Views (for Drupal 7) (all releases) - en to eo translation catalogue (75 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: more
eo: pli

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: More
eo: Pli

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Required
eo: Bezonata

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: Text
eo: Teksto

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Year
eo: Jaro

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Selected
eo: Elektita

en: Custom
eo: Propra

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Show
eo: Montru

en: Display name
eo: vidigata nomo

en: Hour
eo: Horo

en: Minute
eo: Minuto

en: Second
eo: Sekundo

en: Output format
eo: Strukturo de eligo

en: Apply
eo: Apliku

en: Precision
eo: Precizo

en: Rearrange
eo: Rearanĝu

en: Pager
eo: Tabulpaĝilo

en: More link text
eo: Teksto de ligilo "pli"

en: and
eo: kaj

en: No fields available.
eo: Neniuj kampoj disponeblaj.

en: Displays
eo: Vidigiloj

en: View name
eo: Nomo de vido

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Add new view
eo: Aldonu novan vidigon

en: Show "Page not found"
eo: Montru "Paĝo ne trovita"

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
eo: Modifu la vidigilo(j)n de vido aŭ aldonu novajn vidigilojn.

en: Add !display
eo: Aldonu !display-on

en: @display_title details
eo: Detaloj de "@display_title"

en: Custom output for TRUE
eo: Tajlorita eligo por "VERA"

en: Custom output for FALSE
eo: Tajlorita eligo por "MALVERA"
