Views Accelerator (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: yes
is: já

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Views
is: Gagnasýn

en: no
is: nei

en: Off
is: Af
