Views (7.x-3.8) - en to mn translation catalogue (143 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Prefix
mn: Угтвар

en: approve
mn: зөвшөөрөх

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Replies
mn: Хариултууд

en: Last Post
mn: Сүүлийн бичлэг

en: Closed
mn: Хаалттай

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: footer
mn: хөл хэсэг

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Tags
mn: Тагууд

en: Block title
mn: Хавтангийн гарчиг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: view
mn: харах

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Block settings
mn: Блок тохиргоонууд

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Parent
mn: Эх

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Book
mn: Ном

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: False
mn: Худал

en: Default
mn: Анхны утга

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Access
mn: Хандалт

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Path
mn: Зам

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: Display
mn: Харуулах

en: Menu
mn: Цэс

en: Text
mn: Текст

en: Theme
mn: Загвар

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Picture
mn: Зураг

en: Mail
mn: Шуудан

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Files
mn: Файлууд

en: Error
mn: Алдаа

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Year
mn: Жил

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Block
mn: Хавтан

en: Display links
mn: Холбоосуудыг харуул

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Selected
mn: Сонгогдсон

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: Log message
mn: Журналын зурвас

en: File ID
mn: Файл ID

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Vocabulary ID
mn: Үгсийн сангийн ID

en: Term ID
mn: Нэр томъёоны ID

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Month
mn: Сар

en: System
mn: Систем

en: node
mn: зангилаа

en: Day
mn: Өдөр

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Basic
mn: Үндсэн

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Referrer
mn: Хандагч

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: Order
mn: Дараалал

en: Recent comments
mn: Сүүлийн үеийн сэтгэгдэлүүд

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: reply
mn: хариулах

en: Tracker
mn: Бүртгэл

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Parent term
mn: Эх нэр томъёо

en: revert
mn: буцаах

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй

en: New comments
mn: Шинэ сэтгэгдэлүүд

en: Add another item
mn: Өөр зүйл нэмэх

en: Precision
mn: Нарийвчлал

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах

en: Aggregator
mn: Нэгтгэгч

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: and
mn: ба

en: field
mn: талбар

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг

en: Configure @type
mn: @type тохиргоо

en: Broken field @id
mn: @id эвдэрсэн талбар

en: There are no @types available to add.
mn: Энд нэмэх ямар нэгэн  @types алга.

en: The title of the comment.
mn: Сэтгэгдэлийн гарчиг

en: Provide a simple link to delete the comment.
mn: Сэтгэгдэл устгах энгийн холбоос

en: Parent CID
mn: Эх CID

en: The Comment ID of the parent comment.
mn: Эх сэтгэгдлийн сэтгэгдэл ID

en: Last comment time
mn: Сүүлийн сэтгэгдэлийн хугацаа

en: Comment count
mn: Сэтгэгдлийн тоо

en: Poll
mn: Санал хураалт

en: Content translation
mn: Агуулга орчуулах

en: %name must be a positive integer.
mn: %name нь эерэг бүхэл тоо байх ёстой.
