarchie in de keuzelijst weergeven

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
nl: Er is een ongeldige woordenlijst geselecteerd. Wijzig dit in de opties.

en: Select terms from vocabulary @voc
nl: Selecteer termen uit woordenlijst @voc

en: Select terms
nl: Termen selecteren

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
nl[0]: Kan de volgende term niet vinden: @terms
nl[1]: Kan de volgende termen niet vinden: @terms

en: If you wish to validate for specific vocabularies, check them; if none are checked, all terms will pass.
nl: Selecteer woordenlijsten als u specifiek op deze wilt valideren. Als er geen woordenlijsten zijn aangevinkt voldoen alle termen.

en: Term IDs separated by , or +
nl: Term ID's gescheiden door , of +

en: Current language
nl: Huidige taal

en: Translation option
nl: Vertaalopties

en: The translation options allows you to select which translation or translations in a translation set join on. Select "Current language" or "Default language" to join on the translation in the current or default language respectively. Select a specific language to join on a translation in that language. If you select "All", each translation will create a new row, which may appear to cause duplicates.
nl: Met de vertaalopties kunt u selecteren welke vertaling of vertalingen in een vertaling mee doen. Kies 'Huidige taal' of 'Standaard taal' om respectievelijk mee te doen in de vertaling in de huidige of de standaardtaal. Selecteer een specifieke taal om aan te sluiten op een vertaling in die taal. Als u "Alle" kiest, zal elke vertaling een nieuwe rij creëren, waardoor het erop kan lijken dat er duplicaten zijn veroorzaakt.

en: To the user
nl: Naar de gebruiker

en: With a mailto:
nl: Met een mailto:

en: Is the logged in user
nl: Is de ingelogde gebruiker

en: Usernames
nl: Gebruikersnamen

en: Enter a comma separated list of user names.
nl: Voer een lijst met gebruikersnamen in, gescheiden door komma's.

en: Unable to find user: @users | Unable to find users: @users
nl[0]: Gebruiker: @users niet gevonden
nl[1]: Gebruikers: @users niet gevonden

en: Also look for a node and use the node author
nl: Zoek ook naar een node en gebruik hiervan de auteur

en: Only allow numeric UIDs
nl: Alleen numerieke UID's toestaan

en: Only allow string usernames
nl: Alleen tekenreeksen met gebruikersnamen toestaan

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
nl: Zowel numerieke UID's als tekenreeksen met gebruikersnamen toestaan

en: Restrict user based on role
nl: Gebruiker op basis van rol beperken

en: Restrict to the selected roles
nl: Tot de geselecteerde rollen beperken

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
nl: Als er geen rollen geselecteerd zijn, worden gebruikers van iedere rol toegestaan.

en: Unrestricted
nl: Onbeperkt

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of other permissions.
nl: Alleen gebruikers met de geselecteerde toegangsrechten zijn in staat deze weergave te benaderen. Merk op dat gebruikers met 'toegang tot alle views' alle views kunnen zien, ongeacht andere toegangsrechten.

en: No role(s) selected
nl: Geen rol(len) geselecteerd

en: Multiple roles
nl: Meerdere rollen

en: Only the checked roles will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of role.
nl: Alleen de geselecteerde rollen hebben toegang tot deze weergave. Merk op dat gebruikers met 'toegang tot alle overzichten' alle overzichten kunnen zien, ongeacht hun rol.

en: You must select at least one role if type is "by role"
nl: Selecteer tenminste één rol als het type 'per rol' is

en: PHP validate code
nl: PHP-validatiecode

en: Never cache
nl: Nooit cachen

en: Query results
nl: Query-resultaten

en: The length of time raw query results should be cached.
nl: Hoe lang onbewerkte query-resultaten gecached moeten worden.

en: Rendered output
nl: Weergegeven uitvoer

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
nl: De tijdsduur dat de HTML-uitvoer gecached moet worden.

en: Broken field
nl: Defect veld

en: Change the title that this display will use.
nl: De titel van deze weergave veranderen.

en: Use AJAX
nl: AJAX gebruiken

en: Change whether or not this display will use AJAX.
nl: Instellen of deze weergave wel of geen AJAX gebruikt.

en: Change this display's pager setting.
nl: De paginering-instellingen van deze weergave wijzigen.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
nl: Instellen of er in deze weergave een 'meer'-link wordt getoond.

en: Specify access control type for this display.
nl: Toegangscontroletype voor deze weergave instellen.

en: Change settings for this access type.
nl: Instellingen voor dit toegangstype aanpassen.

en: Specify caching type for this display.
nl: Het cachingtype voor deze weergave instellen.

en: Change settings for this caching type.
nl: Instellingen voor dit cachingtype aanpassen.

en: Link display
nl: Linkweergave

en: Exposed form in block
nl: Zichtbaar formulier in blok

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
nl: Het zichtbaar gemaakte formulier kan in een blok in plaats van een overzicht worden weergegeven.

en: Get information on how to theme this display
nl: Informatie over het verwerken van deze weergave in een thema.

en: The title of this view
nl: De titel van dit overzicht

en: Use AJAX when available to load this view
nl: Indien beschikbaar, AJAX gebruiken om dit overzicht te laden

en: If set, this view will use an AJAX mechanism for paging, table sorting and exposed filters. This means the entire page will not refresh. It is not recommended that you use this if this view is the main content of the page as it will prevent deep linking to specific pages, but it is very useful for side content.
nl: Indien aangezet, zal dit overzicht een AJAX-mechanisme gebruiken voor paginering, tabelsortering en bedienbare filters. Dit betekent dat niet de gehele pagina vernieuwd wordt. Het wordt niet aanbevolen dit te gebruiken als deze view de hoofdinhoud is van de pagina omdat het deeplinking onmogelijk maakt naar specieke pagina's, maar het is erg praktische voor inhoud aan de zijkant.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
nl: Laat dit op 0 staan, tenzij er problemen zijn met pagineringen gerelateerd aan dit overzicht. Indien er meerdere pagineringen op een pagina worden gebruikt, kan het nodig zijn dit getal te verhogen zodat het niet conflicteert in de ?page= array. Hoge waarden voegen een groot aantal komma's toe in de URL, dus vermijd dit indien mogelijk.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
nl: Het aantal weer te geven items per pagina. Vul 0 in voor een onbeperkt aantal items.

en: Add a more link to the bottom of the display.
nl: Een 'meer'-link onderaan de weergave toevoegen.

en: Create more link
nl: Een 'meer'-link aanmaken

en: The text to display for the more link.
nl: De tekst om weer te geven voor de 'meer'-link.

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
nl: Dit zorgt ervoor dat het overzicht uitsluitend verschillende items toont. Indien er meerdere identieke items zijn, zal ieder item slechts eenmaal getoond worden. Dit is te gebruiken om duplicaten te voorkomen binnen een overzicht, hoewel dit niet altijd werkt. Merk op dat dit query's trager kan maken, dus gebruik het alleen als het nodig is.

en: Access restrictions
nl: Toegangsbeperkingen

en: Access options
nl: Toegangsopties

en: Caching options
nl: Caching-opties

en: Display even if view has no result
nl: Altijd weergeven, zelfs als het overzicht geen resultaten heeft

en: How should this view be styled
nl: Hoe dit overzicht vormgegeven moet worden

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
nl: Vergeet niet om, als de gekozen stijl instellingen heeft, op de instellingenknop te drukken die in de overzichtssamenvatting ernaast verschijnt.

en: Style options
nl: Stijlopties

en: Row style options
nl: Rijstijl-opties

en: How should each row in this view be styled
nl: Hoe iedere rij in dit overzicht vormgegeven moet worden

en: Which display to use for path
nl: Welke weergave voor het pad gebruiken

en: Which display to use to get this display's path for things like summary links, rss feed links, more links, etc.
nl: Welke weergave gebruiken om voor deze weergave het pad te krijgen voor zaken als samenvattingslinks, rss-feedlinks, 'lees meer'-links enzovoort.

en: Display output
nl: Weergaveuitvoer

en: Alternative display output
nl: Alternatieve weergaveuitvoer

en: Style output
nl: Stijluitvoer

en: Alternative style
nl: Alternatieve stijl

en: Row style output
nl: Rijstijluitvoer

en: Alternative row style
nl: Alternatieve rij-stijl

en: Field @field (ID: @id)
nl: Veld @field (ID: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
nl: Deze rubriek toont alle mogelijke templates voor de weergave- en stijl-plugins, ongeveer geordend van minst naar meest specifiek. De actieve template voor iedere plugin -- de meest specifieke template die is gevonden - is vetgedrukt.

en: Change theme
nl: Thema veranderen

en: Rescan template files
nl: Thema-bestanden opnieuw scannen

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Drupal aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Drupal's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
nl: <strong>Belangrijk!</strong> Na het toevoegen, verwijderen of hernoemen van template-bestanden is het noodzakelijk dat Drupal op de hoogte wordt gebracht van de wijzigingen, door de bestanden op de server opnieuw te scannen. Door middel van deze knop wordt het themaregister van Drupal geleegd en het scannen opnieuw uitgevoerd. Daarna geven de vetgedrukte templates hierboven de nieuwe situatie aan.

en: Theming information (display)
nl: Informatie voor thema-ontwikkeling (weergave)

en: Back to !info.
nl: Terug naar !info.

en: theming information
nl: thema-informatie

en: This display has no theming information
nl: Deze weergave heeft geen informatie voor een thema

en: This is the default theme template used for this display.
nl: Dit is het standaardthematemplate dat gebruikt wordt voor deze weergave.

en: This is an alternative template for this display.
nl: Dit is een alternatief template voor deze weergave.

en: Theming information (style)
nl: Thema-informatie (stijl)

en: This display has no style theming information
nl: Deze weergave bevat geen stijl thema-informatie

en: This is the default theme template used for this style.
nl: Voor de stijl in deze weergave wordt de standaardthema-template gebruikt.

en: This is an alternative template for this style.
nl: Dit is een alternatieve template voor deze stijl.

en: Theming information (row style)
nl: Thema-informatie (rij-stijl)

en: This display has no row style theming information
nl: Deze weergave bevat geen rij-stijl thema-informatie

en: This is the default theme template used for this row style.
nl: Voor de rij-stijl in deze weergave wordt de standaard thema-template gebruikt.

en: This is an alternative template for this row style.
nl: Dit is een alternatieve template voor deze rij-stijl.

en: Put the exposed form in a block
nl: Het zichtbare formulier in een blok plaatsen

en: If set, any exposed widgets will not appear with this view. Instead, a block will be made available to the Drupal block administration system, and the exposed form will appear there. Note that this block must be enabled manually, Views will not enable it for you.
nl: Indien geselecteerd, zullen bij dit overzicht geen zichtbare widgets worden getoond. In plaats daarvan komt een blok beschikbaar in het Drupal-blokbeheer, met hierin het zichtbare formulier. Merk op dat dit blok handmatig moet worden toegevoegd, overzichten doen dit niet voor u.

en: File found in folder @template-path
nl: Bestand gevonden in de map @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
nl: (Bestand niet gevonden in de map @template-path)

en: Display "@display" uses fields but there are none defined for it or all are excluded.
nl: Weergave '@display' gebruikt velden maar er is er geen veld gedefinieerd of ze zijn allemaal verborgen.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
nl: Weergave '@display' gebruikt een pad, maar dit ontbreekt.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
nl: Weergave '@display' bevat een ongeldige stijl plug-in.

en: Exposed form: @view-@display_id
nl: Zichtbaar formulier: @view-@display_id

en: Attachment settings
nl: Bijlage-instellingen

en: Inherit exposed filters
nl: Zichtbare filters overnemen

en: Multiple displays
nl: Meerdere weergaven

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
nl: Moet deze weergave de zichtbare filterwaarden overnemen van de gekoppelde weergave?

en: Attach before or after the parent display?
nl: Bijvoegen voor of na de hoofdweergave?

en: Select which display or displays this should attach to.
nl: Selecteer aan welke weergave(n) dit gekoppeld moet worden.

en: Block admin description
nl: Beheeromschrijving blok

en: Block caching type
nl: Blok cache-type

en: This sets the default status for Drupal's built-in block caching method; this requires that caching be turned on in block administration, and be careful because you have little control over when this cache is flushed.
nl: Hiermee wordt de cachingmethode voor het blok ingesteld. Vereiste voor caching is dat dit tevens is ingeschakeld op de beheerpagina van het blok. Houd er rekening mee dat er weinig invloed is op de momenten waarop de cache wordt geleegd.

en: Using the site name
nl: De websitenaam gebruiken

en: Use the site name for the title
nl: De sitenaam voor de titel gebruiken

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
nl: Het feed-icoon zal alleen beschikbaar zijn op de gekozen weergaven.

en: No menu
nl: Geen menu

en: Normal: @title
nl: Normaal: @title

en: Change settings for the parent menu
nl: Instellingen voor het bovenliggende menu wijzigen

en: The menu path or URL of this view
nl: Het menupad of de URL van dit overzicht

en: Menu item entry
nl: Menu-item

en: No menu entry
nl: Geen menu-item

en: Normal menu entry
nl: Normaal menu-item

en: Menu tab
nl: Menu-tab

en: Default menu tab
nl: Standaard menu-tab

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
nl: Vul, indien ingesteld op normaal of tab, de tekst in om te gebruiken voor het menu-item.

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item's description.
nl: Vul indien ingesteld op normaal of tab de tekst in om te gebruiken voor de menu-itembeschrijving.

en: Insert item into an available menu.
nl: Item in een beschikbaar menu invoegen.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
nl: Menuselectie vereist de activering van de Menu-module.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
nl: Hoe lager het gewicht, hoe hoger of meer naar links het zal verschijnen.

en: Default tab options
nl: Standaard-tabopties

en: When providing a menu item as a tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
nl: Indien een menu-item als tab wordt gedefinieerd, moet Drupal weten wat het bovenliggende menu-item van de tab is. Mogelijk bestaat dat bovenliggende menu-item al, zo niet dan moet het worden aangemaakt. Het pad van een bovenliggend item zal altijd hetzelfde zijn als dat van het item zelf, zonder het laatste deel. Als het pad naar dit overzicht bijvoorbeeld <em>foo/bar/baz</em> is, zal het pad van het bovenliggende item <em>foo/bar</em> zijn.

en: Already exists
nl: Bestaat al

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
nl: Voer bij het aanmaken van een bovenliggend menu-item de titel in voor het item.

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
nl: Voer bij het aanmaken van een bovenliggend menu-item de omschrijving in voor het item.

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
nl: '$arg' wordt niet langer ondersteund. Gebruik in plaats daarvan %.

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
nl: '%' mag niet gebruikt worden voor het eerste segment van een pad.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
nl: Overzichten kunnen geen normale menu-items maken voor paden met een % erin.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
nl: Een weergave waarvan het pad eindigt met een % kan geen tab zijn.

en: Title is required for this menu type.
nl: Titel is verplicht voor dit menutype.

en: Inline fields
nl: Inline-velden

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
nl: Het scheidingsteken kan tussen inline-velden worden geplaatst om te voorkomen dat ze aan elkaar vast plakken. Dit veld mag HTML bevatten.

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
nl: Een veld aangeven waarop de records gegroepeerd worden. Leeglaten om niet te groeperen.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
nl: De stijl @style vereist een rijstijl, maar de rij plug-in is ongeldig.

