Views Accelerator (7.x-1.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: yes
ru: да

en: Advanced options
ru: Дополнительные настройки

en: Views
ru: Представление

en: no
ru: нет

en: Off
ru: Выкл

en: Accuracy
ru: Точность
