Views Accelerator (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: yes
he: סוגים

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Views
he: היבטים

en: no
he: לא

en: Off
he: כבוי
