Views Accelerator (7.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: yes
sv: ja

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Views
sv: Vyer

en: no
sv: nej

en: Off
sv: Av
