Views Accelerator (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: yes
ar: نعم

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Views
ar: الرؤى

en: no
ar: لا

en: Off
ar: إيقاف
