Views (for Drupal 7) (7.x-3.25) - en to ku translation catalogue (189 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: enabled
ku: چالاکە

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: approve
ku: پەسەندکردن

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Replies
ku: وەڵامەکان

en: Last Post
ku: دوا بڵاوکراوە

en: Closed
ku: داخراوە

en: List
ku: لیستە

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: footer
ku: بەرپێ

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: More
ku: زیاتر

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Block title
ku: ناونیشانی بلۆک

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Version
ku: وەشان

en: view
ku: پیشاندان

en: File
ku: پەڕگە

en: Tag
ku: تاگ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Required
ku: پێویستە

en: Parent
ku: باوان

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Import
ku: هاوردن

en: Book
ku: پەڕتووک

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Field
ku: خانە

en: header
ku: سەرینە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Open
ku: کراوە

en: Core
ku: ناوکە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Format
ku: فۆرمات

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Text
ku: دەق

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: Picture
ku: وێنە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Error
ku: هەڵە

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Year
ku: ساڵ

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Taxonomy terms
ku: واژەکانی پۆلێن

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Selected
ku: هەڵبژێرراوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Signature
ku: مۆر

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Location
ku: شوێن

en: File ID
ku: ID ی پەڕگە

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Vocabulary ID
ku: ID ی وشەگەل

en: Term ID
ku: ID ی واژە

en: Last login
ku: دوا چوونەژوورەوە

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Count
ku: ژمارە

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: Last update
ku: دواترین نوێبوونەوە

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Caching
ku: حەشارکردن

en: Month
ku: مانگ

en: System
ku: سیسته‌م

en: node
ku: گرێ

en: Recent posts
ku: بڵاوکراوە نوێیەکان

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Table
ku: خشتە

en: Other
ku: هیتر

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Role
ku: ڕۆل

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Recent comments
ku: بۆچوونە تازەکان

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Term description
ku: دەربارەی واژە

en: Operation
ku: کردار

en: reply
ku: وه‌ڵام بدەوە

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Full text
ku: دەقی پڕاوپڕ

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Parent term
ku: واژەی باوان

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Unformatted
ku: فۆرمات نەکراو

en: New comments
ku: بۆچوونە نوێکان

en: relationships
ku: پەیوندییەکان

en: Translations
ku: وەرگێڕانەکان

en: Enter the terms you wish to search for.
ku: تکایا ئەو وشانە پڕبکەوە کە بە دوایاندا دەگەڕێیت.

en: Information
ku: زانیاری

en: Add another item
ku: زیادکردنی بڕگەیەکی تر

en: Used in
ku: بەکارهاتووە لە

en: Decimal
ku: ژمارەی دەیانە

en: Minimum
ku: کەمترین

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: @user's picture
ku: @user's وێنەی

en: Space
ku: بۆشایی

en: Language neutral
ku: زمانی بێلایەن

en: Aggregator
ku: کۆکەرەوە

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: Taxonomy vocabulary
ku: وشەگەلی پۆلێن

en: Default order
ku: ڕێکخستنی بنەڕەتی

en: Or
ku: یان

en: About
ku: دەربارە

en: sort by @s
ku: ڕێکخراو به‌ @s

en: and
ku: له‌گه‌ڵ

en: field
ku: خانە

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: Comma
ku: کۆما

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Front page feed
ku: ڕاگەیەنەری لاپەڕەی سەرەتا

en: No role
ku: هیچ ڕۆڵێک نییە

en: No fields available.
ku: هیچ خانەیەک نییە.

en: Add comment link
ku: بەستەری بۆچوون زیاد بکە

en: The title of the comment.
ku: ناونیشانی بۆچوون.

en: Comment count
ku: ژمارەی بۆچوونەکان

en: Comment status
ku: باری بۆچوون

en: Poll
ku: ڕاپرسی

en: Total views
ku: سەرجەمی بینین

en: Views today
ku: بینینەکانی ئەمڕۆ

en: Hostname of user that visited the page.
ku: ناوی خانەخوێی ئەو بەکارهێنەرەی سەردانی پەڕەی کردووە،

en: Roles that a user belongs to.
ku: ئەو ڕۆڵانەی کە بەکارهێنەر هەیەتی.

en: Null
ku: هیچ

en: contact
ku: پەیوەندی

en: Content translation
ku: وەگێڕانی ناوەڕۆک

en: Monthly archive
ku: ئەرشیڤی مانگانە

en: Cancel account
ku: هەڵوەشاندنەوەی هەژمار

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
