Views (for Drupal 7) (7.x-3.24-rc1) - en to ht translation catalogue (43 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Enabled
ht: Aktif

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Picture
ht: Foto

en: User
ht: Itilizatè

en: Files
ht: Fichye

en: All
ht: Tout

en: Page title
ht: Tit paj

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Footer
ht: Pye paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Filter
ht: Filtre

en: Vocabulary
ht: Vokabilè

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Apply
ht: Aplike

en: Used in
ht: Itilise nan

en: User account
ht: Kont itilizatè

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Permanent
ht: Pèmanan

en: Temporary
ht: Pasajè

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Full content
ht: Kontni konplè

en: Changed date
ht: Chanje dat

en: Asc
ht: Mont
