Views (for Drupal 7) (all releases) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: Title
af: Titel

en: enabled
af: geaktiveer

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: More
af: Meer

en: Tag
af: Etiket

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Overridden
af: Oorheers

en: Normal
af: Normaal

en: Administer views
af: Administreer views

en: Apply
af: Pas toe

en: Broken handler @table.@field
af: Gebreekte hanteerder @table.@field

en: Bypass access control when accessing views.
af: Omseil toegangsbeheer wanneer views bereik word.
