Views (7.x-3.4) - en to rw translation catalogue (8 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Prefix
rw: Imbanziriza

en: Suffix
rw: Umugereka

en: Group
rw: Itsinda

en: List
rw: Urutonde

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Center
rw: Hagati
