Views Accelerator (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: yes
az: bəli

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Views
az: Görünüşlər

en: no
az: yox

en: Off
az: Söndürülüb
