Views (for Drupal 7) (all releases) - en to hr translation catalogue (108 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: enabled
hr: omogućeno

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: more
hr: više

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: More
hr: Više

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Tag
hr: Oznaka

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Required
hr: Nužno

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Default
hr: Zadano

en: Add new
hr: Dodaj novi

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Format
hr: Oblik

en: Path
hr: Putanja

en: Display
hr: Prikaz

en: Text
hr: Tekst

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Options
hr: Opcije

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Exclude
hr: Isključi

en: Year
hr: Godina

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Fields
hr: Polja

en: Widget type
hr: Vrsta cinculatora

en: Contains
hr: Sadrži

en: Is less than or equal to
hr: je manje ili jednako

en: Is equal to
hr: je jednako

en: Is greater than or equal to
hr: je više ili jednako

en: Is greater than
hr: je više

en: Is not equal to
hr: nije jednako

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Normal
hr: Normalno

en: %time ago
hr: prije %time

en: Advanced
hr: Napredno

en: Sort order
hr: Redoslijed

en: Month
hr: Mjesec

en: Day
hr: Dan

en: Basic
hr: Osnovno

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Edit view
hr: Uredi pogled

en: Administer views
hr: Administriraj poglede

en: Existing Views
hr: Postojeći pogledi

en: Default Views
hr: Zadani View-ovi

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Exposed Filters
hr: Izloženi filteri

en: Uncategorized
hr: Nekatekorizirano

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Show
hr: Prikaži

en: in
hr: u

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Hour
hr: Sat

en: or
hr: ili

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: Apply
hr: Primjeni

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: Decimal
hr: Decimalni

en: Precision
hr: Preciznost

en: Space
hr: Razmak

en: <Any>
hr: <Bilo koji>

en: Rearrange
hr: Prerasporedi

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: and
hr: i

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Decimal point
hr: Decimalna točka

en: Comma
hr: Zarez

en: Uses
hr: Uporaba

en: Ajax callback for view loading.
hr: Ajax povratni poziv za punjenje pogleda.

en: Changes cannot be made to a locked view.
hr: Zaključani pogled se ne može mijenjati.

en: Create customized lists and queries from your database.
hr: Stvara proizvoljne liste i upite iz vaše baze podataka.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
hr: Administrativno sučelje pogleda. Bez ovoga modula ne možete upravljati pogledima.

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
hr: Nadnevak u bilo kojem obliku čitljivom strojevima. CCYY-MM-DD HH:MM:SS je preporučeno.

en: In code
hr: U kôdu

en: %name must be a positive integer.
hr: %name mora biti pozitivni cijeli broj.

en: Bypass access control when accessing views.
hr: Zaobiđi pristupna pravila prilikom pristupanja pogledima.

en: Bypass views access control
hr: Zaobiđi pristupna pravila pogleda

en: Tokens related to views.
hr: Žetoni vezani uz poglede

en: The description of the view.
hr: Opis pogleda

en: The machine-readable name of the view.
hr: Stroju čitljiv naziv pogleda

en: The title of current display of the view.
hr: Naziv trenutnog prikaza pogleda.
