Views (for Drupal 7) (all releases) - en to eu translation catalogue (126 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: enabled
eu: gaituta

en: Status
eu: Egoera

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: More
eu: Gehiago

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Tag
eu: Etiketa

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add new
eu: Gehitu berria

en: Views
eu: Bistak

en: View
eu: Bista

en: Format
eu: Formatua

en: Display
eu: Bistaratu

en: Text
eu: Testua

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Options
eu: Aukerak

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Exclude
eu: Baztertu

en: Date format
eu: Data formatua

en: CSS class
eu: CSS klasea

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Widget type
eu: Widget mota

en: Contains
eu: Edukia

en: Does not contain
eu: Ez dauka

en: Is less than
eu: Hau baino txikiagoa

en: Is less than or equal to
eu: Hau baino txikiagoa edo berdina

en: Is equal to
eu: Honen berdina

en: Is greater than or equal to
eu: Hau baino haundiago edo berdina

en: Is greater than
eu: Hau baino haundiagoa da

en: Is not equal to
eu: Honen ezberdina

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Normal
eu: Arrunta

en: %time ago
eu: duela %time

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Basic
eu: Basikoa

en: Select all
eu: Aukeratu guztia

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Edit view
eu: Bista editatu

en: Administer views
eu: Bistak kudeatu

en: Existing Views
eu: Dauden bistak

en: Default Views
eu: Lehenetsi bistak

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Exposed Filters
eu: Erakusten diren iragazkiak

en: Views UI
eu: Bistak UI

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Granularity
eu: Granularitatea

en: or
eu: edo

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: Apply
eu: Ezarri

en: Select
eu: Aukeratu

en: @min and @max
eu: @min eta @max

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: Decimal
eu: Hamartarra

en: Title text
eu: Izenburuaren testua

en: <Any>
eu: <Edozein>

en: empty
eu: hutsik

en: More link text
eu: Esteka gehiagorik testu

en: contains
eu: dauka

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Ordered list
eu: Zerrenda ordenatua

en: Unordered list
eu: Zerrenda ez ordenatua

en: About
eu: (r)i buruz

en: and
eu: eta

en: Validator
eu: Balidatzaile

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: Custom date format
eu: Egokitutako data formatua

en: Comma
eu: Koma

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Is empty (NULL)
eu: Hutsik dago (NULL)

en: not empty
eu: ez hutsik

en: Broken handler @table.@field
eu: Kontroladore apurtuta @table.@field

en: Skipping broken view @view
eu: Bista apurtuta @view sahiestu

en: Changes cannot be made to a locked view.
eu: Blokeatuta dagoen bistan aldaketarik ezin da egin

en: Current date
eu: Oraingo data

en: Display as link
eu: Esteka bezala erakutsi

en: Remember
eu: Gogoratu

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: exposed
eu: agerian jarri

en: Value type
eu: Balio mota

en: Invalid date format.
eu: Baliogabeko data formatua.

en: not
eu: ez

en: between
eu: artean

en: And
eu: Eta

en: has word
eu: hitza du

en: begins
eu: hasten da

en: @argument title
eu: @argument izenburua

en: Hide if empty
eu: Ezkutatu hutsik badago

en: Is not empty (NOT NULL)
eu: Ez dago hutsik (NOT NULL)

en: - Use default -
eu: - Lehenetsia erabili -

en: Add new view
eu: Bista berria sortu

en: Add view from template
eu: Fitxa eredutik bista gehitu

en: Show "Page not found"
eu: "Orrialde ez da antzeman" ikusi

en: Create a label
eu: Etiketa sortu

en: Create a CSS class
eu: CSS klasea sortu

en: Expose filter
eu: Iragazkia erakutsi

en: Hide filter
eu: Iragazkia ezkutatu

en: Customize label HTML
eu: HTML etiketa egokitu

en: -Select-
eu: -Aukeratu-

en: Used in views
eu: Bistetan erabilia
