Views Accelerator (7.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: yes
de: Ja

en: Advanced options
de: Erweiterte Optionen

en: Views
de: Ansichten

en: no
de: Nein

en: Off
de: Aus

en: Detailed
de: Detailliert

en: Accuracy
de: Genauigkeit
