Views Accelerator (7.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: yes
pl: tak

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Views
pl: Widoki

en: no
pl: nie

en: Off
pl: Wyłączony

en: Accuracy
pl: Dokładność