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
nl: Horizontale uitlijning plaatst de items naast elkaar, van linksboven naar rechts. Verticale uitlijning plaatst de items onder elkaar, van linksboven naar onder.

en: RSS description
nl: RSS-beschrijving

en: This will appear in the RSS feed itself.
nl: Dit wordt weergegeven in de RSS-feed zelf.

en: Display record count with link
nl: Aantal records met link weergeven

en: Override number of items to display
nl: Overschrijf aantal weer te geven items

en: Display items inline
nl: Items inline tonen

en: You need at least one field before you can configure your table settings
nl: Er is minstens één veld nodig voordat de instellingen van de tabel bewerkt kunnen worden

en: Override normal sorting if click sorting is used
nl: Normale sortering overschrijven wanneer klikbare sortering wordt gebruikt

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
nl: ('Sticky header'-effecten zijn niet actief in het voorbeeld hieronder, alleen rechtstreeks op de site.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
nl: Plaats velden in kolommen. Meerdere velden kunnen worden gecombineerd in één kolom. In dat laatste geval wordt het gekozen scheidingsteken gebruikt om de velden te scheiden. Vink "sorteerbaar" aan om de kolom per muisklik sorteerbaar te maken. In dat geval geeft het vakje "standaardsortering" aan op welke kolom standaard gesorteerd wordt. Kolomvolgorde en veldlabels worden onder "Velden" gedefinieerd.

en: This view is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
nl: Dit overzicht wordt momenteel bewerkt door gebruiker !user en is hierdoor vergrendeld voor aanpassen door anderen. Deze vergrendeling is !age oud. Klik hier om <a href="!break">deze vergrendeling te verbeken</a>.

en: @current of @max
nl: @current van @max

en: - All -
nl: - Alle -

en: Allow multiple values
nl: Meerdere waarden toelaten

en: Filter criteria
nl: Filtercriteria

en: Standard deviation
nl: Standaardafwijking

en: Popular content
nl: Populaire inhoud

en: Content translation
nl: Vertaling van inhoud

en: Item ID
nl: Item-ID

en: Sort descending
nl: Aflopend sorteren

en: Sort ascending
nl: Oplopend sorteren

en: Aid
nl: Hulp

en: In code
nl: In de code

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: Style settings
nl: Stijlinstellingen

en: Taxonomy Term
nl: Taxonomieterm

en: %name must be a positive integer.
nl: %name moet een positief geheel getal zijn.

en: <No value>
nl: -Geen waarde-

en: (first item is 0)
nl: (eerste item is 0)

en: (start from last values)
nl: (begin bij de laatste waarden)

en: Number of pages
nl: Aantal pagina's

en: Random order
nl: Willekeurige volgorde

en: Gallery page
nl: Albumpagina

en: Content statistics
nl: Inhoudsstatistieken

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
nl: Doel van de link, zoals _blank, _parent of de naam van een iframe. Dit veld wordt zelden gebruikt.

en: @argument title
nl: @argument titel

en: @argument input
nl: @argument invoer

en: The maximum number of characters this field can be.
nl: Het maximum aantal tekens waaruit dit veld kan bestaan.

en: Count the number 0 as empty
nl: Beschouw het getal 0 als leeg

en: Hide if empty
nl: Verberg indien leeg

en: Starting value
nl: Startwaarde

en: Specify the number the counter should start at.
nl: Geef het getal aan waarmee de teller moet beginnen.

en: Does not start with
nl: Begint niet met

en: not_begins
nl: begint niet

en: Does not end with
nl: Eindigt niet met

en: not_ends
nl: eindigt niet

en: The view %name has been saved.
nl: Het overzicht %name is opgeslagen.

en: This filter can cause items that have more than one of the selected options to appear as duplicate results. If this filter causes duplicate results to occur, this checkbox can reduce those duplicates; however, the more terms it has to search for, the less performant the query will be, so use this with caution. Shouldn't be set on single-value fields, as it may cause values to disappear from display, if used on an incompatible field.
nl: Dit filter kan ertoe leiden dat items die meer dan één van de geselecteerde opties hebben, worden afgebeeld als dubbele resultaten. Als dit filter tot dubbele resultaten leidt, kan het aantal duplicaten met behulp van dit vakje worden verkleind. Maar let op: hoe meer termen er zijn waarop moet worden gezocht, hoe trager de de query wordt uitgevoerd. Ga hier dus voorzichtig mee om. Mag niet worden ingesteld voor velden met één waarde, want bij gebruik in combinatie met een incompatibel veld kunnen er waarden uit de weergave verdwijnen.

en: Jump menu
nl: Snelmenu

en: Puts all of the results into a select box and allows the user to go to a different page based upon the results.
nl: Plaatst alle resultaten in een keuzevak en staat de gebruiker toe om naar een andere pagina te gaan op basis van de resultaten.

en: Hostname of user that posted the comment.
nl: Host-naam van de gebruiker die heeft gereageerd.

en: Relate nodes to taxonomy terms, specifiying which vocabulary or vocabularies to use. This relationship will cause duplicated records if there are multiple terms.
nl: Verbind nodes met taxonomietermen die de geselecteerde woordenlijst(en) gebruiken. Deze verbindingen kunnen dubbele records veroorzaken als in een node meerdere termen worden gebruikt.

en: The text of the profile item.
nl: De tekst van het profielitem.

en: The taxonomy term ID for the term.
nl: De ID voor de taxonomieterm.

en: The taxonomy term name for the term.
nl: De naam voor de taxonomieterm.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
nl: De naam van de woordenlijst waartoe de term behoort.

en: Choose which vocabularies you wish to relate. Remember that every term found will create a new record, so this relationship is best used on just one vocabulary that has only one term per node.
nl: Kies de woordenlijst die u wilt verbinden. Bedenk dat elke gevonden term een nieuw record maakt. Gebruik deze relatie daarom bij voorkeur in slechts één woordenlijst die slechts één term per node bevat.

en: The name of the role.
nl: De naam van de rol.

en: The role ID of the role.
nl: De rol-ID van de rol.

en: Hide empty fields
nl: Verberg lege velden

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
nl: Geen velden, labels of opmaak tonen voor velden die leeg zijn.

en: You need at least one field before you can configure your jump menu settings
nl: Er is minstens één veld nodig voordat de instellingen van het snelmenu bewerkt kunnen worden.

en: To properly configure a jump menu, you must select one field that will represent the path to utilize. You should then set that field to exclude. All other displayed fields will be part of the menu. Please note that all HTML will be stripped from this output as select boxes cannot show HTML.
nl: Om een snelmenu juist te configureren is het noodzakelijk een veld te selecteren dat wordt gebruikt als pad. Vervolgens dient dat veld uitgesloten te zijn van weergave. Alle andere velden die weergegeven worden, maken deel uit van het menu.  Denk er aan dat alle HTML-opmaak wordt verwijderd, omdat dit niet kan worden weergegeven in een keuzelijst.

en: Path field
nl: Padveld

en: Monthly archive
nl: Maandelijks archief

en: This identifier is used by another handler.
nl: Deze identifier wordt door een andere verwerker gebruikt.

en: Length is shorter than
nl: De lengte is korter dan

en: shorter than
nl: korter dan

en: Length is longer than
nl: De lengte is langer dan

en: longer than
nl: langer dan

en: SQL Query
nl: SQL-query

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
nl: Query zal worden aangemaakt en uitgevoerd door middel van de Drupal database-API.

en: revision user
nl: Revisiegebruiker

en: Exposed form
nl: Zichtbaar formulier

en: Cancel account
nl: Account opheffen

en: The order of pages in the book hierarchy.
nl: De volgorde van de pagina's in de boekhiërachie.

en: Display the standard add comment link used on regular nodes, which will only display if the viewing user has access to add a comment.
nl: Toont de standaardreactielink zoals gebruikt bij gewone nodes. Deze wordt alleen getoond als de gebruiker het recht heeft om te reageren.

en: Inherit pager
nl: Paginering overnemen

en: Render pager
nl: Paginering weergeven

en: Render
nl: Weergeven

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
nl[0]: Gebruik minimaal één trefwoord met 1 of meer tekens.
nl[1]: Gebruik minimaal één trefwoord met @count of meer tekens.

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
nl: Het bij dit tekstveld horende label wordt alleen in het beheerscherm weergegeven.

en: Exposed
nl: Zichtbaar gemaakt

en: Displays Reorder
nl: Weergaven herschikken

en: Remove this display
nl: Deze weergave verwijderen

en: Operator to use on all groups
nl: Operator die op alle groepen gebruikt wordt

en: Either "group 0 AND group 1 AND group 2" or "group 0 OR group 1 OR group 2", etc
nl: Ofwel 'groep 0 EN groep 1 EN groep 2' of 'groep 0 OF groep 1 OF groep 2' , etc

en: Remove group @group
nl: Groep @group verwijderen

en: Default group
nl: Standaardgroep

en: Group @group
nl: Groep @group

en: Ungroupable filters
nl: Ongroepeerbare filters

en: Configure group settings for @type %item
nl: Groepering instellen voor @type %item

en: Basic exposed form
nl: Basis zichtbaar formulier

en: Input required
nl: Invoer vereist

en: An exposed form that only renders a view if the form contains user input.
nl: Een zichtbaar gemaakt formulier dat alleen een overzicht weergeeft als het formulier invoer van de gebruiker bevat.

en: Display all items
nl: Alle items weergeven

en: Display all items that this view might find
nl: Alle items weergeven die dit overzicht kan vinden

en: Display a specified number of items
nl: Een bepaald aantal items weergeven

en: Display a limited number items that this view might find.
nl: Een gelimiteerd aantal items weergeven van wat dit overzicht kan vinden.

en: Paged output, full pager
nl: Gepagineerde weergave, uitgebreide paginering

en: Paged output, full Drupal style
nl: Gepagineerde weergave, volledige Drupal-stijl

en: Paged output, mini pager
nl: Gepagineerde weergave, mini-paginering

en: Use the mini pager output.
nl: Gebruik de mini-paginering.

en: The taxonomy vocabulary name
nl: De naam van de woordenlijst

en: Name (raw)
nl: Naam (onbewerkt)

en: The user or author name. This filter does not check if the user exists and allows partial matching. Does not utilize autocomplete.
nl: De gebruikersnaam of naam van de auteur. Dit filter controleert niet of de gebruiker bestaat en maakt gedeeltelijke overeenkomsten mogelijk. Maakt geen gebruik van automatisch aanvullen.

en: Provide markup text for the area.
nl: Tekst voor het gebied invoeren.

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Change the machine name of this display.
nl: De systeemnaam van deze weergave wijzigen.

en: Change settings for this pager type.
nl: De instellingen voor dit type paginering wijzigen.

en: Allow grouping and aggregation (calculation) of fields.
nl: Groeperen en aggregratie (berekeningen) van velden toestaan.

en: Exposed form style
nl: Stijl van zichtbaar formulier

en: Select the kind of exposed filter to use.
nl: Selecteer het soort zichtbare filter dat zal worden gebruikt.

en: Exposed form settings for this exposed form style.
nl: Formulierinstellingen voor deze zichtbare formulierstijl.

en: The machine name of this display
nl: De systeemnaam van deze weergave

en: This is machine name of the display.
nl: Dit is de systeemnaam van de weergave.

en: If enabled, some fields may become unavailable. All fields that are selected for grouping will be collapsed to one record per distinct value. Other fields which are selected for aggregation will have the function run on them. For example, you can group nodes on title and count the number of nids in order to get a list of duplicate titles.
nl: Indien ingeschakeld zijn sommige velden wellicht niet langer beschikbaar. Alle te groeperen velden worden samengevoegd tot een enkel record per unieke waarde. Andere velden die geselecteerd zijn voor aggregatie ondergaan de functie die op hen toegepast is. Het is bijvoorbeeld mogelijk een lijst van dubbele titels te krijgen door nodes te groeperen op titel en het aantal nids te tellen.

en: <strong>Important!</strong> You have changed the display's machine name. Anything that attached to this display specifically, such as theming, may stop working until it is updated. To see theme suggestions for it, you need to save the view.
nl: <strong>Belangrijk!</strong> U heeft de machinenaam van het overzicht aangepast. Alles wat met deze naam verbonden is (bijvoorbeeld thema's), kan mogelijk stoppen met werken, totdat deze zijn bijgewerkt. Om de themasuggesties te bekijken, dient u de view eerst op te slaan.

en: Exposed Form
nl: Zichtbaar formulier

en: Exposed form options
nl: Instellingen zichtbaar formulier

en: Select which pager, if any, to use for this view
nl: Eventuele paginering voor dit overzicht selecteren

en: Pager options
nl: Pagineringsopties

en: Display id should be unique.
nl: Weergave-ID moet uniek zijn.

en: Text to display in the submit button of the exposed form.
nl: Tekst om weer te geven in de toepasknop van het bedieningspaneel

en: Include reset button
nl: Resetknop opnemen

en: If checked the exposed form will provide a button to reset all the applied exposed filters
nl: Indien geselecteerd, zal het zichtbare formulier een reset-knop bevatten waarmee alle filters teruggezet kunnen worden.

en: Reset button label
nl: Tekst van de reset-knop

en: Text to display in the reset button of the exposed form.
nl: Tekst die getoond zal worden in de resetknop van het zichtbare formulier.

en: Exposed sorts label
nl: Zichtbaar sorteerlabel

en: Text to display as the label of the exposed sort select box.
nl: Tekst om weer te geven als het label van het zichtbare sorteerselectievlak

en: Text to use when exposed sort is ordered ascending.
nl: Tekst om te gebruiken wanneer een zichtbare sortering een oplopende volgorde heeft.

en: Text to use when exposed sort is ordered descending.
nl: Tekst om te gebruiken wanneer een zichtbare sortering een aflopende volgorde heeft.

en: Text on demand
nl: Tekst op verzoek

en: The number of items to skip. For example, if this field is 3, the first 3 items will be skipped and not displayed.
nl: Het aantal items dat overgeslagen moet worden. Als hier bijvoorbeeld 3 wordt ingevuld, zullen de eerste 3 items worden overgeslagen en niet worden getoond.

en: The total number of pages. Leave empty to show all pages.
nl: Het totaal aantal pagina's. Leeg laten om alle pagina's te tonen.

en: Exposed options
nl: Zichtbare opties

en: Exposing this options allows users to define their values in a exposed form when view is displayed
nl: Deze opties bedienbaar maken zorgt ervoor dat gebruikers de waarden kunnen opgeven in een zichtbaar formulier wanneer het overzicht getoond wordt.

en: Expose items per page
nl: Aantal items per pagina

en: When checked, users can determine how many items per page show in a view
nl: Wanneer aangevinkt kunnen gebruikers bepalen hoeveel items per pagina in een overzicht getoond worden

en: Items per page label
nl: Label voor items per pagina

en: Label to use in the exposed items per page form element.
nl: Label van het zichtbare element voor het aantal items per pagina.

en: Exposed items per page options
nl: Opties voor zichtbare items per pagina

en: Expose Offset
nl: Offset zichtbaar maken

en: Offset label
nl: Offsetlabel

en: Label to use in the exposed offset form element.
nl: Label om te gebruiken voor het zichtbare startpuntformulierelement.

en: Mini pager, @count item, skip @skip | Mini pager, @count items, skip @skip
nl[0]: Minipaginering, @count item, @skip overslaan
nl[1]: Minipaginering, @count items, @skip overslaan

en: Mini pager, @count item | Mini pager, @count items
nl[0]: Minipaginering, @count item
nl[1]: Minipaginering, @count items

en: All items, skip @skip
nl: Alle items, @skip overslaan

en: All items
nl: Alle items

en: @count item, skip @skip | @count items, skip @skip
nl[0]: @count item, @skip overslaan
nl[1]: @count items, @skip overslaan

en: Group results together
nl: Resultaten groeperen

en: Authentication module
nl: Authenticatiemodule

en: In database
nl: In de database

en: Update preview
nl: Voorbeeldweergave bijwerken

en: Is not empty (NOT NULL)
nl: Is niet leeg (NOT NULL)

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
nl: Dit overzicht is gemaakt voor de versie @import_version van Views, maar u heeft alleen versie @api_version

en: Broken/missing handler: @table > @field
nl: Defecte of ontbrekende verwerker: @table > @field

en: Display %display has set node/% as path. This will not produce what you want. If you want to have multiple versions of the node view, use panels.
nl: Weergave %display heeft node/% als pad ingesteld. Dit levert niet op wat u verwacht. Als u meerdere versies van de node-weergave wilt, gebruik dan panelen.

