Views Accelerator (7.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: yes
cy: ie

en: Advanced options
cy: Dewisiadau uwch

en: Views
cy: Gwelediadau

en: no
cy: na

en: Off
cy: I ffwrdd
