Views Accelerator (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: yes
gl: si

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Views
gl: Vistas

en: no
gl: non

en: Off
gl: Desactivado
