Views Accelerator (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: yes
bo: ཡིན

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: no
bo: མིན

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག
