Views (for Drupal 7) (7.x-3.28) - en to bg translation catalogue (191 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: enabled
bg: включено

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: approve
bg: одобри

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Replies
bg: Отговори

en: Closed
bg: Закрито

en: List
bg: Списък

en: disabled
bg: деактивиран

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: footer
bg: подложка

en: Comments
bg: Коментари

en: More
bg: още...

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Block title
bg: Заглавие на блока

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Version
bg: Версия

en: view
bg: преглед

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Center
bg: Център

en: Hierarchy
bg: Йерархия

en: Required
bg: Задължително

en: Parent
bg: Родител

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Book
bg: Книга

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Node ID
bg: Номер

en: Field
bg: Поле

en: header
bg: заглавка

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Open
bg: Отвори

en: Core
bg: Ядро

en: Views
bg: Изгледи

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Format
bg: Формат

en: Path
bg: Път

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Display
bg: Дисплей

en: Menu
bg: Меню

en: Teaser
bg: Резюме

en: Text
bg: Текст

en: Timestamp
bg: Време

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Picture
bg: Изображение

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: User
bg: Потребител

en: Continue
bg: Продължи

en: Error
bg: Грешка

en: Options
bg: Параметри

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Year
bg: Година

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Block
bg: Блокирай

en: Override title
bg: Презаписване на заглавие

en: Page
bg: Страница

en: Taxonomy terms
bg: Термин на таксономията

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Selected
bg: Избрано

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Roles
bg: Роли

en: Comment
bg: Коментар

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Published
bg: Публикувано

en: Signature
bg: Подпис

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Log message
bg: Съобщение от регистъра

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Term ID
bg: Термин ID

en: Term name
bg: Термин

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Average
bg: Рейтинг

en: Count
bg: Брой

en: Watchdog
bg: Цербер

en: Last update
bg: Последна промяна

en: %time ago
bg: преди %time

en: Caching
bg: Кеширане

en: Month
bg: Месец

en: System
bg: Система

en: node
bg: възел

en: Recent posts
bg: Последни публикации

en: Day
bg: Ден

en: Table
bg: Таблица

en: Other
bg: Други

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Referrer
bg: URL референт

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Filters
bg: Филтри

en: Optional
bg: По желание

en: Recent comments
bg: Последни коментари

en: Profile
bg: Профил

en: Term description
bg: Описание на термина

en: Operation
bg: Действие

en: reply
bg: отговор

en: Tracker
bg: Тракер

en: comments
bg: коментари

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: Hidden
bg: Скрит

en: Approved
bg: Потвърдени

en: Show
bg: Покажи

en: Messages
bg: Съобщения

en: Full text
bg: Пълен текст

en: Source
bg: Източник

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Right
bg: Дясно

en: Seconds
bg: Секунди

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Parent term
bg: По-общ термин

en: revert
bg: връщане

en: Not published
bg: Непубликувано

en: Unformatted
bg: Неформатиран

en: Relationships
bg: Приятели

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери

en: Enter the terms you wish to search for.
bg: Въведете думите, които желаете да търсите.

en: Permission
bg: Разрешение

en: @user's picture
bg: снимка на @user

en: Language neutral
bg: Езиково неутрален

en: Rearrange
bg: Пренареждане

en: All types
bg: Всички видове

en: Aggregator
bg: Агрегатор

en: Taxonomy vocabulary
bg: Речник от таксономията

en: contains
bg: съдържание

en: Default order
bg: Ред по подразбиране

en: sort by @s
bg: сортирай по @s

en: and
bg: и

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Localization
bg: Локализация

en: No fields available.
bg: Няма налични полета

en: Custom URL
bg: Други

en: The title of the comment.
bg: Заглавие на коментара.

en: Poll
bg: Гласуване

en: Browser session ID of user that visited page.
bg: ID на сесията за потребителя, който е посетил тази страница.

en: Title of page visited.
bg: Заглавия на посетените страници.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
bg: Вътрешен път до посетената страница (отнасящ се до коренната директория на Drupal)

en: Referrer URI.
bg: URI на рефърър

en: Hostname of user that visited the page.
bg: Името на хоста на потребителя посетил тази страница.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
bg: Време в милисекунди изминало за зареждането на страницата.

en: Timestamp of when the page was visited.
bg: Времеви маркер, кога е посетена страницата.

en: contact
bg: контакт

en: Popular content
bg: Популярно съдържание

en: Content translation
bg: Превод на съдържанието

en: Full content
bg: Пълно съдържание

en: Changed date
bg: Дата на промяна
