Views (for Drupal 7) (7.x-3.8) - en to br translation catalogue (28 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel

en: Menu
br: Lañser

en: Text
br: Testenn

en: Picture
br: Skeudenn

en: Mail
br: Postel

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Node
br: Skoulm

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Last login
br: Kevreañ diwezhañ

en: Maximum
br: D'ar muiañ

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Hour
br: eurvezh

en: Minute
br: munutenn

en: Minimum
br: Izek