en: Translate link
nl: Vertaallink

en: Provide a simple link to translate the node.
nl: Levert een eenvoudige link om de node te vertalen.

en: Authmap ID
nl: Authmap-ID

en: The Authmap ID.
nl: Het Authmap-ID.

en: Authentication name
nl: Verificatienaam

en: The unique authentication name.
nl: De unieke verificatienaam.

en: The name of the module managing the authentication entry.
nl: De naam van de module die de verificatie-invoer beheert.

en: Use absolute link (begins with "http://")
nl: Absolute link gebruiken (begint met 'http://')

en: Output machine name
nl: Systeemnaam weergeven

en: Use Drupal's taxonomy term path to create breadcrumb links
nl: Gebruik Drupal's taxonomieterm pad om broodkruimel-links te maken

en: If selected, the links in the breadcrumb trail will be created using the standard drupal method instead of the custom views method. This is useful if you are using modules like taxonomy redirect to modify your taxonomy term links.
nl: Wanneer geselecteerd, zullen de links in het broodkruimelpad gemaakt worden door gebruik te maken van de standaard Drupalmethode in plaats van de door gebruiker aangemaakte weergavemethode. Dit is handig als u gebruik maakt van modules zoals Taxonomy Redirects om uw taxonomieterm links aan te passen.

en: Change the CSS class name(s) that will be added to this display.
nl: De CSS-klassenamen wijzigen die aan deze weergave worden toegevoegd.

en: The CSS class names will be added to the view. This enables you to use specific CSS code for each view. You may define multiples classes separated by spaces.
nl: De CSS-klassenamen worden toegevoegd aan het overzicht. Dit maakt het mogelijk om specifieke CSS-code te gebruiken per overzicht. Meerdere klassen kunnen door komma's gescheiden gedefinieerd worden.

en: CSS classes must be alphanumeric or dashes only.
nl: CSS-klassen mogen alleen uit cijfers, letters en strepen bestaan.

en: Choose text
nl: Tekst kiezen

en: The text that will appear as the selected option in the jump menu.
nl: De tekst die wordt afgebeeld in het snelmenu als de geselecteerde optie.

en: Term edit link
nl: Termbewerkingslink

en: Provide a simple link to edit the term.
nl: Levert een eenvoudige link om de term te bewerken.

en: Set between which values the user can choose when determining the items per page. Separated by comma.
nl: Bepaal tussen welke waarden de gebruiker kan kiezen bij het bepalen van het aantal items per pagina. Door komma's gescheiden.

en: When checked, users can determine how many items should be skipped at the beginning.
nl: Indien aangevinkt kunnen gebruikers bepalen hoeveel items vanaf het begin overgeslagen dienen te worden.

en: Please insert a list of integer numeric values separated by commas: e.g: 10, 20, 50, 100
nl: Vul een lijst in van kommagescheiden gehele getallen: bijv: 10, 20, 50, 100

en: Link field
nl: Link-veld

en: Attachment before
nl: Bijlage voor het overzicht

en: Attachment after
nl: Bijlage na het overzicht

en: Handler @handler tried to add additional_field @identifier but @table could not be added!
nl: Handler @handler probeerde additional_field @identifier toe te voegen, maar @table kon niet worden toegevoegd!

en: Fill up single line
nl: Enkele regel opvullen

en: Enabled, name
nl: Ingeschakeld, naam

en: Row class
nl: Rijklasse

en: - Use default -
nl: - Standaard gebruiken -

en: Unknown content type
nl: Onbekend inhoudstype

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Changed date
nl: Aanpassingsdatum

en: The path of the primary file for this item, relative to the Drupal root; e.g. modules/node/node.module.
nl: Het pad van het primaire bestand van dit item, relatief ten opzicht van de Drupal-installatiemap. Bijv.: modules/node/node.module.

en: The name of the item; e.g. node.
nl: De naam van het item. Bijv.: node.

en: The type of the item, either module, theme, or theme_engine.
nl: Het itemtype. Bijvoorbeeld module, theme, of theme_engine

en: Boolean indicating whether or not this item is enabled.
nl: Boolean die aangeeft of dit item wel of niet is ingeschakeld.

en: Schema version
nl: Schemaversie

en: The module's database schema version number. -1 if the module is not installed (its tables do not exist); 0 or the largest N of the module's hook_update_N() function that has either been run or existed when the module was first installed.
nl: Het database-schemaversienummer van de module. -1 als de module niet is geïnstalleerd (de tabellen bestaan niet); 0 of de hoogste N van de  hook_update_N-functie van de module die ofwel doorlopen is of bestond toen de module voor het eerst werd geïnstalleerd.

en: View: !view
nl: Overzicht: !view

en: Human-readable name
nl: Voor mensen begrijpelijke naam

en: Fixed value
nl: Vaste waarde

en: Asc
nl: Oplopend

en: Access the views administration pages.
nl: De beheerpagina's van overzichten bekijken.

en: Bypass access control when accessing views.
nl: Toegangscontrole tijdens het bekijken van overzichten omzeilen.

en: Add new view
nl: Een nieuw overzicht toevoegen

en: - Basic validation -
nl: - Basisvalidatie -

en: HTML element
nl: HTML-element

en: Label HTML element
nl: HTML-element label

en: Place a colon after the label
nl: Na het label een dubbele punt plaatsen

en: Wrapper HTML element
nl: Omvattend HTML-element

en: Wrapper class
nl: Wrapper-klasse

en: Add default classes
nl: Standaardklassen toevoegen

en: Use default Views classes to identify the field, field label and field content.
nl: Standaard Views-klassen gebruiken om het veld, veldlabel en veldinhoud te identificeren.

en: Use absolute path
nl: Absoluut pad gebruiken

en: Rel Text
nl: Rel-tekst

en: Preserve certain tags
nl: Bepaalde tags behouden

en: List the tags that need to be preserved during the stripping process. example &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; which will preserve all p and br elements
nl: Geef de elementen op die u wenst te behouden in het filterproces. Bijvoorbeeld &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; zal alle 'p'- en 'br'-elementen behouden

en: Format plural
nl: Meervoudsformaat

en: If checked, special handling will be used for plurality.
nl: Als dit geselecteerd is, worden meervoudsvormen op een speciale manier behandeld.

en: Singular form
nl: Enkelvoud

en: Text to use for the singular form.
nl: Bij enkelvoud te gebruiken tekst.

en: Plural form
nl: Meervoud

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
nl: Bij meervoudsvorm te gebruiken tekst, @count zal door de waarde vervangen worden.

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
nl: Een verschuiving ten opzichte van de huidige tijd zoals "!example1" of "!example2".

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam voor dit overzicht. Deze mag alleen kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: Weight for @display
nl: Gewicht voor @display

en: Translation method
nl: Vertalingsmethode

en: Select a translation method to use for Views data like header, footer, and empty text.
nl: Selecteer een vertaalmethode voor onderdelen van het overzicht zoals kop, voet, en lege tekst.

en: This title will be displayed on the views edit page instead of the default one. This might be useful if you have the same item twice.
nl: Deze titel zal worden weergegeven in de bewerkingspagina van het overzicht in plaats van de standaardtitel. Dit kan handig zijn indien hetzelfde item tweemaal bestaat.

en: Do not pass admin strings for translation.
nl: Beheerteksten niet doorgeven voor vertaling.

en: Use Drupal core t() function. Not recommended, as it doesn't support updates to existing strings.
nl: De Drupal core-functie t() gebruiken. Dit wordt afgeraden omdat wijzigingen van reeds bestaande tekstreeksen niet wordt ondersteund.

en: If you need to translate Views labels into other languages, consider installing the <a href="!path">Internationalization</a> package's Views translation module.
nl: Als u de labels wilt vertalen in andere talen, overweeg dan het installeren van de Views Translation-module van het <a href="!path">Internationalization-pakket</a>.

en: The unique ID of the aggregator item.
nl: De unieke ID van een aggregator-item.

en: The guid of the original imported item.
nl: De guid van het origineel geïmporteerde item.

en: Date and time of when the comment was created.
nl: De datum en tijd waarop de reactie geplaatst werd.

en: Date and time of when the comment was last updated.
nl: De datum en tijd waarop de reactie voor het laatst gewijzigd werd.

en: Whether the comment is approved (or still in the moderation queue).
nl: Of de reactie goedgekeurd is (of nog in de moderatiewachtrij).

en: Last comment CID
nl: Laatste reactie-CID

en: Display the last comment of a node
nl: Laatste reactie van een node tonen

en: Last Comment
nl: Laatste reactie

en: The last comment of a node.
nl: Laatste reactie van een node.

en: Some roles lack permission to access content, but display %display has no access control.
nl: Sommige rollen missen permissie voor toegang tot de inhoud, maar weergave %display heeft geen toegangscontrole.

en: The extension of the file.
nl: De extensie van het bestand.

en: File Usage
nl: Bestandsgebruik

en: A file that is associated with this node, usually because it is in a field on the node.
nl: Een bestand dat verband houdt met deze node, gewoonlijk omdat het een bestand in een veld van de node is.

en: A user that is associated with this file, usually because this file is in a field on the user.
nl: Een gebruiker die verband houdt met dit bestand, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de gebruiker is.

en: A file that is associated with this user, usually because it is in a field on the user.
nl: Een bestand dat is gekoppeld aan de gebruiker, meestal omdat het zich in een veld bevindt aan de gebruiker.

en: A comment that is associated with this file, usually because this file is in a field on the comment.
nl: Een reactie die verband houdt met dit bestand, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de reactie is.

en: A file that is associated with this comment, usually because it is in a field on the comment.
nl: Een bestand dat verband houdt met deze reactie, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de reactie is.

en: A taxonomy term that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy term.
nl: Een taxonomieterm die verband houdt met dit bestand, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de taxonomieterm is.

en: A file that is associated with this taxonomy term, usually because it is in a field on the taxonomy term.
nl: Een bestand dat verband houdt met deze taxonomieterm, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de taxonomieterm is.

en: Taxonomy Vocabulary
nl: Taxonomiewoordenlijst

en: A taxonomy vocabulary that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy vocabulary.
nl: Een taxonomiewoordenlijst die verband houdt met dit bestand. Meestal is dit een bestand in een veld van de taxonomiewoordenlijst.

en: A file that is associated with this taxonomy vocabulary, usually because it is in a field on the taxonomy vocabulary.
nl: Een bestand dat verband houdt met deze taxonomiewoordenlijst. Meestal bevindt dit bestand zich in een veld van de taxonomiewoordenlijst.

en: The module managing this file relationship.
nl: De module die deze bestandsrelatie beheert.

en: The type of entity that is related to the file.
nl: Het type entiteit dat aan het bestand gerelateerd is.

en: The number of times the file is used by this entity.
nl: Het aantal keren dat een bestand door deze entiteit wordt gebruikt.

en: Machine-Name of the vocabulary a term is a member of. This will be the vocabulary that whichever term the "Taxonomy: Term" field is; and can similarly cause duplicates.
nl: De systeemnaam van de woordenlijst waar de term bij hoort. Hiervoor wordt de term uit het veld 'Taxonomy: Term' gebruikt. Dit kan dubbele inhoud veroorzaken.

en: term from !field_name
nl: term van !field_name

en: Math expression
nl: Wiskundige expressie

en: Evaluates a mathematical expression and displays it.
nl: Evalueert een wiskundige uitdrukking en geeft deze weer.

en: Use destination
nl: Bestemming gebruiken

en: Add destination to the link
nl: Een bestemming aan de link toevoegen

en: Show the comment link in the form used on standard node teasers, rather than the full node form.
nl: De reactielink tonen in het formulier dat wordt gebruikt in de standaardnodeteasers, in plaats van het volledige nodeformulier.

en: Used by Style: Table to determine the actual column to click sort the field on. The default is usually fine.
nl: Gebruikt door Style: Tabel om de klikbare kolom te bepalen waarmee wordt gesorteerd. De standaardwaarde is meestal voldoende.

en: Group column
nl: Groepeerkolom

en: Select the column of this field to apply the grouping function selected above.
nl: Selecteer de kolom van dit veld om de hierboven geselecteerde groepeerfunctie toe te passen.

en: Group columns (additional)
nl: Groepeerkolommen (extra)

en: Select any additional columns of this field to include in the query and to group on.
nl: Selecteer aanvullende kolommen van dit veld om in de query in te sluiten en op te groeperen.

en: Display download path instead of file storage URI
nl: Het downloadpad laten zien in plaats van de bestandsopslag URI

en: This will provide the full download URL rather than the internal filestream address.
nl: Dit levert de volledige download-URL in plaats van het interne filestream-adres.

en: The machine name for the vocabulary the term belongs to.
nl: De systeemnaam voor de woordenlijst waartoe de term behoort.

en: Display error message
nl: Foutmeldingen weergeven

en: Term name converted to Term ID
nl: Termnaam omgezet naar term-ID

en: No comment
nl: Geen reactie

en: Comment or document this display.
nl: Deze weergave van een opmerking of uitleg voorzien.

en: Query settings
nl: Query-instellingen

en: Allow to set some advanced settings for the query plugin
nl: Toestaan om geavanceerde instellingen voor de query-plug-in in te stellen

en: The name and the description of this display
nl: De naam en beschrijving van deze weergave

en: This name will appear only in the administrative interface for the View.
nl: Deze naam wordt alleen in de beheerinterface van het overzicht getoond.

en: This description will appear only in the administrative interface for the View.
nl: Deze beschrijving wordt alleen in de beheerinterface van het overzicht getoond.

en: This display's comments
nl: De opmerkingen bij deze weergave

en: This value will be seen and used only within the Views UI and can be used to document this display. You can use this to provide notes for other or future maintainers of your site about how or why this display is configured.
nl: Deze waarde kan alleen gezien worden binnen de gebruikersinterface voor overzichten en kan worden gebruikt om deze weergave van documentatie te voorzien. U kunt dit gebruiken om aantekeningen te leveren aan andere of toekomstige beheerders van de website over hoe of waarom deze weergave ingesteld is.

en: Query options
nl: Query-opties

en: Display name must be letters, numbers, or underscores only.
nl: Weergavenaam mag alleen uit letters, cijfers of onderliggende strepen bestaan.

en: Should this display inherit its paging values from the parent display to which it is attached?
nl: Moet deze weergave de waarden voor paginering overnemen van de gekoppelde weergave?

en: Should this display render the pager values? This is only meaningful if inheriting a pager.
nl: Moet deze weergave paginering weergeven? Dit is alleen relevant als paginering overgenomen wordt.

en: This will appear as the name of this block in administer >> structure >> blocks.
nl: Dit wordt gebruikt als de naam van dit blok in beheer >> structuur >> blokken.

en: Text to display instead of results until the user selects and applies an exposed filter.
nl: Tekst om weer te geven in plaats van de resultaten totdat een gebruiker een selectie maakt en een zichtbaar filter toepast.

en: Include all items option
nl: Optie 'alle items' toevoegen

en: If checked, an extra item will be included to items per page to display all items
nl: Indien geselecteerd, zal aan 'items per pagina' een extra keuze  worden toegevoegd waarmee alle items kunnen worden weergegeven.

en: All items label
nl: Label voor 'alle items'

en: Which label will be used to display all items
nl: Het te gebruiken label om alle items te tonen

en: Use Slave Server
nl: Slave-server gebruiken

en: This will make the query attempt to connect to a slave server if available.  If no slave server is defined or available, it will fall back to the default server.
nl: Dit zorgt ervoor dat de query contact probeert te maken met een slave-server (indien beschikbaar). Indien er geen slave-server opgegeven of beschikbaar is, wordt teruggevallen op de standaardserver.

en: Field Language
nl: Taal van velden

en: All fields which support translations will be displayed in the selected language.
nl: Een veld dat vertalingen ondersteunt zal worden weergegeven in de geselecteerde taal.

en: The class to provide on each row.
nl: De klasse om aan iedere rij mee te geven.

