Views Accelerator (7.x-1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: yes
tr: evet

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: Views
tr: Görünümler

en: no
tr: hayır

en: Off
tr: Kapalı

en: Accuracy
tr: Hassaslık
