Views Accelerator (7.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: yes
kn: ಹೌದು

en: Advanced options
kn: ಮುಂದುವರೆದ ಶೇಖರಣಾ ಆಯ್ಕೆಗಳು.

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Off
kn: ಜಡ