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
nl: Er kunnen veld-tokens worden gebruikt, zoals te vinden onder "Vervangingspatronen" in de rubriek "Uitvoer van dit veld herschrijven" van ieder veld.

en: Table summary
nl: Tabelsamenvatting

en: If checked, the current path will be displayed as the default option in the jump menu, if applicable.
nl: Wanneer aangevinkt en van toepassing, zal het huidige pad worden weergegeven als standaardoptie in het snelmenu.

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
nl: De klasse om toe te voegen aan de wrapper, buiten de lijst.

en: List class
nl: Lijstklasse

en: The class to provide on the list element itself.
nl: De klasse om aan het lijstelement zelf toe te voegen.

en: Define the base path for links in this summary
            view, i.e. http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
            Do not include beginning and ending forward slash. If this value
            is empty, views will use the first path found as the base path,
            in page displays, or / if no path could be found.
nl: Geef het basispad op voor links in deze samenvattingsweergave, bijvoorbeeld http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
    Laat de / aan begin en eind achterwege. Als hier geen waarde wordt opgegeven, zal het pad in de eerst aangetroffen paginaweergave worden gebruikt als basispad. Als geen pad wordt gevonden, wordt / gebruikt.

en: Content access
nl: Toegang tot inhoud

en: Sticky status
nl: Status vastgeplakt

en: Content revisions
nl: Inhoudsrevisies

en: %time hence
nl: over %time

en: Machine name:
nl: Systeemnaam:

en: Bypass views access control
nl: Toegangscontrole van overzichten omzeilen

en: No results behavior
nl: Gedrag bij ontbreken van resultaten

en: Edit @section
nl: @section bewerken

en: Edit this view to add a display.
nl: Dit overzicht bewerken om een weergave toe te voegen.

en: Add view from template
nl: Met een template een overzicht toevoegen

en: View to insert
nl: In te voegen overzicht

en: The view to insert into this area.
nl: Het in dit gebied in te voegen overzicht.

en: Inherit contextual filters
nl: Contextuele filters overnemen

en: If checked, this view will receive the same contextual filters as its parent.
nl: Indien aangevinkt zal dit overzicht dezelfde contextuele filters krijgen als de bovenliggende.

en: Recursion detected in view @view display @display.
nl: Recursie gedetecteerd in overzicht @view weergave @display.

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
nl: Wanneer de filterwaarde zich <em>NIET</em> in de URL bevindt

en: Exception value
nl: Uitzonderingswaarde

en: If this value is received, the filter will be ignored; i.e, "all values"
nl: Wanneer deze waarde ontvangen wordt zal het filter genegeerd worden; bijvoorbeeld 'alle waarden'

en: Override the view and other argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
nl: De titels van het overzicht en andere argumenten overschrijven. Gebruik '%1' voor het eerste argument, '%2' voor het tweede, etc.

en: When the filter value <em>IS</em> in the URL or a default is provided
nl: Wanneer de filterwaarde zich <em>WEL</em> in de URL bevindt of wanneer een standaardwaarde wordt meegegeven

en: Provide title
nl: Titel ingeven

en: Override breadcrumb
nl: Kruimelpad overschrijven

en: Provide breadcrumb
nl: Kruimelpad ingeven

en: Enter a breadcrumb name you would like to use. See "Title" for percent substitutions.
nl: Voer een naam in om te gebruiken als kruimelpad. Zie 'Titel' voor vervanging van het procentteken.

en: Specify validation criteria
nl: Validatiecriteria opgeven

en: Action to take if filter value does not validate
nl: Te ondernemen actie als de filterwaarde ongeldig is

en: Display all results for the specified field
nl: Alle resultaten voor het opgegeven veld weergeven

en: Provide default value
nl: Standaardwaarde opgeven

en: Show "Page not found"
nl: 'Pagina niet gevonden' weergeven

en: Display a summary
nl: Samenvatting tonen

en: Display contents of "No results found"
nl: Inhoud van 'Geen resultaten gevonden' weergeven

en: Skip default argument for view URL
nl: Standaardargument niet opnemen in de URL van het overzicht

en: Select whether to include this default argument when constructing the URL for this view. Skipping default arguments is useful e.g. in the case of feeds.
nl: Kies of dit standaardargument moet worden opgenomen in de URL voor dit overzicht. Weglaten is bv. nuttig bij feeds.

en: Number of records
nl: Aantal records

[ctx: Sort order]
en: Default sort
nl: Standaardsortering

[ctx: Sort order]
en: Date
nl: Datum

[ctx: Sort order]
en: Numerical
nl: Numeriek

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
nl: Gebruikers kunnen meerdere waarden in de vorm van 1+2+3 (voor OR) of 1,2,3 (voor AND) invullen als dit geselecteerd is.

en: If selected, multiple instances of this filter can work together, as though multiple values were supplied to the same filter. This setting is not compatible with the "Reduce duplicates" setting.
nl: Indien geselecteerd, kunnen meerdere instanties van dit filter samenwerken, waardoor meerdere waarden aangeleverd worden aan het zelfde filter. Deze instelling is niet compatibel met de instelling 'Ontdubbelen'.

en: If selected, the numbers entered for the filter will be excluded rather than limiting the view.
nl: Indien geselecteerd, worden de voor het filter ingevoerde nummers niet gebruikt om te beperken, maar om deze uit te sluiten van het overzicht.

en: Glossary mode applies a limit to the number of characters used in the filter value, which allows the summary view to act as a glossary.
nl: De woordenlijstmodus beperkt het aantal tekens in de filterwaarde. Hierdoor kan de samenvattingsweergave als een woordenlijst worden gebruikt.

en: How many characters of the filter value to filter against. If set to 1, all fields starting with the first letter in the filter value would be matched.
nl: Hoeveel tekens van de filterwaarde gebruiken. Bij 1, zullen alle velden die beginnen met de eerste letter van de filterwaarde voldoen aan het filter.

en: When printing the title and summary, how to transform the case of the filter value.
nl: Hoe moeten hoofdletters in de filterwaarde worden omgezet bij weergave van de titel en de samenvatting.

en: When printing url paths, how to transform the case of the filter value. Do not use this unless with Postgres as it uses case sensitive comparisons.
nl: Hoe moeten in het URL-pad de hoofdletters in de filterwaarde worden omgezet. Gebruik dit alleen met Postgres omdat dat gebruik maakt van hoofdlettergevoelige vergelijkingen.

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
nl: Alfabetisch

en: Create a label
nl: Een label aanmaken

en: Enable to create a label for this field.
nl: Inschakelen om een label te maken voor dit veld.

en: Enable to load this field as hidden. Often used to group fields, or to use as token in another field.
nl: Inschakelen om dit veld te verbergen. Dit wordt vaak gebruikt om velden te groeperen, of om het veld als token te gebruiken binnen een ander veld.

en: Choose the HTML element to wrap around this field, e.g. H1, H2, etc.
nl: Kies het HTML-element om rondom dit veld te plaatsen, bijvoorbeeld H1, H2, etc.

en: Create a CSS class
nl: Een CSS-klasse maken

en: Choose the HTML element to wrap around this label, e.g. H1, H2, etc.
nl: Kies het HTML-element om rondom dit label te plaatsen, bijv H1, H2, etc.

en: Rewrite results
nl: Resultaten herschrijven

en: Enable to override the output of this field with custom text or replacement tokens.
nl: Inschakelen om de uitvoer van dit veld met eigen tekst of tokens te overschrijven.

en: Replace spaces with dashes
nl: Spaties door koppeltekens vervangen

en: External server URL
nl: URL van externe server

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
nl: Linkt naar een externe server door middel van een volledige URL: bijv.: 'http://www.example.com' of 'www.example.com'.

en: Enable to trim the field to a maximum length of characters
nl: Inschakelen om het veld in te korten tot de maximale tekstlengte

en: Convert newlines to HTML &lt;br&gt; tags
nl: Regeleinden omzetten in HTML &lt;br&gt;-codes

en: If checked, all newlines chars (e.g. \n) are converted into HTML &lt;br&gt; tags.
nl: Indien aangevinkt, zullen alle regeleinden (bijv.: \n) worden omgezet in HTML-elementen &lt;br&gt;.

en: No results text
nl: Tekst als er geen resultaten zijn

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
nl: Inschakelen om de 'Tekst als er geen resultaten zijn' te tonen als het veld het getal 0 bevat.

en: Time hence
nl: Resterende tijd

en: Time hence (with "hence" appended)
nl: Resterende tijd (voorafgegaan door 'over')

en: Time span (future dates have "-" prepended)
nl: Tijdsduur (datums in de toekomst worden voorafgegaan door '-')

en: Time span (past dates have "-" prepended)
nl: Tijdsduur (datums in het verleden worden voorafgegaan door '-')

en: How should the serialized data be displayed. You can choose a custom array/object key or a print_r on the full output.
nl: Hoe moeten geserialiseerde gegevens worden weergegeven? U kan een aangepaste array/object-sleutel of print_r toepassen op de volledige uitvoer.

en: Full data (unserialized)
nl: Volledige gegevens (niet-geserialiseerd)

en: Full data (serialized)
nl: Volledige gegevens (geserialiseerd)

en: A certain key
nl: Een bepaalde sleutel

en: Which key should be displayed
nl: Welke sleutel moet worden weergegeven

en: You have to enter a key if you want to display a key of the data.
nl: Geef een sleutel op als u een sleutel van de gegevens wilt tonen.

en: How many different units to display in the string.
nl: Hoeveel verschillende eenheden moeten in de tekst worden weergegeven.

en: This filter is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
nl: Dit filter is niet zichtbaar. Maak het zichtbaar zodat bezoekers de filterwaarden kunnen aanpassen.

en: Expose filter
nl: Filter zichtbaar maken

en: This filter is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
nl: Dit filter is zichtbaar. Als u het verbergt, kunnen bezoekers de filterwaarden niet aanpassen.

en: Hide filter
nl: Filter verbergen

en: Expose operator
nl: Operator zichtbaar maken

en: Allow the user to choose the operator.
nl: Gebruiker toestaan de operator te kiezen.

en: Allow multiple selections
nl: Meervoudige selectie toestaan

en: Enable to allow users to select multiple items.
nl: Gebruikers toestaan meerdere items te selecteren.

en: Remember the last selection
nl: Laatste keuze onthouden

en: Enable to remember the last selection made by the user.
nl: Laatste keuze van de gebruiker onthouden.

en: You must select a value unless this is an non-required exposed filter.
nl: Selecteer een waarde, tenzij dit een niet-verplicht zichtbaar filter is.

en: Enable to hide items that do not contain this relationship
nl: Inschakelen om items te verbergen die deze relatie niet bevatten

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
nl: De sortering is niet zichtbaar. Maak deze zichtbaar zodat gebruikers deze kunnen aanpassen.

en: Expose sort
nl: Sortering zichtbaar maken

en: This sort is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
nl: Deze sortering is zichtbaar. Als u de sortering verbergt, kunnen gebruikers deze niet meer veranderen.

en: Hide sort
nl: Sortering verbergen

en: Provide description
nl: Een beschrijving opgeven

en: Save & exit
nl: Opslaan en afsluiten

en: Continue & edit
nl: Doorgaan en bewerken

en: Update "@title" choice
nl: Keuze '@title' bijwerken

en: Update "@title" choice (@number)
nl: Keuze '@title' (@number) bijwerken

en: Your view was saved. You may edit it from the list below.
nl: Het overzicht is opgeslagen. U kunt hem aanpassen in de lijst hieronder.

en: Database overriding code
nl: Database overschrijft code

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard the view.
nl: * Alle wijzigingen zijn tijdelijk opgeslagen. Klik op Opslaan om de wijzigingen definitief te maken. Klik op Annuleren om dit overzicht te verwijderen.

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
nl: * Alle wijzigingen zijn tijdelijk opgeslagen. Klik op Opslaan om de wijzigingen definitief te maken. Klik op Annuleren om de wijzigingen ongedaan te maken.

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
nl: De weergave(n) van dit overzicht aanpassen of nieuwe weergaven toevoegen.

en: edit view name/description
nl: naam en beschrijving van het overzicht bewerken

en: analyze view
nl: overzicht analyseren

en: clone view
nl: overzicht dupliceren

en: export view
nl: overzicht exporteren

en: revert view
nl: overzicht terugplaatsen

en: delete view
nl: overzicht verwijderen

en: Add !display
nl: !display toevoegen

en: @display_title details
nl: @display_title-details

en: Auto preview
nl: Automatische voorbeeldweergave

en: Preview with contextual filters:
nl: Voorbeeldweergave met contextuele filters:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
nl: Contextuele filterwaarden scheiden met een '/'. Bijvoorbeeld %example.

en: Apply and continue
nl: Toepassen en doorgaan

en: @current of @total
nl: @current van @total

en: All displays (except overridden)
nl: Alle weergaven (behalve overschreven)

en: All displays
nl: Alle weergaven

en: This @display_type (override)
nl: Deze @display_type (overschrijven)

en: View name and description
nl: Overzichtsnaam en -omschrijving

en: A descriptive human-readable name for this view. Spaces are allowed
nl: Een beschrijvende voor mensen begrijpelijke naam voor dit overzicht. Spaties zijn toegestaan.

en: Create new filter group
nl: Nieuwe filtergroep aanmaken

en: No filters have been added.
nl: Geen filters toegevoegd.

en: Drag to add filters.
nl: Sleep om filters toe te voegen.

en: Add and configure @types
nl: @types toevoegen en instellen

en: Configure @type: @item
nl: @type instellen: @item

en: Show filters on the list of views
nl: Filters bij de overzichtslijst tonen

en: Show advanced help warning
nl: Uitgebreide hulp-waarschuwing weergeven

en: Always show the master display
nl: Altijd de hoofdweergave tonen

en: Advanced users of views may choose to see the master (i.e. default) display.
nl: Gevorderde gebruikers van overzichten kunnen kiezen om de hoofdweergave (de standaardweergave) te zien.

en: Always show advanced display settings
nl: Geavanceerde weergave-instellingen altijd tonen

en: Default to showing advanced display settings, such as relationships and contextual filters.
nl: Geavanceerde weergaveinstellingen, zoals relaties en contextuele filters, worden standaard weergegeven.

en: Label for "Any" value on non-required single-select exposed filters
nl: Label voor de waarde 'alle' bij niet-verplichte enkelvoudige keuzelijsten in  zichtbare filters

en: Live preview settings
nl: Instellingen van voorbeeldweergave

en: Automatically update preview on changes
nl: Preview automatisch bijwerken bij wijzigingen

en: Show information and statistics about the view during live preview
nl: Informatie en statistieken over het overzicht tonen tijdens live-voorbeeldweergave

en: Above the preview
nl: Boven de voorbeeldweergave

en: Below the preview
nl: Onder de voorbeeldweergave

en: Show the SQL query
nl: De SQL-query weergeven

en: Show performance statistics
nl: Prestatiestatistieken tonen

en: Disable JavaScript with Views
nl: JavaScript bij Overzichten uitschakelen

en: There are no templates available.
nl: Er zijn geen templates beschikbaar.

en: Display | Displays
nl[0]: Weergave
nl[1]: Weergaven

en: Unformatted list
nl: Onopgemaakte lijst

en: HTML list
nl: HTML-lijst

en: Contextual filters
nl: Contextuele filters

en: contextual filters
nl: contextuele filters

en: Contextual filter
nl: Contextueel filter

en: contextual filter
nl: contextueel filter

en: filter criteria
nl: filtercriteria

en: Filter criterion
nl: Filtercriterium

en: filter criterion
nl: filtercriterium

en: no results behavior
nl: gedrag bij ontbreken van resultaten

en: The content to which the comment is a reply to.
nl: De inhoud waarop is gereageerd.

en: The node ID.
nl: De ID van de node.

en: The content title.
nl: De titel van de inhoud.

en: The date the content was posted.
nl: De datum waarop de inhoud is aangemaakt.

en: The date the content was last updated.
nl: De datum waarop de inhoud voor het laatst is bijgewerkt.

en: The content type (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
nl: Het inhoudstype (Bijv.: 'blog-item', 'forumbericht', 'verhaal', etc).

en: Whether or not the content is published.
nl: Of de inhoud gepubliceerd is.

