Views Accelerator (7.x-1.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: yes
uk: так

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Views
uk: Види

en: no
uk: ні

en: Off
uk: Вимкнено

en: Detailed
uk: Детально

en: Accuracy
uk: Точність
