Views Accelerator (7.x-1.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: yes
bg: да

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Views
bg: Изгледи

en: no
bg: не

en: Off
bg: Изключи