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
nl: Filtert ongepubliceerde inhoud weg als de huidige gebruiker deze niet kan zien.

en: Whether or not the content is promoted to the front page.
nl: Of de inhoud op de voorpagina is gepubliceerd.

en: Whether or not the content is sticky.
nl: Of de inhoud 'vastgeplakt bovenaan de lijst' is.

en: Whether or not the content is sticky. To list sticky content first, set this to descending.
nl: Of de inhoud wel of niet vastgeplakt is. Om de vastgeplakte inhoud eerst te zien zet dit op aflopend.

en: Provide a simple link to the content.
nl: Levert een eenvoudige link naar de inhoud.

en: Provide a simple link to edit the content.
nl: Levert een eenvoudige link om de inhoud te bewerken.

en: Provide a simple link to delete the content.
nl: Levert een eenvoudige link om de inhoud te verwijderen.

en: The aliased path to this content.
nl: De padalias naar deze inhoud.

en: Relate content to the user who created it.
nl: Verbind inhoud met de gebruiker die het gecreëerd heeft.

en: User has a revision
nl: Gebruiker heeft een revisie

en: All nodes where a certain user has a revision
nl: Alle nodes waarbij een bepaalde gebruiker een revisie heeft

en: Content revision
nl: Inhoudsrevisie

en: Content revision is a history of changes to content.
nl: Inhoudsrevisie is het bijhouden van inhoudelijke wijzigingen.

en: Relate a content revision to the user who created the revision.
nl: Verbind een inhoudsrevisie met de gebruiker die de revisie gedaan heeft.

en: The revision ID of the content revision.
nl: De revisie-ID van de inhoudsrevisie

en: Get the actual content from a content revision.
nl: Verkrijg de inhoud van een inhoudsrevisie.

en: Provide a simple link to delete the content revision.
nl: Levert een eenvoudige link om de inhoudsrevisie te verwijderen.

en: Filter for content by view access. <strong>Not necessary if you are using node as your base table.</strong>
nl: Filter de inhoud op weergavetoegang. <strong> Niet nodig als de node wordt gebruikt als basistabel.</strong>

en: Show a marker if the content is new or updated.
nl: Toon een marker als de inhoud nieuw of bijgewerkt is.

en: Show only content that is new or updated.
nl: Toon alleen inhoud die nieuw of bijgewerkt is.

en: Display the content with standard node view.
nl: Toon de inhoud met de standaard node-weergave.

en: Content ID from URL
nl: Inhoud-ID uit de URL

en: Content that is associated with this file, usually because this file is in a field on the content.
nl: Inhoud die verband houdt met dit bestand, gewoonlijk omdat dit bestand voorkomt in een veld van de inhoud.

en: Module/Theme/Theme engine
nl: Module, thema, template-machine

en: Modules/Themes/Theme engines in your codebase.
nl: Modules, thema's en template-machines in deze Drupal-installatie

en: Module/Theme/Theme engine filename
nl: Bestandsnamen van modules, thema's en template-machines.

en: Module/Theme/Theme engine name
nl: Systeemnaam van de module, thema of template-machine

en: Allows the "depth" for Taxonomy: Term ID (with depth) to be modified via an additional contextual filter value.
nl: Toestaan dat de 'diepte' voor Taxonomy: Term-ID (met diepte) kan worden aangepast via een extra contextuele filterwaarde.

en: Content that is either untranslated or is the original version of a translation set.
nl: Inhoud die ofwel onvertaald is, of de brontaal van een vertalingset is.

en: Content that is a translation of a source translation.
nl: Inhoud die een vertaling is van een bronvertaling.

en: The translation status of the content - whether or not the translation needs to be updated.
nl: De vertaalstatus van de inhoud; of de vertaling al dan niet bijgewerkt dient te worden.

en: Content authored
nl: Auteur van de inhoud

en: Relate content to the user who created it. This relationship will create one record for each content item created by the user.
nl: Verbind de inhoud met de gebruiker die het heeft aangemaakt. Deze verbinding maakt éen record voor ieder inhoudsitem dat de gebruiker heeft aangemaakt.

en: Provide a simple link to cancel the user.
nl: Levert een eenvoudige link om de gebruiker op te heffen.

en: Provide serialized data of the user
nl: Levert geserialiseerde gegevens van de gebruiker.

en: Allow a contextual filter value to be ignored. The query will not be altered by this contextual filter value. Can be used when contextual filter values come from the URL, and a part of the URL needs to be ignored.
nl: Een contextuele filterwaarde kan worden genegeerd. De query zal niet veranderd worden door deze contextuele filterwaarde. Kan gebruikt worden wanneer de contextuele filterwaarde van de URL afkomt, en een deel van de URL genegeerd moet worden.

en: View area
nl: Overzichtsgebied

en: Insert a view inside an area.
nl: Een overzicht in een gebied plaatsen.

en: Enable to override this field's links.
nl: Links van dit veld mogen worden overschreven.

en: Use field template
nl: Veldtemplate gebruiken

en: If checked, field api classes will be added using field.tpl.php (or equivalent). This is not recommended unless your CSS depends upon these classes. If not checked, template will not be used.
nl: Indien aangevinkt, worden CSS-klassen toegevoegd door gebruik te maken van field.tpl.php (of equivalent). Dit is niet aanbevolen tenzij de CSS afhankelijk van deze klassen is. Indien niet aangevinkt wordt het template niet gebruikt.

en: Checking this option will cause the group Display Type and Separator values to be ignored.
nl: Als deze optie geselecteerd is, worden de waarden van de groep Weergavetype en Scheidingsteken genegeerd.

en: Multiple field settings
nl: Instellingen voor meerdere velden

en: Display all values in the same row
nl: Alle waarden in dezelfde rij weergeven

en: Display @count value(s)
nl: @count waarde(n) weergeven

en: Raw @column
nl: Onbewerkte @column

en: Native language
nl: Moedertaal

en: If enabled, the native name of the language will be displayed
nl: Wanneer aangevinkt zal de oorspronkelijke naam van de taal worden weergegeven

en: Link this field to the original piece of content
nl: Dit veld naar de oorspronkelijke inhoud linken

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination (as in "output this field as a link" above).
nl: Selecteer deze optie om een absolute link te tonen. Verplicht als dit pad wordt gebruikt als een bestemmingslink (zoals in 'Dit veld als link tonen' hierboven).

en: Link this field to its content revision
nl: Dit veld aan de inhoudsrevisie linken

en: Display field as the content type machine name.
nl: Het veld als systeemnaam van het inhoudstype tonen.

en: Choose one or more content types to validate with.
nl: Kies één of meer inhoudstypes om op te valideren.

en: Validate user has access to the content
nl: Controleren of de gebruiker toegang tot de inhoud heeft

en: Access operation to check
nl: Te controleren toegangsbewerking

en: Filter value format
nl: Notatie filterwaarde

en: Display comments
nl: Reacties weergeven

en: Pick an alternative default table sort field to use when the search score field is unavailable.
nl: Selecteer een alternatief standaardtabelsorteringsveld om te gebruiken als het zoekscoreveld niet beschikbaar is.

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this filter.
nl: Als dit geselecteerd is, kunnen gebruikers meerdere waarden invullen in de vorm van 1+2+3. In verband met het aantal JOIN's dat vereist zou zijn, wordt AND in combinatie met dit filter behandeld als OR.

en: Load default filter from term page
nl: Standaardfilter van de termpagina laden

en: Filter value type
nl: Soort filterwaarde

en: Select the form of this filter value; if using term name, it is generally more efficient to convert it to a term ID and use Taxonomy: Term ID rather than Taxonomy: Term Name" as the filter.
nl: Selecteer de vorm van deze filterwaarde; bij het gebruik van termnaam is het in het algemeen efficiënter om deze om te zetten naar een term-ID en als filter 'Taxonomie: term-ID' te gebruiken in plaats van 'Taxonomie: termnaam'.

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
nl: Streepjes in URL omzetten naar spaties in filterwaarden voor termen

en: Include untranslated content
nl: Onvertaalde inhoud opnemen

en: Enable to display different text for anonymous users.
nl: Inschakelen om andere tekst weer te geven voor anonieme gebruikers.

en: Type of user filter value to allow
nl: Het type gebruikersfilter dat is toegestaan

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default filter type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
nl: Opmerking: u heeft geen toestemming om dit te veranderen. Als u het standaardfilter verandert, gaat deze instelling onherroepelijk verloren.

en: PHP contextual filter code
nl: PHP-code contextueel filter

en: Change the way content is formatted.
nl: De wijze waarop de inhoud wordt opgemaakt veranderen.

en: Change settings for this format
nl: Instellingen voor deze opmaak wijzigen

en: Change the way each row in the view is styled.
nl: De wijze waarop elke rij in het overzicht is opgemaakt veranderen.

en: Hide attachments in summary
nl: Bijlagen in samenvatting verbergen

en: Change whether or not to display attachments when displaying a contextual filter summary.
nl: Instellen of bijlagen wel of niet worden weergegeven bij een contextueel filter-samenvatting.

en: Hide attachments when displaying a contextual filter summary
nl: Bijlagen verbergen bij het tonen van een samenvatting van een contextueel filter

en: You may also adjust the !settings for the currently selected access restriction.
nl: Het is ook mogelijk de !settings bij te stellen voor de huidige geselecteerde toegangsbeperking.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected cache mechanism.
nl: Het is ook mogelijk de !settings bij te stellen voor het huidige geselecteerde cachingmechanisme.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected style.
nl: Het is ook mogelijk de !settings aan te passen voor de huidige geselecteerde stijl.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected row style.
nl: U kunt ook de !settings voor de huidige geselecteerde rijstijl aanpassen.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected pager.
nl: Het is ook mogelijk de !settings voor het geselecteerde pagineringstype aan te passen.

en: Attachment position
nl: Bijlagepositie

en: Should this display inherit its contextual filter values from the parent display to which it is attached?
nl: Moet deze weergave de waarden van contextuele filters overnemen van de weergave waarvan het een bijlage is?

en: Block caching
nl: Blokcaching

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each contextual filter you have defined in the view.
nl: Dit overzicht wordt bij het bezoeken van dit pad weergegeven. Gebruik bijvoorbeeld 'pad/%/%/feed' of 'pad/%/%/rss.xml', met voor ieder ingesteld contextueel filter een  %-teken in het pad.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. You may use "%" in your URL to represent values that will be used for contextual filters: For example, "node/%/feed".
nl: Dit overzicht wordt getoond door het bezoeken van dit pad op de website. U kunt '%' in de URL gebruiken om waarden te vertegenwoordigen die gebruikt kunnen worden door contextuele filters. Bijvoobeeld 'node/%/feed'.

en: Display @display is set to use a menu but the menu link text is not set.
nl: Weergave @display is ingesteld om een menu te gebruiken, maar de menulinktekst is niet ingesteld.

en: Display @display is set to use a parent menu but the parent menu link text is not set.
nl: Weergave @display is ingesteld om een hoofdmenu te gebruiken, maar de hoofdmenulinktekst is niet ingesteld.

en: @count item, skip @skip | Paged, @count items, skip @skip
nl[0]: @count item, @skip overslaan
nl[1]: Gepagineerd, @count items, @skip overslaan

en: @count item | Paged, @count items
nl[0]: @count item
nl[1]: Gepagineerd, @count items

en: If you disable this option, a grid with only one row will have the same number of table cells (<TD>) as items. Disabling it can cause problems with your CSS.
nl: Indien u deze optie uitschakelt, zal een raster van slechts een rij hetzelfde aantal tabelcellen (<TD>) als items hebben. Uitschakelen kan problemen geven met CSS.

en: If checked, the current contextual filter value will be displayed as the default option in the jump menu, if applicable.
nl: Wanneer aangevinkt en van toepassing, zal de huidige contextuele filterwaarde worden weergegeven als standaardoptie in het snelmenu.

en: All storage
nl: Alle opslag

en: All status
nl: Alle statussen

en: No tags
nl: Geen labels

en: No views match the search criteria.
nl: Geen views die aan de zoekcriteria voldoen.

en: Create view from template @template
nl: View creëren van thema @template

en: Clone of | Clone @count of
nl[0]: Duplicaat van
nl[1]: Duplicaat @count van

en: This action will permanently remove any customizations made to this view.
nl: Deze actie zal permanent alle aanpassingen aan dit overzicht verwijderen.

en: The view has been reverted.
nl: De view is teruggeplaatst.

en: This action will permanently remove the view from your database.
nl: Deze actie zal het overzicht permanent uit de database verwijderen.

en: Create a page
nl: Een pagina maken

en: Create a menu link
nl: Een menulink aanmaken

en: Include an RSS feed
nl: Een RSS-feed toevoegen

en: Feed path
nl: Feed-pad

en: Feed row style
nl: Feed-rijstijl

en: Create a block
nl: Een blok aanmaken

en: of fields
nl: van velden

en: of type
nl: van het type

en: tagged with
nl: gemarkeerd met

en: Attempted to create_view with values that have not been validated
nl: Er werd een poging gedaan een view te maken met waarden die niet gevalideerd zijn.

en: Should links be displayed below each comment
nl: Moeten links getoond worden onder elke reactie

en: with links (allow users to reply to the comment, etc.)
nl: met links (gebruikers toestaan om te antwoorden op reacties, enz.)

en: without links
nl: zonder links

en: full posts
nl: volledige berichten

en: titles
nl: titels

en: titles (linked)
nl: titels (gelinkt)

en: Should links be displayed below each node
nl: Moeten links getoond worden onder elke node

en: with links (allow users to add comments, etc.)
nl: met links (gebruikers toestaan om reacties toe te voegen enz.)

en: Should comments be displayed below each node
nl: Moeten reacties getoond worden onder elke node

en: Number of hits
nl: Aantal hits

en: Hide view
nl: Overzicht verbergen

en: @group (historical data)
nl: @group (historische data)

en: Use path alias
nl: Pad-alias gebruiken

en: Unsorted
nl: Ongesorteerd

en: Aggregation type
nl: Aggregatietype

en: Use replacement tokens from the first row
nl: Tokens van de eerste rij gebruiken

en: Allow multiple filter values to work together
nl: Meerdere filters toelaten om samen te functioneren

en: Customize field HTML
nl: HTML van het veld aanpassen

en: You may use token substitutions from the rewriting section in this class.
nl: Voor deze klasse mag u tokens gebruiken uit de rubriek 'Resultaten herschrijven'.

en: Customize label HTML
nl: HTML van label aanpassen

en: Customize field and label wrapper HTML
nl: HTML-wrapper voor veld en label aanpassen

en: Choose the HTML element to wrap around this field and label, e.g. H1, H2, etc. This may not be used if the field and label are not rendered together, such as with a table.
nl: Kies het HTML-element dat voor dit veldlabel gebruikt wordt, bijvoorbeeld H1, H2 etc. Dit element zal niet worden gebruikt als het veld en label niet samen worden verwerkt, zoals in een tabel.

en: Remove whitespace
nl: Witruimte verwijderen

en: If checked, all whitespaces at the beginning and the end of the output will be removed.
nl: Indien geselecteerd, zal witruimte aan het begin en aan het eind van de uitvoer worden verwijderd.

en: Hide rewriting if empty
nl: Niet herschrijven indien leeg

en: Do not display rewritten content if this field is empty.
nl: Toon geen herschreven inhoud wanneer dit veld leeg is.

