Views (for Drupal 7) (7.x-3.24-rc1) - en to mg translation catalogue (44 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: approve
mg: ekeo

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Replies
mg: Valiny

en: Closed
mg: Mihidy

en: List
mg: Lisitra

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Comments
mg: Heviteny

en: More
mg: Tohiny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: Teaser
mg: Famintinana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Filter
mg: Sivana

en: Recent comments
mg: Heviteny farany

en: Source
mg: Loharano

en: Enter the terms you wish to search for.
mg: Ampidiro ireo teny tianao karohana.

en: Language neutral
mg: Tsy iharana dikan-teny

en: Taxonomy vocabulary
mg: Vokabolarin'ny Taksonomia

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa

en: Full content
mg: Anatiny feno
