Views Accelerator (7.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: yes
nl: ja

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Views
nl: Overzichten

en: no
nl: nee

en: Off
nl: Uit

en: Accuracy
nl: Nauwkeurigheid
