Views Accelerator (7.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: yes
ta: ஆம்

en: Advanced options
ta: மேம்பட்ட தெரிவுகள்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: no
ta: இல்லை

en: Off
ta: இல்லை
