Views Accelerator (7.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: yes
ja: はい

en: Advanced options
ja: 高度なオプション

en: Views
ja: ビュー

en: no
ja: いいえ

en: Off
ja: オフ
