Views Accelerator (7.x-1.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: yes
oc: òc

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Views
oc: Vistas

en: no
oc: non

en: Off
oc: Desactivat
