Views (for Drupal 7) (7.x-3.8) - en to ne translation catalogue (148 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: approve
ne: स्वीकृति

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Replies
ne: जवाफहरू

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: More
ne: थप

en: On
ne: माथि

en: For
ne: को लागी

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Version
ne: संस्करण

en: view
ne: दृश्य

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Required
ne: आवश्यक

en: Parent
ne: मूल

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Book
ne: पुस्तक

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Path
ne: मार्ग

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Menu
ne: मेनु

en: Text
ne: अक्षर

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Picture
ne: तस्विर

en: Mail
ne: पत्र

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Error
ne: त्रुटि

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Year
ne: वर्ष

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Selected
ne: छानिएको छ

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Contains
ne: समावेश

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Overridden
ne: बदर भयो

en: Normal
ne: साधारण

en: Last update
ne: अन्तिम अपडेट

en: %time ago
ne: %time अगाडी

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Month
ne: महिना

en: System
ne: प्रणाली

en: Current
ne: ताजा

en: OR
ne: या

en: node
ne: नोड

en: Recent posts
ne: नयाँ लेखहरु

en: Day
ne: दिन

en: Table
ne: तालिका

en: Basic
ne: सामान्य

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Recent comments
ne: हालको कमेन्टहरु

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Tracker
ne: ट्रैकर/ खोजी

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Source
ne: स्रोत

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Blocked
ne: अवरुद्ध

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: New comments
ne: नयाँ कमेन्टहरु

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Enter the terms you wish to search for.
ne: तपाईँले खोज्न चाहनुभएको शब्द हाल्नुहोस।

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: Precision
ne: सुक्ष्मता

en: Permission
ne: अनुमति

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: and
ne: र

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Custom date format
ne: अनुकूलन मिति ढाँचा

en: Comma
ne: अल्पविराम

en: The size of the file.
ne: फाईलको आकार

en: Poll
ne: मत

en: contact
ne: सम्पर्क

en: Content translation
ne: विषयवस्तु अनुवाद

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
