Views (for Drupal 7) (7.x-3.28) - en to si translation catalogue (63 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: approve
si: අනුමත කරන්න

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Replies
si: ප්‍රතිපිලිතුරු

en: Last Post
si: අවසාන පලකිරීම

en: Closed
si: වසාඇත

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Last comment
si: අවසාන විධානය

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: more
si: තවත්

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: More
si: තව

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: Picture
si: පින්තූරය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Signature
si: අත්සන

en: Average
si: සාමාන්‍ය ගණන

en: Count
si: එකතුව

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: Basic
si: මූලික

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Hour
si: පැය

en: Minute
si: මිනිත්තු

en: Second
si: තත්පර

en: Minimum
si: අවමය

en: Items to display
si: ප්‍රදර්ශනය කල යුතු ඒකක

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය

en: User account
si: ඔබගේ ගිණුම

en: Sum
si: මුළු ගණන

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක

en: Number of pages
si: පිටු ගණන

en: All items
si: සියලුම ඒකක
