Views Accelerator (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: yes
lt: taip

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Views
lt: Vaizdai

en: no
lt: ne

en: Off
lt: Išjungta

en: Accuracy
lt: Tikslumas
