Views Accelerator (7.x-1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: yes
et: jah

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Views
et: Vaated

en: no
et: ei

en: Off
et: Väljas