en: Thousands marker
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Expose this filter to visitors, to allow them to change it
nl: Dit filter zichtbaar maken zodat bezoekers het kunnen aanpassen

en: Representative sort order
nl: Representatieve sorteervolgorde

en: Subquery namespace
nl: Subquery-naamruimte

en: Advanced. Enter a namespace for the subquery used by this relationship.
nl: Geavanceerd. Een naamruimte voor de subquery die in deze relatie wordt gebruikt.

en: Representative view
nl: Representatief-overzicht

en: Advanced. Use another view to generate the relationship subquery. This allows you to use filtering and more than one sort. If you pick a view here, the sort options above are ignored. Your view must have the ID of its base as its only field, and should have some kind of sorting.
nl: Geavanceerd. Gebruik een ander overzicht om de subquery-relatie te genereren. Hiermee kunt u filters gebruiken en meer dan één sortering. Als u hier een overzicht kiest wordt de bovenstaande sorteeroptie genegeerd. Het overzicht moet de ID van zijn basis als enige veld hebben en moet enige vorm van sortering hebben.

en: Generate subquery each time view is run.
nl: Genereer de subquery iedere keer dat een overzicht wordt samengesteld.

en: Will re-generate the subquery for this relationship every time the view is run, instead of only when these options are saved. Use for testing if you are making changes elsewhere. WARNING: seriously impairs performance.
nl: Zal iedere keer dat het overzicht wordt doorlopen de subquery  voor deze relatie opnieuw genereren in plaats van alleen wanneer deze opties worden opgeslagen. Gebruik dit om te testen als u ergens anders veranderingen doorvoert. WAARSCHUWING: kan de prestaties sterk negatief beïnvloeden.

en: Expose this sort to visitors, to allow them to change it
nl: De sortering voor bezoekers zichtbaar maken, zodat deze door hen kan worden aangepast

en: This display is disabled.
nl: Deze weergave is uitgeschakeld.

en: This view has been automatically updated to fix missing relationships. While this View should continue to work, you should verify that the automatic updates are correct and save this view.
nl: Dit overzicht is automatisch bijgewerkt om ontbrekende relaties op te lossen. Dit overzicht zou nu goed moeten werken, maar controleer of de automatische wijzigingen correct zijn en sla daarna het overzicht op.

en: reorder displays
nl: weergaven herschikken

en: Error: Display @display refers to a plugin named '@plugin', but that plugin is not available.
nl: Fout: Weergave @display gebruikt een plug-in genaamd '@plugin', maar deze plug-in is niet beschikbaar.

en: enable @display_title
nl: @display_title inschakelen

en: view @display
nl: @display weergeven

en: clone @display_title
nl: @display_title dupliceren

en: delete @display_title
nl: @display_title verwijderen

en: disable @display_title
nl: @display_title uitschakelen

en: undo delete of @display_title
nl: Verwijderen van @display_title ongedaan maken

en: That view is not compatible with this version of Views.
          If you have a view from views1 you have to go to a drupal6 installation and import it there.
nl: Dit overzicht is niet compatible met deze versie van Views. Als u een view van Views 1 heeft, dan moet u deze met een installatie van Drupal 6 importeren.

en: The selected style or row format does not utilize fields.
nl: De geselecteerde stijl of rijformaat maakt geen gebruik van velden.

en: Aggregation settings
nl: Instellingen aggregatiefunctie

en: Display extenders
nl: Weergave-uitbreidingen

en: Select extensions of the views interface.
nl: Selecteer uitbreidingen van de views-interface.

en: You have configured display %display with a path which is an path alias as well. This might lead to unwanted effects so better use an internal path.
nl: U heeft weergave %display met een pad ingesteld dat ook een padalias is. Dit kan leiden tot ongewenste effecten, daarom is het beter een intern pad te gebruiken.

en: Configure aggregation settings for @type %item
nl: Aggregatie-instellingen voor @type %item instellen

en: Select the aggregation function to use on this field.
nl: Kies de voor dit veld te gebruiken aggregatiefunctie.

en: Ensure my table called but query has no ensure_table method.
nl: De functie ensure_my_table is aangeroepen, maar de query heeft geen ensure_table-method.

en: Empty display extender
nl: Lege 'weergave-uitbreiding'

en: Raw value from URL
nl: Onbewerkte waarde van de URL

en: Apply (all displays)
nl: Toepassen (alle weergaven)

en: Apply (this display)
nl: Toepassen (deze weergave)

en: The date of the most recent new content on the feed.
nl: De datum van de meest recente nieuwe inhoud van de feed.

en: The node ID to which the comment is a reply to.
nl: De node-ID waarop is gereageerd.

en: Comments of the node
nl: Reacties op de node

en: Relate all comments on the node. This will create 1 duplicate record for every comment. Usually if you need this it is better to create a comment view.
nl: Relateer alle reacties aan de node. Dit zal een extra record aanmaken voor iedere reactie. Meestal als u dit nodig heeft is het beter om een reactie-View te maken.

en: Reply to
nl: Antwoord aan

en:  new
nl:  nieuw

en: Appears in: @bundles.
nl: Komt voor in: @bundles.

en: This is an alias of @group: @field.
nl: Dit is een alias van @group: @field.

en: @group (historical data): @field
nl: @group (historische data): @field

en: Also known as: !also.
nl: Ook bekend als: !also.

en: @label (!name:delta)
nl: @label (!naam:delta)

en: Delta - Appears in: @bundles.
nl: Delta - Komt voor in: @bundles.

en: No backlinks found.
nl: Geen backlinks gevonden.

en: Pages that link to %1
nl: Pagina's die verwijzen naar %1

en: Popular (page)
nl: Populair (pagina)

en: Today (page)
nl: Vandaag (pagina)

en: Popular (block)
nl: Populair (blok)

en: Today (block)
nl: Vandaag (blok)

en: Today's popular content
nl: Populaire inhoud van vandaag

en: User who uploaded
nl: De gebruiker die het bestand uploadde

en: The user that uploaded the file.
nl: De gebruiker die het bestand uploadde.

en: The taxonomy vocabulary description
nl: De taxonomiewoordenlijst-beschrijving.

en: Taxonomy term chosen from autocomplete or select widget.
nl: Taxonomieterm gekozen met automatische aanvulling of keuzelijst.

en: Representative node
nl: Representatieve node

en: Obtains a single representative node for each term, according to a chosen sort criterion.
nl: Bevat één enkele representatieve node voor elke term, overeenkomstig het gekozen sorteercriterium.

en: The taxonomy term name.
nl: De taxonomietermnaam.

en: Content with term
nl: Inhoud met taxonomieterm

en: Relate all content tagged with a term.
nl: Alle inhoud gemarkeerd met een taxonomieterm relateren.

en: Has taxonomy term ID
nl: Heeft taxonomieterm-ID

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
nl: De inhoud tonen als het de geselecteerde taxonomietermen bevat.

en: Has taxonomy term
nl: Bevat taxonomieterm

en: Taxonomy terms on node
nl: Taxonomietermen in node

en: All taxonomy terms
nl: Alle taxonomietermen

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
nl: Inhoud weergeven als deze de geselecteerde taxonomietermen of onderliggende termen bevat. Als gevolg van toegenomen complexiteit zijn hier minder opties dan in de versies zonder 'diepte'.

en: Has taxonomy term ID (with depth)
nl: Heeft taxonomieterm-ID (met diepte)

en: Has taxonomy terms (with depth)
nl: Heeft taxonomietermen (met diepte)

en: Has taxonomy term ID depth modifier
nl: Heeft diepteparameter van taxonomieterm-ID

en: @entity using @field
nl: @entity die @field gebruikt

en: Relate each @entity with a @field set to the term.
nl: Verbind elke @entity met een @field met de waarde van de term.

en: Taxonomy term ID from URL
nl: Taxonomieterm-ID uit URL

en: Obtains a single representative node for each user, according to a chosen sort criterion.
nl: Verkrijgt één representatieve node voor elke gebruiker volgens een gekozen sorteercriterium.

en: If checked, multiple values for this field will be shown in the same row. If not checked, each value in this field will create a new row. If using group by, please make sure to group by "Entity ID" for this setting to have any effect.
nl: Indien aangevinkt zullen meerdere waarden voor dit veld in dezelfde rij te zien zijn. Indien niet aangevinkt zal elke waarde in dit veld een nieuwe rij creëren. Indien 'gegroepeerd op', wordt gebruikt, zorg er dan voor dat er gegroepeerd wordt op 'Entity ID' om enig effect te hebben.

en: Display an icon representing the file type, instead of the MIME text (such as "image/jpeg")
nl: Een pictogram tonen die het bestandstype weergeeft in plaats van de MIME-tekst (zoals 'afbeelding/jpeg')

en: Load default filter from node page, that's good for related taxonomy blocks
nl: Standaardfilter van de node-pagina laden, handig voor gerelateerde taxonomieblokken

en: Path component
nl: Padcomponent

en: The numbering starts from 1, e.g. on the page admin/structure/types, the 3rd path component is "types".
nl: De nummering begint met 1, op bijvoorbeeld de pagina admin/stuctuur/types is 'types' het derde padcomponent.

en: Use aggregation
nl: Aggregatiefuncties gebruiken

en: Display title may not be empty.
nl: Weergavetitel mag niet leeg zijn.

en: When the filter value is <em>NOT</em> available
nl: Wanneer de filterwaarde <em>NIET</em> beschikbaar is

en: When the filter value <em>IS</em> available or a default is provided
nl: Wanneer de filterwaarde <em>WEL</em> beschikbaar is of een standaardwaarde meegegeven wordt

en: This display does not have a source for contextual filters, so no contextual filter value will be available unless you select 'Provide default'.
nl: Deze weergave heeft geen bron voor contextuele filters, dus er is geen contextuele filterwaarde beschikbaar, tenzij 'Standaardwaarde ingeven' geselecteerd wordt.

en: The number of items to display. Enter 0 for no limit.
nl: Het aantal weer te geven items. Voer 0 in voor onbeperkt.

en: The contextual filter values is provided by the URL.
nl: Het contextuele filter wordt geleverd door de URL.

en: Autosubmit
nl: Automatisch toepassen

en: Automatically submit the form once an element is changed.
nl: Het formulier automatisch indienen wanneer een element veranderd is.

en: Query Comment
nl: Query-opmerking

en: If set, this comment will be embedded in the query and passed to the SQL server. This can be helpful for logging or debugging.
nl: Indien ingevuld wordt deze opmerking aan de query toegevoegd en doorgegeven aan de SQL-server. Dit kan handig zijn voor logs en debuggen.

en: When needed, add the field language condition to the query
nl: Voeg indien nodig de taalvoorwaarde van het veld toe aan de query

en: Count DISTINCT
nl: Aantal 'distinct'

en: Provide default field wrapper elements
nl: Levert standaard veldwrapper-elementen

en: Inline fields will be displayed next to each other rather than one after another. Note that some fields will ignore this if they are block elements, particularly body fields and other formatted HTML.
nl: Inline-velden worden naast elkaar getoond in plaats van onder elkaar. Houd er rekening mee dat dit niet geldt voor velden die blok-element zijn, waaronder berichtteksten en andere als HTML geformatteerde velden.

en: Hide the "Go" button
nl: De knop 'Uitvoeren' verbergen

en: Select the current contextual filter value
nl: De huidige contextuele filterwaarde selecteren

en: Show the empty text in the table
nl: Leeg-tekst in de tabel tonen

en: The field that is going to be used as the RSS item title for each row.
nl: Het veld dat wordt gebruikt als de RSS-item 'title' voor elke rij.

en: The field that is going to be used as the RSS item link for each row. This must be a drupal relative path.
nl: Het veld dat wordt gebruikt als RSS-item 'link' voor elke rij. Dit moet een relatief Drupalpad zijn.

en: The field that is going to be used as the RSS item description for each row.
nl: Het veld dat wordt gebruikt als RSS-item 'description' voor elke rij.

en: Creator field
nl: 'Creator'-veld

en: The field that is going to be used as the RSS item creator for each row.
nl: Het veld dat als het RSS-item 'creator' voor iedere rij zal worden gebruikt.

en: Publication date field
nl: Veld Publicatiedatum

en: Row style plugin requires specifying which views fields to use for RSS item.
nl: Rijstijl plug-in vereist dat wordt gespecificeerd welke overzichtsvelden voor een RSS-item worden gebruikt.

en: The node ID of the node a user created or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
nl: De ID van de node die een gebruiker heeft aangemaakt of waarop een gebruiker een heeft gereageerd. Gebruik een argument of filter op UID om geen misleidende resultaten voor dit veld te krijgen.

en: The user ID of a user who touched the node (either created or commented on it).
nl: Het ID van een gebruiker die een node heeft aangemaakt of op gereageerd.

en: The date the node was last updated or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
nl: De datum waarop de node voor het laatst is bewerkt of voor het laatst is gereageerd. Gebruik een argument of filter op UID om geen misleidende resultaten voor dit veld te krijgen.

en: file from !field_name
nl: bestand uit !field_name

en: Hide empty column
nl: Lege kolom verbergen

en: Limit operators
nl: Operatoren beperken

en: The operator is invalid on filter: @filter.
nl: De operator is ongeldig voor filter: @filter.

en: No valid values found on filter: @filter.
nl: Geen geldige waarden gevonden met filter: @filter.

en: The value @value is not an array for @operator on filter: @filter
nl: De waarde @value is geen array voor @operator in filter: @filter

en: Enter PHP code that returns TRUE or FALSE. No return is the same as FALSE, so be SURE to return something if you do not want to declare the argument invalid. Do not use &lt;?php ?&gt;. The argument to validate will be "$argument" and the view will be "$view". You may change the argument by setting "$handler->argument". You may change the title used for substitutions for this argument by setting "$handler->validated_title".
nl: Invoeren van PHP-code die een waarde TRUE of FALSE teruggeeft. Geen waarde is hetzelfde als FALSE, wees er daarom ZEKER van om iets terug te geven als u het argument niet ongeldig wilt laten zijn. Gebruik geen &lt;?php ?&gt;. Het argument om te bevestigen zal '$argument' zijn en de view zal '$view' zijn. U kunt dit argument veranderen met de instellng '$handler->argument'. U kunt de titel die gebruikt wordt voor vervangingen van dit argument wijzigen met de instelling '$handler->geldige_titel'.

en: If not checked, fields that are not configured to customize their HTML elements will get no wrappers at all for their field, label and field + label wrappers. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
nl: Indien uitgevinkt zullen velden, labels en veld-label-combinaties geen HTML-wrapper krijgen, tenzij de HTML-elementen voor het betreffende veld zijn aangepast. Hiermee kan de standaard geproduceerde markup eenvoudig worden beperkt. Het toepassen van CSS wordt daarentegen lastiger.

en: Link the user picture to the user's profile
nl: Link de afbeelding van de gebruiker aan zijn of haar gebruikersprofiel

en: Specify which display or custom url this display will link to.
nl: Specificeer naar welke weergave of aangepaste url deze weergave linkt.

en: <p>The following tokens are available for this link.</p>
nl: <p>De volgende tokens zijn beschikbaar voor deze link.</p>

en: A Drupal path or external URL the more link will point to. Note that this will override the link display setting above.
nl: Een Drupalpad of externe URL waar de 'lees meer'-link naartoe verwijst.

en: View: @view - Display: @display
nl: Overzicht: @view - Weergave: @display

en: Overview of fields used in all views.
nl: Overzicht van gebruikte velden in alle overzichten.

en: Transform the case
nl: Hoofd-/kleine letters omzetten

en: When printing url paths, how to transform the case of the filter value.
nl: Hoe dienen hoofdletters in de filterwaarde omgezet te worden bij het genereren van de URL-paden?

en: Edit the administrative label displayed when referencing this relationship from filters, etc.
nl: Het beheerlabel wijzigen dat weergegeven wordt bij het refereren aan deze relatie vanuit filters, etc.

