Views Accelerator (7.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: yes
fi: kyllä

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Views
fi: Näkymät

en: no
fi: ei

en: Off
fi: Pois päältä
