Views (for Drupal 7) (all releases) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: More
sq: Akoma

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: About
sq: Informacione
