Views Accelerator (7.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: yes
sk: áno

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Views
sk: Zobrazenia

en: no
sk: nie

en: Off
sk: Vypnúť
