Views Accelerator (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: yes
fr: oui

en: Advanced options
fr: Options avancées

en: Views
fr: Vues

en: no
fr: non

en: Off
fr: Désactivé

en: Accuracy
fr: Précision
