Views Accelerator (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: yes
fa: بله

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Views
fa: نماها

en: no
fa: خیر

en: Off
fa: خاموش
