Views Accelerator (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: yes
hu: igen

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Views
hu: Nézetek

en: no
hu: nem

en: Off
hu: Ki

en: Accuracy
hu: Pontosság
