Views Accelerator (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: yes
lv: jā

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Views
lv: Skati

en: no
lv: nē

en: Off
lv: Izslēgts
