Views (for Drupal 7) (7.x-3.27) - en to ast translation catalogue (142 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: approve
ast: aprobar

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Replies
ast: Rempuestes

en: Closed
ast: Zarráu

en: List
ast: Llista

en: disabled
ast: desactiváu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: footer
ast: pie

en: Comments
ast: Comentarios

en: More
ast: Más

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Block title
ast: Títulu del bloque

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Version
ast: Versión

en: view
ast: vista

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Center
ast: Centru

en: Hierarchy
ast: Xerarquía

en: Required
ast: Requeríu

en: Parent
ast: Padre

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Import
ast: Importar

en: Book
ast: Llibru

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Field
ast: Campu

en: header
ast: cabecera

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Open
ast: Abrir

en: Core
ast: Motor

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Format
ast: Formatu

en: Path
ast: Camín

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Display
ast: Pantalla

en: Menu
ast: Menú

en: Text
ast: Testu

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Attachment
ast: Axuntu

en: Picture
ast: Imaxe

en: User
ast: Usuariu

en: Continue
ast: Siguir

en: Files
ast: Ficheros

en: Error
ast: Fallu

en: Options
ast: Opciones

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Taxonomy terms
ast: Taxonomía de los términos

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Selected
ast: Esbilláu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Comment
ast: Comentariu

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Signature
ast: Robla

en: Filter
ast: Filtru

en: Location
ast: Llugar

en: Log message
ast: Rexistru del mensaxe

en: File ID
ast: ID del ficheru

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Vocabulary ID
ast: ID del vocabulariu

en: Term ID
ast: ID del términu

en: Term name
ast: Nome del términu

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: Last login
ast: Sesión última

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Widget type
ast: Triba de widget

en: Count
ast: Cuenta

en: Last update
ast: Cambéu últimu

en: Maximum
ast: Máximu

en: Caching
ast: Caché

en: System
ast: Sistema

en: node
ast: noyu

en: Recent posts
ast: Unvios recientes

en: Table
ast: Tabla

en: Other
ast: Otru

en: Basic
ast: Básicu

en: Role
ast: Rol

en: Users
ast: Usuarios

en: Referrer
ast: Esin referencies

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Filters
ast: Filtros

en: Optional
ast: Opcional

en: Recent comments
ast: Comentarios recientes

en: Profile
ast: Perfil

en: Operation
ast: Operación

en: reply
ast: retrucar

en: Tracker
ast: Rastrexador

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Show
ast: Amosar

en: Full text
ast: Testu completu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Blocked
ast: Torgáu

en: Parent term
ast: Términu padre

en: revert
ast: desfacer

en: Not published
ast: Ensin espublizar

en: Unformatted
ast: Ensin formatu