en: Representative sort criteria
nl: Representatief sorteercriterium

en: The sort criteria is applied to the data brought in by the relationship to determine how a representative item is obtained for each row. For example, to show the most recent node for each user, pick 'Content: Updated date'.
nl: Het sorteercriterium wordt toegepast op de gegevens geleverd door de relatie, om te bepalen hoe een representatief item voor elke rij kan worden verkregen. Om bijvoorbeeld de meest recente node voor elke gebruiker weer te geven, kiest u 'Inhoud: Wijzigingsdatum'.

en: The ordering to use for the sort criteria selected above.
nl: De te gebruiken volgorde voor de hierboven geselecteerde sorteercriteria.

en: And/Or, Rearrange
nl: En/Of, Herschikken

en: Revert to default
nl: Terugzetten naar standaard

en: Optionally, enter a comma delimited list of tags for this view to use in filtering and sorting views on the administrative page.
nl: Voeg eventueel tags aan dit overzicht toe om te gebruiken voor het filteren en sorteren van overzichten op de administratieve pagina. Scheid meerdere tags met komma's.

en: Custom admin theme for the Views UI
nl: Aangepast beheerthema voor de Views UI

en: In some cases you might want to select a different admin theme for the Views UI.
nl: In sommige gevallen wilt u een ander beheer-thema voor de Views UI kiezen.

en: No fields have been used in views yet.
nl: Er worden in overzichten nog geen velden gebruikt.

en: Provide a simple link to approve the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie goed te keuren.

en: Author uid
nl: Auteur-uid

en: Relate each @entity with a @field set to the file.
nl: Relateer iedere @entity met een @field ingesteld op het bestand.

en: image from !field_name
nl: afbeelding van !field_name

en: Relate each @entity with a @field set to the image.
nl: Relateer iedere @entity met een @field ingesteld op de afbeelding.

en: The tid of a taxonomy term.
nl: De tid van een taxonomieterm.

en: The user permissions.
nl: De toegangsrechten.

en: First and last only
nl: Alleen eerste en laatste

en: Multiple-value handling
nl: Verwerking meervoudige waarden

en: Filter to items that share all terms
nl: Filter op items die alle termen delen

en: Filter to items that share any term
nl: Filter op items die een van de termen delen

en: Use formatted username
nl: Gebruik de opgemaakte gebruikersnaam

en: If checked, the username will be formatted by the system. If unchecked, it will be displayed raw.
nl: Wanneer aangevinkt, zal de gebruikersnaam opgemaakt worden door het syteem. Wanneer niet aangevinkt wordt deze onopgemaakt weergegeven.

en: Link to user's profile
nl: Link naar het gebruikersprofiel

en: Using <em>Default</em> will use the site-wide image style for user pictures set in the <a href="!account-settings">Account settings</a>.
nl: Met <em>Standaard</em> wordt de standaardstijl voor de weergave van een afbeelding gebruikt zoals opgegeven in <a href='!account-settings'>Accountinstellingen</a>.

en: You don't have translatable entity types.
nl: Er zijn geen vertaalbare entiteittypen.

en: Use a pager
nl: Paginering gebruiken

en: Tokens related to views.
nl: Tokens gerelateerd aan overzichten.

en: The human-readable name of the view.
nl: De voor mensen leesbare naam van het overzicht.

en: The description of the view.
nl: De beschrijving van het overzicht.

en: The machine-readable name of the view.
nl: De machine-leesbare naam van het overzicht.

en: The title of current display of the view.
nl: De titel van de huidige weergave van het overzicht.

en: The URL of the view.
nl: De URL van het overzicht.

en: -Select-
nl: -Selecteer-

en: Text to place as "title" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
nl: Tekst die als 'titel' wordt gebruikt. De meeste browsers geven dit weer in een tekstballon wanneer de muis over de link beweegt.

en: Enable to hide this field if it is empty. Note that the field label or rewritten output may still be displayed. To hide labels, check the style or row style settings for empty fields. To hide rewritten content, check the "Hide rewriting if empty" checkbox.
nl: Inschakelen om dit veld te verbergen indien het leeg is. Merk op dat het veldlabel of de herschreven uitvoer nog steeds kan worden weergegeven. Om labels te verbergen, gebruikt u de stijl- of rijstijl-instellingen voor lege velden. Om herschreven inhoud te verbergen, selecteert u 'Niet herschrijven indien leeg'.

en: Apostrophe
nl: Apostrof

en: Enable views performance statistics/debug messages via the Devel module
nl: Views prestatie-statistieken en foutopsporing inschakelen met de Devel module

en: Check this to enable some Views query and performance statistics/debug messages <em>if Devel is installed</em>.
nl: Selecteer dit om de Views prestatie-statistieken en foutopsporing in te schakelen <em>indien de Devel-module is ingeschakeld</em>.

en: Devel message(dpm)
nl: Devel-bericht (dpm)

en: Devel logging (tmp://drupal_debug.txt)
nl: Devel-logging (tmp://drupal_debug.txt)

en: Page region to output performance statistics/debug messages
nl: Paginagebied voor uitvoer van prestatie-statistieken en foutopsporingsberichten.

en: Date in the form of CCYYMMDD.
nl: Datum in de notatie CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
nl: Datum in de notatie YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
nl: Datum in de notatie YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
nl: Datum genoteerd als MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
nl: Datum genoteerd als DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
nl: Datum genoteerd als WW (01 - 53).

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
nl: Als u meer velden dan de uid nodig heeft, voeg dan de relatie 'reactie : auteur' toe

en: Last comment uid
nl: Laatste reactie-uid

en: The User ID of the author of the last comment of a node.
nl: De gebruiker-ID van de auteur van de laatste reactie op een node.

en: The user authoring the content. If you need more fields than the uid add the content: author relationship
nl: De auteur van deze inhoud. Als u meer velden van de uid nodig heeft, voeg dan de 'Inhoud: auteur' relatie toe.

en: Unique access event ID.
nl: Unieke toegangsgebeurtenis-ID.

en: Link field to the node if there is no comment.
nl: Veld linkt naar de node als er geen reacties zijn.

en: Convert spaces in term names to hyphens
nl: Spaties in termnamen omzetten naar koppeltekens

en: This allows links to work with Views taxonomy term arguments.
nl: Dit maakt het mogelijk om links te laten werken met de Views' taxonomietermargumenten.

en: Enter PHP code that returns a value to use for this filter. Do not use &lt;?php ?&gt;. You must return only a single value for just this filter. Some variables are available: the view object will be "$view". The argument handler will be "$argument", for example you may change the title used for substitutions for this argument by setting "argument->validated_title"".
nl: Het invoeren van PHP-code die een waarde teruggeeft om te gebruiken voor dit filter. Gebruik geen &lt;?php ?&gt;. De code kan alleen een enkele waarde teruggeven. Enkele variabelen zijn beschikbaar: '$view' is het view-object, '$argument' is de argument-handler. Zo kunt u de titel die gebruikt word voor vervangingen aanpassen door het zetten van '$argument->validated_titel'.

en: Use rendered output to group rows
nl: Gerenderde uitvoer gebruiken om rijen te groeperen

en: If enabled the rendered output of the grouping field is used to group the rows.
nl: Indien ingeschakeld wordt het groepeerveld gebruikt om de rijen te groeperen.

en: Replace an existing view if one exists with the same name
nl: Een bestaand overzicht vervangen als een overzicht met dezelfde naam al bestaat

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
nl: HTML-code is toegestaan in dit veld. De volgende tokens worden ondersteund:

en: Provide a simple link to the user.
nl: Biedt de gebruiker een eenvoudige link.

en: Result summary
nl: Samenvatting van het resultaat

en: Shows result summary, for example the items per page.
nl: Een samenvatting van de resultaten tonen. Bijvoorbeeld het aantal items per pagina.

en: Use site default RSS settings
nl: Gebruik de standaard RSS-instellingen van de website

en: Display list value as human readable
nl: Een door mensen leesbare lijst met waarden laten zien

en: Displays the link in contextual links
nl: Geeft de link binnen de contextuele links weer

en: Grouping field Nr.@number
nl: Groepeerveld nr @number

en: Add a read-more link if output is trimmed.
nl: Een 'lees meer'-link toevoegen wanneer de tekst is ingekort.

en: If checked, a read-more link will be added at the end of the trimmed output
nl: Wanneer geselecteerd, zal een 'lees meer'-link worden toegevoegd aan het einde van de ingekorte tekst.

en: The text which will be displayed on the more link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" above.
nl: De tekst zal worden weergegeven in de 'lees meer'-link. U kunt gegevens van dit overzicht invoegen met de bovenstaande vervangingspatronen.

en: The path which is used for the more link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" above.
nl: Het pad dat zal worden gebruikt voor de 'lees meer'-link. U kunt gegevens van het overzicht invoegen met de bovenstaande vervangingspatronen.

en: Display field as machine name.
nl: Veld als systeemnaam weergeven.

en: Show the embed display in the ui.
nl: Ingebedde weergaven in de interface tonen.

en: Allow advanced user to use the embed view display. The plugin itself works if it's not visible in the ui
nl: Gevorderde gebruikers toestaan om de ingebedde weergaven te  gebruiken. De plugin zelf werkt als deze niet zichtbaar is in de interface.

en: All Views-generated queries will include the name of the views and display 'view-name:display-name' as a string  at the end of the SELECT clause. This makes identifying Views queries in database server logs simpler, but should only be used when troubleshooting.
nl: Alle door Views gegenereerd queries bevatten de naam van de view en tonen 'view-naam :display-name' aan het einde van de SELECT clausule. Dit maak het herkennen van de Views-query in de database server logs eenvoudiger, maar zou alleen gebruikt moeten worden bij probleemoplossing.

en: Provide a display which can be embedded using the views api.
nl: Biedt een weergave die met de Views-API kan worden ingesloten.

en: Display the user with standard user view.
nl: Toon de gebruiker met de standaardgebruikersweergave.

en: Only has the 'authenticated user' role
nl: Heeft alleen de rol 'geverifieerde gebruiker'

en: Has roles in addition to 'authenticated user'
nl: Heeft rollen naast de rol 'geverifieerde gebruiker'

en: Please insert the items per page (@items_per_page) from above.
nl: Voeg het aantal items per pagina (@items_per_page) van hierboven in.

en: Remove tags from rendered output
nl: Elementen verwijderen van gerenderde uitvoer

en: Fields to be included as contextual links.
nl: Velden die als contextuele links worden gebruikt.

en: Include destination
nl: Bestemming toevoegen

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the contextual action.
nl: Een parameter 'destination' aan de link toevoegen om de gebruiker naar het originele overzicht terug te laten keren na afronden van de de contextuele actie.

en: Contextual Links
nl: Contextuele links

en: Display fields in a contextual links menu.
nl: Geef velden in een contextuele links-menu weer.

en: @label (!name:language)
nl: @label (!name:taal)

en: @label:language
nl: @label:taal

en: Language - Appears in: @bundles.
nl: Taal - komt voor in: @bundles.

en: Used in views
nl: Gebruikt in overzichten

en: Views plugins
nl: Plug-ins voor overzichten

en: Overview of plugins used in all views.
nl: Overzicht van de plug-ins gebruikt in alle Overzichten.

en: Display "Access Denied"
nl: 'Geen toegang' weergeven

en: <p>The following tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
    If you would like to have the characters '[' and ']' please use the html entity codes '%5B' or  '%5D' or they will get replaced with empty space.</p>
nl: <p>De volgende tokens zijn beschikbaar. Merk op dat door de volgorde waarin velden worden verwerkt, u geen velden kunt gebruiken die ná dit veld komen. Als u een veld nodig heeft dat hier niet wordt genoemd, wijzig dan de volgorde van de velden.
    Als u de tekens '[' en ']' wilt gebruiken, gebruik dan de HTML-codes '%5B' of '%5D'. Anders zullen ze worden vervangen door een lege spatie.</p>

en: @date_format format
nl: @date_format-notatie

en: If "Custom", see the <a href="@url" target="_blank">PHP manual</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
nl: Indien 'Aangepast', zie de <a href="@url" target="_blank">PHP handleiding</a> voor datumnotatie.
    In plaats daarvan kunt u ook het aantal weer te geven tijdseenheden invoeren, waarbij 2 de standaard is.

en: Timezone to be used for date output.
nl: Te gebruiken tijdzone voor datumweergave.

en: - Default site/user timezone -
nl: - Standaardtijdzone van site/gebruiker -

en: Grouped filters allow a choice between predefined operator|value pairs.
nl: Met gegroepeerde filters kan gekozen worden tussen voorgedefineerde operator|waarde-paren.

en: Filter type to expose
nl: Zichtbaar te maken filtertype

en: Single filter
nl: Enkele filter

en: Grouped filters
nl: Gegroepeerde filters

en: Remember exposed selection only for the selected user role(s). If you select no roles, the exposed data will never be stored.
nl: De zichtbare selectie alleen voor de geselecteerde gebruikersrol(len) bewaren. Als u geen rollen selecteert, zal de waarde van het zichtbare filter nooit worden bewaard.

en: The value is required if title for this item is defined.
nl: De waarde is verplicht als voor dit item een titel is ingevuld.

en: The title is required if value for this item is defined.
nl: De titel is verplicht als voor dit item een waarde is ingevuld.

en: Select which kind of widget will be used to render the group of filters
nl: Selecteer welke soort widget gebruikt zal worden om een groep van filters weer te geven

en: grouped
nl: gegroepeerd

en: Choose fields to combine for filtering
nl: Velden kiezen om te combineren bij het filteren

en: This filter doesn't work for very special field handlers.
nl: Dit filter werkt niet voor heel speciale veldverwerkers.

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
nl: Voeg enkele velden toe om dit filter te kunnen gebruiken.

en: @entity types
nl: @entity-typen

en: Sort within each hierarchy level
nl: Binnen elk hiërachieniveau sorteren.

en: Enable this to sort the items within each level of the hierarchy by weight and title.  Warning: this may produce a slow query.
nl: Schakel dit in om items op ieder niveau van de hiërarchie op gewicht en titel  te sorteren. Waarschuwing: dit kan tot een langzame query leiden.

en: There is no lock on view %name to break.
nl: Er is geen vergrendeling op overzicht %name om te verbreken.

en: This display has one or more validation errors; please review it.
nl: Deze weergave heeft een of meer validatiefouten. Controleer dit alstublieft.

en: Bypass view validation
nl: Overzichtsvalidatie omzeilen

en: Bypass the validation of plugins and handlers when importing this view.
nl: Geen validatie uitvoeren van plugins en verwerkers bij het importeren van dit overzicht.

en: &lt;Any&gt;
nl: &lt;Elke&gt;

en: There are no enabled views.
nl: Er zijn geen ingeschakelde overzichten.

en: Display fields as RSS items.
nl: Velden als RSS-items weergeven.

en: Book root from current node
nl: Boektop van de huidige node

en: The language the comment is in.
nl: De taal van de reactie.

en: - No value -
nl: - Geen waarde -

en: Provide a simple link to the revision.
nl: Een eenvoudige link naar de revisie.

en: The ID of the entity that is related to the file.
nl: De ID van de entiteit die aan het bestand gerelateerd is.

en: The taxonomy vocabulary weight
nl: Het gewicht van de taxonomiewoordenlijst

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" by the parent pid.
nl: Het resultaat van 'Taxonomie: Term' filteren op de pid van de bovenliggende term.

en: The raw numeric user ID.
nl: De onbewerkte numerieke gebruikers-ID.

en: Unfiltered text
nl: Ongefilterde tekst

en: Add unrestricted, custom text or markup. This is similar to the custom text field.
nl: Aangepaste tekst of HTML toevoegen zonder beperkingen. Dit is vergelijkbaar met het aangepaste tekstveld.

en: Combine fields filter
nl: Veldenfilter combineren

en: Column used for click sorting
nl: Kolom gebruikt voor kliksortering

en: Use path alias instead of internal path.
nl: De pad-alias gebruiken in plaats van het interne pad.

