Views (for Drupal 7) (7.x-3.29) - en to mk translation catalogue (43 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Replies
mk: Одговори

en: List
mk: Листа

en: Remove
mk: Одстрани

en: Comments
mk: Коментари

en: Content types
mk: Типови содржина

en: Search
mk: Барање

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Required
mk: Побарано

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: Add
mk: Додај

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: Location
mk: Локација

en: node
mk: јазол

en: Recent posts
mk: Скорешни објавувања

en: Users
mk: Корисници

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: Recent comments
mk: Скорешни коментари

en: in
mk: во

en: Relationships
mk: Релации

en: Relationship
mk: Релација

en: empty
mk: празно

en: Add @type
mk: Додај @type

en: User account
mk: Корисничка сметка

en: Localization
mk: Локализација

en: Post date
mk: Датум на објава

en: contact
mk: контакт

en: - All -
mk: - Сите -

en: <No value>
mk: <Нема вредност>

[ctx: Sort order]
en: Default sort
mk: Основно сортирање

[ctx: Sort order]
en: Date
mk: По датум

[ctx: Sort order]
en: Numerical
mk: Нумеричко

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
mk: Текстуално

en: Add !display
mk: Додај !display

en: @display_title details
mk: @display_title детаљи
