Views (for Drupal 7) (7.x-3.27) - en to ga translation catalogue (29 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Category
ga: Ábhar

en: Book
ga: Leabhar

en: View
ga: Féach ar

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Year
ga: Bliain

en: %time ago
ga: %time ó shin

en: Month
ga: Mí

en: Day
ga: Lá

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

en: or
ga: nó

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: and
ga: agus

en: - Any -
ga: - Iad uile -

en: Cancel account
ga: Cealaigh an cuntas

en: Input required
ga: Ionchur riachtanach