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
nl: De tijdsduur in seconden dat onbewerkte queryresultaten gecached moeten worden.

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
nl: De tijdsduur in seconden dat de HTML-uitvoer gecached moet worden.

en: Custom time values must be numeric.
nl: Aangepaste tijdwaardes moeten numeriek zijn.

en: Hide contextual links
nl: Contextuele links verbergen

en: Change whether or not to display contextual links for this view.
nl: Instellen of contextuele links voor dit overzicht weergegeven worden.

en: Hide contextual links on this view.
nl: Contextuele links in dit overzicht verbergen.

en: This will add a more link to the bottom of this view, which will link to the page view. If you have more than one page view, the link will point to the display specified in 'Link display' section under advanced. You can override the url at the link display setting.
nl: Dit voegt een 'meer'-link toe aan de onderkant van dit overzicht, die linkt naar het pagina-overzicht. Wanneer u meerdere pagina-overzichten heeft, zal de link verwijzen naar de weergave die opgegeven is in het 'Weergavelink'-gedeelte onder geavanceerd. U kunt de URL oveschrijven bij de linkweergave-instellingen.

en: Display 'more' link only if there is more content
nl: De 'meer'-link alleen tonen als er meer content is

en: Leave this unchecked to display the 'more' link even if there are no more items to display.
nl: Laat dit onaangevinkt om de 'lees meer' ook weer te geven wanneer er niet meer items zijn om weer te geven.

en: View: !view: !display
nl: Overzicht: !view: !display

en: Exposed filters in block displays require "Use AJAX" to be set to work correctly.
nl: Zichtbare filters in blokweergaven vereisen dat 'AJAX gebruiken' aan staat om goed te functioneren.

en: Number of pager links visible
nl: Aantal zichtbare paginanummers

en: Specify the number of links to pages to display in the pager.
nl: Het aantal paginalinks voor de paginering opgeven.

en: A lists of labels for the controls in the pager
nl: Een lijst van labels voor de pagineringsknoppen

en: Text for "first"-link
nl: Tekst voor 'eerste'-link

en: Text for "previous"-link
nl: Tekst voor 'vorige'-link

en: Text for "next"-link
nl: Tekst voor 'volgende'-link

en: Text for "last"-link
nl: Tekst voor 'laatste'-link

en: Pure Distinct
nl: Zuiver 'distinct'

en: This will prevent views from adding the base column to the distinct field. If this is not selected and the base column is a primary key, then a non-pure distinct will not function properly because the primary key is always unique.
nl: Dit voorkomt dat Overzichten een basiskolom toevoegen aan het onderscheidende veld. Als dit niet geselecteerd is en de basiskolom is een primaire sleutel, dan zal een niet-zuivere 'distinct' selectie niet goed werken omdat de primaire sleutel altijd uniek is.

en: Query Tags
nl: Querytags

en: If set, these tags will be appended to the query and can be used to identify the query in a module. This can be helpful for altering queries.
nl: Indien ingevuld wordt de query voorafgegaan door deze tags en daarmee kan een query in een module worden geïdentificeerd. Dit kan handig zijn om query's te veranderen.

en: The query tags may only contain lower-case alphabetical characters and underscores.
nl: De querytags mogen uitsluitend kleine letters en onderstrepingstekens bevatten.

en: The field that is going to be used as the RSS item pubDate for each row. It needs to be in RFC 2822 format.
nl: Het veld dat zal worden gebruikt als het RSS-item pubDate voor iedere rij. Dient in RFC 2822 notatie te zijn ingesteld.

en: GUID settings
nl: GUID-instellingen

en: GUID field
nl: GUID-veld

en: The globally unique identifier of the RSS item.
nl: De globale unieke ID van het RSS-item.

en: The RSS item GUID is a permalink.
nl: Het RSS-item GUID is een permalink.

en: Add views row classes
nl: Views-rijklassen toevoegen

en: Add the default row classes like views-row-1 to the output. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
nl: Voeg de standaard rij-klassen, zoals views-row-1, aan de uitvoer toe. U kunt dit gebruiken om de hoeveelheid van de markup snel te verminderen. Een mogelijk gevolg hiervan is, dat de opmaak met CSS moeilijk te realiseren is.

en: Add striping (odd/even), first/last row classes
nl: Klassen toevoegen voor gestreepte (oneven/even), en eerste/laatste rijen.

en: Add css classes to the first and last line, as well as odd/even classes for striping.
nl: CSS-klassen toevoegen aan de eerste en laatste regel, evenals even en onevenklassen voor gestreepte rijen.

en: Force using fields
nl: Het gebruik van velden forceren

en: If neither the row nor the style plugin supports fields, this field allows to enable them, so you can for example use groupby.
nl: Wanneer zowel de rij- als stijl-plug-in geen velden ondersteunen, zorgt dit veld ervoor dat ze toch ingeschakeld zijn, zodat bijvoorbeeld groupby mogelijk is.

en: Provide text to display if this field contains an empty result. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" in the "Rewrite Results" section below.
nl: Geef de tekst op die wordt getoond als dit veld geen inhoud heeft. HTML is toegestaan. Gegevens uit het overzicht kunnen worden toegevoegd met behulp van de 'Vervangingspatronen' uit 'Resultaten herschrijven' hieronder.

en: The revision NID of the content revision.
nl: De rivisie-NID van de inhoudsrevisie.

en: Expose sort order
nl: Sorteervolgorde zichtbaar maken

en: Allow the user to choose the sort order. If sort order is not exposed, the sort criteria settings for each sort will determine its order.
nl: Gebruiker toestaan om de sorteervolgorde te kiezen. Als de sorteervolgorde niet zichtbaar is, bepalen de sorteercriteria van iedere sortering de volgorde.

en: Short description of table
nl: Korte beschrijving van de tabel

en: Include a caption for better accessibility of your table.
nl: Een bijschrift bijvoegen voor een betere toegankelijkheid van de tabel.

en: This value will be displayed as table-summary attribute in the html. Use this to give a summary of complex tables.
nl: Deze waarde wordt getoond als tabelsamenvattingsattribuut in de HTML. Gebruik dit om een samenvatting van complexe tabellen te geven.

en: Selector label
nl: Keuzelabel

en: The text that will appear as the the label of the selector element. If blank no label tag will be used.
nl: De tekst die verschijnt als label van het keuze-element. Indien leeg zal geen label gebruikt worden.

en: Use a custom %field_name
nl: Een aangepaste %field_name gebruiken

en: Tracker - User
nl: Tracker - gebruiker

en: Whether or not the node is published. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
nl: Of de node al dan niet gepubliceerd is. Gebruik een argument of filter op UID, anders ontstaan misleidende resultaten bij het gebruik van dit veld.

en: No path is set
nl: Geen pad opgegeven

en: Remove search score
nl: Zoekscore verwijderen

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">You can disable this message at the Views settings page.</a>
nl: Als de <a href="@modules">module Advanced Help</a> is ingeschakeld, zal Views meer en betere helpteksten tonen. <a href="@hide">Dit bericht kan worden uitgeschakeld op de instellingenpagina van Views.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">You can disable this message at the Views settings page.</a>
nl: Wanneer u de Advanced Help-module installeert via !href, dan biedt Overzichten meer en betere helpinformatie. <a href="@hide">Dit bericht kan worden uitgeschakeld op de instellingenpagina van Overzichten.</a>

en: Custom output for TRUE
nl: Aangepaste uitvoer voor TRUE

en: Custom output for FALSE
nl: Aangepaste uitvoer voor FALSE

en: Set this field to display inline
nl: Dit veld aanzetten voor inline-weergave

en: Hide menu tab
nl: Menutabblad verbergen

en: Only display menu item entry in contextual links. Menu tab should not be displayed.
nl: Alleen menu item-link in contextuele links tonen. Menutab zal niet worden weergegeven.

en: Link to user
nl: Link naar gebruiker

en: E-mail of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
nl: E-mail van de gebruiker die de reactie heeft geplaatst. Is leeg als de schrijver een geregistreerde gebruiker is.

en: Approved status
nl: Goedgekeurde status

en: Approved comment status
nl: Goedgekeurde reactiestatus

en: Link to comment
nl: Link naar de reactie

en: Link to edit comment
nl: Link voor het aanpassen van de reactie

en: Link to delete comment
nl: Link voor het verwijderen van de reactie

en: Link to approve comment
nl: Link om de reactie goed te keuren

en: Link to reply-to comment
nl: Link om te antwoorden op de reactie

en: Detect if tar is part of the extension
nl: Controleer of 'tar' onderdeel is van de extensie

en: See if the previous extension is '.tar' and if so, add that, so we see 'tar.gz' or 'tar.bz2' instead of just 'gz'.
nl: Kijk of de voorgaande extensie '.tar' is, en voeg die in dat geval toe zodat 'tar.gz' of 'tar.bz2' wordt getoond in plaat van slechts 'gz'.

en: Published status or admin user
nl: Publicatiestatus of beheerder

en: Promoted to front page status
nl: Status aangeraden op de voorpagina

en: Link to edit content
nl: Inhoud aanpassen-link

en: Link to delete content
nl: Inhoud verwijderen-link

en: Link to revision
nl: Revisie-link

en: Link to revert revision
nl: Revisie terugzetten-link

en: Link to delete revision
nl: Revisie verwijderen-link

en: Link to edit user
nl: Link naar gebruiker bewerken

en: Link to cancel user
nl: Link naar gebruiker opheffen

en: Fields to be included as links.
nl: Velden die als link worden opgenomen.

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the link action.
nl: Voeg een 'destination' parameter toe aan de link om de gebruiker, nadat de linkactie is voltooid, terug te laten keren naar de oorspronkelijke weergave.

en: Left field
nl: Linker veld

en: Right field
nl: Rechter veld

en: Fields comparison
nl: Veldvergelijking

en: Compare database fields against eachother.
nl: Vergelijk database-velden met elkaar.

en: Use fields comparison to filter the result of the view.
nl: Gebruik veldvergelijking om resultaten in het overzicht te filteren.

en: Adding functionality to administrative pages
nl: Functionaliteit aan beheerpagina's toevoegen

en: The Views module adds functionality to some core administration pages. For example, <em>admin/content</em> uses Views to filter and sort content. With Views uninstalled, <em>admin/content</em> is more limited.
nl: De module Views breidt de functionaliteit van een aantal core-beheerpagina's uit. Bijvoorbeeld: Views wordt door <em>admin/content</em> gebruikt voor het filteren en sorteren van content. Als Views niet geïnstalleerd is, is de functionaliteit van <em>admin/content</em> beperkter.

en: Expanding Views functionality
nl: Views-functionaliteit uitbreiden

en: Time ago (with "ago" appended) for today's date, but not for other dates
nl: Verstreken tijd voor de datum van vandaag (met 'geleden' achtergevoegd), maar niet voor andere data.

en: Second date format
nl: Tweede datumnotatie

en: The date format which will be used for rendering dates other than today.
nl: De datumnotatie die gebruikt wordt voor het tonen voor data anders dan vandaag.

en: Custom date format of second date
nl: Aangepaste datumnotatie voor de tweede datum

en: If "Custom" is selected in "Second date format", see the <a href="@url" target="_blank">PHP manual</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
nl: Indien "Aangepast" is geselecteerd bij "Tweede datumformaat", gebruik dan een datumformaat zoals beschreven in het <a href="@url" target="_blank">PHP-handboek</a>. Zo niet, geef dan het aantal te tonen tijdseenheden op. Standaard is dit 2.

en: Operator label
nl: Operator-label

en: This will appear before your operator select field.
nl: Dit wordt getoond voor het operator-selectieveld.

en: Displays messages in the area.
nl: Toon meldingen in het gebied.

en: Improving table accessibility
nl: De toegankelijkheid van tabellen verbeteren

en: Reverse the counter.
nl: Teller omkeren.

en: Per default the table is hidden for an empty view. With this option it is possible to show an empty table with the text in it.
nl: Standaard is de tabel niet zichtbaar als er geen resultaten zijn. Met deze optie is het mogelijk een lege tabel te tonen met deze tekst erin.

en: Creating and managing views
nl: Overzichten aanmaken en beheren

en: Enabling and disabling views
nl: Overzichten in- en uitschakelen

en: Exporting and importing views
nl: Overzichten exporteren en importeren

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
nl: Maak een selectie of kies "Alle".

en: Changed year + month
nl: Jaar + maand is aangepast

en: Changed year
nl: Jaar is veranderd

en: Changed month
nl: Maand is veranderd

en: Changed day
nl: Dag wijziging

en: Changed week
nl: Weekwijziging

en: If no view names are specified, you will be presented with a list of overridden views to choose from.
nl: Indien geen overzichtsnamen opgegeven zijn, zal u een lijst krijgen van te overschrijven overzichten waaruit u kan kiezen.

en: To revert all views, do not specify any view names, and choose the option "All" from the options presented.
nl: Om alle overzichten terug te zetten, selecteer geen overzichtsnamen maar kies de optie 'Alle'.

en: Show a list of available views with information about them.
nl: Toont een lijst van mogelijke overzichten met informatie erover.

en: Enable the specified views. Follow the command with a space delimited list of view names
nl: Inschakelen van de opgegeven overzichten. Plaats achter het commando een lijst van overzichtsnamen gescheiden voor spaties.

en: There are no overridden views in the system.
nl: Er zijn geen overschreven overzichten in het systeem.

en: '@viewname' view is not present in the system.
nl: Overzicht '@viewname'  is niet aanwezig in het systeem.

en: The view specified '@viewname' is not overridden.
nl: Overzicht '@viewname' is niet overschreven.

en: The view specified '@viewname' is not provided in code, and thus cannot be reverted.
nl: Overzicht '@viewname' is niet voorzien in code en kan dus niet teruggezet worden.

en: Revert all overridden views
nl: Zet alle overschreven overzichten terug.

en: No views were reverted.
nl: Er werden geen overzichten teruggezet.

en: Reverted a total of @count views.
nl: Er werden @count overzichten teruggezet.

en: Reverted the view '@viewname'
nl: Overzicht '@viewname' werd teruggezet.

en: The view '@viewname' is not overridden.
nl: Het overzicht '@viewname' is niet overschreven.

en: A total of @total views were found in this Drupal installation:
nl: Een totaal van @total overzichten zijn teruggevonden in deze Drupal installatie:

en:   @indb views reside only in the database
nl:   @indb overzichten bevinden zich enkel in de database

en:   @over views are overridden
nl:   @over overzichten zijn overschreven

en:   @incode views are in their default state
nl:   @incode overzichten bevinden zich in hun oorspronkelijke staat

en:   @dis views are disabled
nl:   @dis overzichten zijn uitgeschakeld

en: A total of @total views were analyzed and @messages problems were found.
nl: Een totaal van @total overzichten werd geanalyseerd en er werden @messages problemen gevonden.

en: Please specify a space delimited list of view names to enable
nl: Geef een lijst van met spatie gescheiden overzichtsnamen om in te schakelen

en: The view '!name' has been !processed
nl: Het overzicht '!name' is !processed

en: The view '!name' is already !processed
nl: Het overzicht '!name' is al !processed

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing a link action.
nl: Geef een 'destination'-parameter op in de link om de gebruiker zo naar het originele overzicht terug te laten keren na het afronden van een link-actie.

en: Specific language
nl: Specifieke taal

en: Version Count
nl: Versieteller

en: Combine multiple fields together and search by them.
nl: Meerdere velden combineren en hier op zoeken.

en: Offset must be a number greater than or equal to 0.
nl: Startpunt moet een getal groter of gelijk aan nul zijn.

en: not regex
nl: geen reguliere expressie

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (JavaScript)
nl: Drupal-style 'sticky' tabelkoppen inschakelen (JavaScript)
