Views Accelerator (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: yes
hi: हां

en: Advanced options
hi: विस्तारित विकल्प

en: Views
hi: द्रश्य

en: no
hi: नहीं

en: Off
hi: बंद

en: Display view performance stats
hi: प्रदर्शन के आंकड़े प्रदर्शित करें

en: View summary and its fields
hi: सारांश और उसके क्षेत्र देखें

en: Display accuracy
hi: सटीकता प्रदर्शित करें

en: View performance statistics
hi: प्रदर्शन के आंकड़े देखें
