Views (for Drupal 7) (all releases) - en to my translation catalogue (57 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: more
my: ပို၍

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: More
my: ပို၍

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Add new
my: အသစ်ထည့်သွင်းရန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Format
my: ပုံစံ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: Year
my: နှစ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: %time ago
my: လွန်ခဲ့သည့် %time က

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: Show
my: ပြပါ

en: Hour
my: နာရီ

en: Minute
my: မိနစ်

en: Second
my: ဒုတိယ

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ

en: About
my: အကြောင်း

en: Custom date format
my: စိတ်ကြိုက် နေ့စွဲ ပုံစံ

en: Current date
my: လက်ရှိ နေ့စွဲ

en: Show "Page not found"
my: "စာမျက်နှာ မတွေရှိကြောင်း" ပြသရန်

en: Display a summary
my: အတိုချုန်းရှင်းလင်းချက်ကို ဖော်ပြရန်

en: Provide description
my: ရှင်းလင်းချက်အား ရေးသားရန်/ဖော်ပြရန်

en: Save & exit
my: သိမ်းဆည်းကာ ထွက်ခွာရန်

en: Continue & edit
my: ဆက်လက်၍ လုပ်ဆောင်ပြီး ပြုပြင်ရန်
