Views Accelerator (7.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: yes
ro: da

en: Advanced options
ro: Opțiuni avansate

en: Views
ro: Vizualizări

en: no
ro: nu

en: Off
ro: Oprit
